VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TT Solutions s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Činnosti reklamných agentúr

278 193 €tržby 2025 ▼ 2 %+9 723 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

278 193 €tržby 2025 ▼ 2 %
+9 723 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 7 440 €, výsledok hospodárenia -120 €
  2. 19 : tržby 60 277 €, výsledok hospodárenia 24 218 €
  3. 20 : tržby 143 103 €, výsledok hospodárenia 11 722 €
  4. 21 : tržby 60 277 €, výsledok hospodárenia 24 218 €
  5. 22 : tržby 143 103 €, výsledok hospodárenia 11 722 €
  6. 23 : tržby 215 142 €, výsledok hospodárenia 40 €
  7. 24 : tržby 282 739 €, výsledok hospodárenia 7 741 €
  8. 25 : tržby 278 193 €, výsledok hospodárenia 9 723 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TT Solutions s. r. o. (IČO 51844044) mala v roku 2025 tržby 278 193 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TT Solutions

V roku 2025 mala TT Solutions priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ TT Solutions

Podľa Registra právnických osôb koná za TT Solutions 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník TT Solutions

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TT Solutions
Podiely spoločníkov na vkladoch TT Solutions Tomáš Horák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Tomáš Horák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Tomáš Horák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Tomáš Horákod 17. 6. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TT Solutions

Za rok 2025 má TT Solutions v závierke tržby 278 193 €, o 1,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 723 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 282 739 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 585 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025278 tis. €▼ −1,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20259 723 €zisk
Majetok (aktíva) 202562 tis. €
Vlastné imanie 202558 tis. €
Záväzky 20253 269 €5,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 199 €
Zisková marža 2025+3,5 %medián odvetvia +6,8 %
Súčet výsledkov za 8 rokov89 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 585 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát TT Solutions

Súvaha TT Solutions

Všetky čísla zo závierok TT Solutions (8 rokov)
Čísla zo závierok TT Solutions po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025278 193 €9 723 €61 593 €58 324 €3 269 €−2 199 €+3,5 %
2024282 739 €7 741 €66 835 €48 601 €18 234 €21 294 €+2,7 %
2023215 142 €40 €61 826 €40 860 €20 966 €11 634 €0,0 %
2022143 103 €11 722 €222 397 €40 820 €181 577 €13 791 €+8,2 %
202160 277 €24 218 €50 673 €29 098 €21 575 €30 677 €+40,2 %
2020143 103 €11 722 €222 397 €40 820 €181 577 €13 791 €+8,2 %
201960 277 €24 218 €50 673 €29 098 €21 575 €30 677 €+40,2 %
20187 440 €−120 €11 140 €4 880 €6 260 €−60 €−1,6 %

Riziko: zaplatí TT Solutions?

Peniaze od štátu: TT Solutions

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TT Solutions

Dátum vzniku TT Solutions je 22. 8. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/130842/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 7 440 € · majetok 11 140 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120852085
  4. Nový štatutár: Tomáš HorákKonateľ
  5. Nový spoločník: Tomáš HorákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 278 193 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TT Solutions

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

TT Solutions v odvetví reklama a prieskum trhu

TT Solutions je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 176 € (7 042 závierok), TT Solutions má 278 193 €, čo je 6,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 017 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TT Solutions 212. z 940.

V odvetví v okrese Bratislava I2 017aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 042Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TT Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo TT Solutions: Bratislava - Staré Mesto

TT Solutions sídli na adrese Hodžovo nám. 2A, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 460. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 460aktívnych
V tom istom odvetví2 017okres Bratislava I
Na tej istej adrese15aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

TT Solutions: IČO, sídlo a základné údaje

TT Solutions s. r. o. (IČO 51844044) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 22. 8. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Tomáš Horák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 278 193 € a výsledok hospodárenia +9 723 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 8. 2018
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov2 585 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) TT Solutions s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 278 193 €, typická firma odvetvia 46 176 €, čo je 6,0-násobok mediánu (medián z 7 042 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy TT Solutions

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TT Solutions

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TT Solutions

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy160zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov61firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava I

DUAL PRODUCTION s.r.o.JandL, marketing a reklama, s.r.o.OMD Slovakia, s.r.o.A SMS, s.r.o.SERVIER SLOVENSKO spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk