NLT s.r.o
Nemčice · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
46 507 €tržby 2025 ▲ 239 %+2 646 €zisk 2025aktívna 8 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 27 972 €, výsledok hospodárenia 662 €
- 19 : tržby 91 191 €, výsledok hospodárenia 3 €
- 20 : tržby 58 925 €, výsledok hospodárenia 371 €
- 21 : tržby 87 609 €, výsledok hospodárenia 506 €
- 22 : tržby 126 305 €, výsledok hospodárenia 516 €
- 23 : tržby 43 196 €, výsledok hospodárenia -62 €
- 24 : tržby 13 728 €, výsledok hospodárenia 1 747 €
- 25 : tržby 46 507 €, výsledok hospodárenia 2 646 €
NLT s.r.o (IČO 51843714) mala v roku 2025 tržby 46 507 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci NLT s.r.o
NLT s.r.o má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 389 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 2 389 € | 1 757 € |
| 2024 | — | 2 256 € | 1 660 € |
| 2023 | — | 12 088 € | 8 914 € |
| 2022 | — | 2 833 € | 2 376 € |
| 2021 | — | 2 029 € | 1 506 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 74 % 1 757 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 632 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ NLT s.r.o
Podľa Registra právnických osôb koná za NLT s.r.o 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník NLT s.r.o
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok NLT s.r.o
Za rok 2025 má NLT s.r.o v závierke tržby 46 507 €, o 238,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 646 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 126 305 €.
Výkaz ziskov a strát NLT s.r.o
Najvyššie tržby: rok 2022, 126 305 €. Najnižšie: rok 2024, 13 728 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 46 507 € |
| 2024 | 13 728 € |
| 2023 | 43 196 € |
| 2022 | 126 305 € |
| 2021 | 87 609 € |
| 2020 | 58 925 € |
| 2019 | 91 191 € |
| 2018 | 27 972 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 1 roku z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 389 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 646 € |
| 2024 | 1 747 € |
| 2023 | −62 € |
| 2022 | 516 € |
| 2021 | 506 € |
| 2020 | 371 € |
| 2019 | 3 € |
| 2018 | 662 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NLT s.r.o
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,7 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NLT s.r.o | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,7 % | +4,3 % |
| 2024 | +12,7 % | +3,0 % |
| 2023 | −0,1 % | +2,0 % |
| 2022 | +0,4 % | +1,7 % |
| 2021 | +0,6 % | +1,6 % |
| 2020 | +0,6 % | +1,7 % |
| 2019 | 0,0 % | +1,9 % |
| 2018 | +2,4 % | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 7 rokov, najviac v roku 2025 (+238,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +238,8 % |
| 2024 | −68,2 % |
| 2023 | −65,8 % |
| 2022 | +44,2 % |
| 2021 | +48,7 % |
| 2020 | −35,4 % |
| 2019 | +226,0 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NLT s.r.o
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 25 444 €, vlastné imanie 11 388 € a záväzky 14 056 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 25 444 € | 11 388 € | 14 056 € |
| 2024 | 9 969 € | 8 743 € | 1 226 € |
| 2023 | 18 662 € | 6 996 € | 11 666 € |
| 2022 | 21 402 € | 7 058 € | 14 344 € |
| 2021 | 23 341 € | 6 542 € | 16 799 € |
| 2020 | 18 779 € | 6 036 € | 12 743 € |
| 2019 | 12 483 € | 5 665 € | 6 818 € |
| 2018 | 12 230 € | 5 662 € | 6 568 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NLT s.r.o (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 507 € | 2 646 € | 25 444 € | 11 388 € | 14 056 € | 8 353 € | +5,7 % |
| 2024 | 13 728 € | 1 747 € | 9 969 € | 8 743 € | 1 226 € | 8 213 € | +12,7 % |
| 2023 | 43 196 € | −62 € | 18 662 € | 6 996 € | 11 666 € | 15 808 € | −0,1 % |
| 2022 | 126 305 € | 516 € | 21 402 € | 7 058 € | 14 344 € | 7 059 € | +0,4 % |
| 2021 | 87 609 € | 506 € | 23 341 € | 6 542 € | 16 799 € | 11 816 € | +0,6 % |
| 2020 | 58 925 € | 371 € | 18 779 € | 6 036 € | 12 743 € | 2 340 € | +0,6 % |
| 2019 | 91 191 € | 3 € | 12 483 € | 5 665 € | 6 818 € | 2 137 € | 0,0 % |
| 2018 | 27 972 € | 662 € | 12 230 € | 5 662 € | 6 568 € | 882 € | +2,4 % |
Riziko: zaplatí NLT s.r.o?
Peniaze od štátu: NLT s.r.o
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NLT s.r.o
Dátum vzniku NLT s.r.o je 24. 7. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46216/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 27 972 € · majetok 12 230 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 46 507 €.
- Nový spoločník: Ivan KováčSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NLT s.r.o
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Čistiace a upratovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
NLT s.r.o v odvetví špecializované stavebné práce
NLT s.r.o je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 765 € (14 529 závierok), NLT s.r.o má 46 507 €, čo je 65 % mediánu. V okrese Topoľčany je v tomto odvetví 1 483 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NLT s.r.o 89. z 131.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 765 €, tri štvrtiny do 268 037 €; 10 % firiem má viac než 848 804 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 763 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 765 € |
| horný kvartil | 268 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 848 804 € |
| NLT s.r.o | 46 507 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- NLT s.r.o
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NLT s.r.o s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NLT s.r.o | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 46 507 € | 71 765 € |
| 2024 | 13 728 € | 79 000 € |
| 2023 | 43 196 € | 84 490 € |
| 2022 | 126 305 € | 86 129 € |
| 2021 | 87 609 € | 76 761 € |
| 2020 | 58 925 € | 75 263 € |
| 2019 | 91 191 € | 85 876 € |
| 2018 | 27 972 € | 82 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| NLT s.r.o | 46 507 € |
|---|---|
| medián okresu Topoľčany | 74 527 € |
| medián kraja | 68 352 € |
| medián Slovenska | 71 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EPOX s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 771 € (2025)
- SABRACO, s.r.o.Žilina · tržby 103 758 € (2024)
- Krikol s. r. o.Šarišské Michaľany · tržby 103 655 € (2025)
- Virasol s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 103 626 € (2025)
- Hudutech s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 103 571 € (2022)
- MONDEX, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 103 432 € (2025)
- BA Pax Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 426 € (2014)
- KvalitStav.TG s. r. o.Mníšek nad Popradom · tržby 103 400 € (2025)
- EL-ON s.r.o.Kolárovo · tržby 103 389 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NLT s.r.o, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NLT s.r.o: Nemčice
NLT s.r.o sídli na adrese Piešťanská 134/41, 955 01 Nemčice, okres Topoľčany. V obci Nemčice je 3 918 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 798.
Nemčice: obyvatelia a dáta ›Okres Topoľčany ›Adresár firiem v okrese Topoľčany ›
NLT s.r.o: IČO, sídlo a základné údaje
NLT s.r.o (IČO 51843714) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nemčice, okres Topoľčany. Dátum vzniku je 24. 7. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ivan Kováč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 507 € a výsledok hospodárenia +2 646 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 7. 2018 |
| Obec | Nemčice |
| Okres | Okres Topoľčany |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) NLT s.r.o má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 507 €, typická firma odvetvia 71 765 € (medián z 14 529 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Topoľčany ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Topoľčany ›
Sieť prepojení firmy NLT s.r.o
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu NLT s.r.o
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NLT s.r.o
- Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,3 mil. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
- Výhry konkurentov409firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu19odvetví chýba v meste Topoľčanytypický nepokrytý dopyt 244 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.804 zmlúv za 3 roky · 1 007 247 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava709 zmlúv za 3 roky · 11 099 246 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 222 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nemčice
HYZA a.s.COOP Jednota Topoľčany, spotrebné družstvoeuroplac s.r.o.Pankl Automotive Slovakia s.r.o.Nemocnica Topoľčany, a. s.Všetky firmy v obci Nemčice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Topoľčany
Brückner Property Topoľčany, s.r.o.Jozef Hudeček Unibetón s.r.o.DREVITAL, s.r.o.AZENEK s.r.o.MANDUCH s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.