Euro-IMAR s.r.o.
Žilina · Maloobchod so športovými potrebami
46 281 €tržby 2025 ▲ 30 %+8 662 €zisk 2025aktívna 8 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 356 €
- 19 : tržby 6 625 €, výsledok hospodárenia 258 €
- 20 : tržby 20 972 €, výsledok hospodárenia -179 €
- 21 : tržby 21 424 €, výsledok hospodárenia -2 474 €
- 22 : tržby 20 376 €, výsledok hospodárenia -25 934 €
- 23 : tržby 30 965 €, výsledok hospodárenia 1 402 €
- 24 : tržby 35 509 €, výsledok hospodárenia 4 921 €
- 25 : tržby 46 281 €, výsledok hospodárenia 8 662 €
Euro-IMAR s.r.o. (IČO 51835223) mala v roku 2025 tržby 46 281 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Euro-IMAR
V roku 2025 mala Euro-IMAR priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 6 698 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 6 698 € | 4 898 € |
| 2024 | — | 6 154 € | 4 501 € |
| 2023 | — | 5 792 € | 4 194 € |
| 2022 | — | 5 324 € | 3 877 € |
| 2021 | — | 4 793 € | 3 531 € |
| 2020 | — | 5 033 € | 3 688 € |
| 2019 | — | 1 640 € | 1 208 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 4 898 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 773 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Euro-IMAR
Podľa Registra právnických osôb koná za Euro-IMAR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník Euro-IMAR
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Anna Štensová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Anna Štensováod 14. 7. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Euro-IMAR
Za rok 2025 má Euro-IMAR v závierke tržby 46 281 €, o 30,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 662 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 46 281 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 962 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Euro-IMAR
Najvyššie tržby: rok 2025, 46 281 €. Najnižšie: rok 2019, 6 625 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 46 281 € |
| 2024 | 35 509 € |
| 2023 | 30 965 € |
| 2022 | 20 376 € |
| 2021 | 21 424 € |
| 2020 | 20 972 € |
| 2019 | 6 625 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 4 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −14 700 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 662 € |
| 2024 | 4 921 € |
| 2023 | 1 402 € |
| 2022 | −25 934 € |
| 2021 | −2 474 € |
| 2020 | −179 € |
| 2019 | 258 € |
| 2018 | −1 356 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Euro-IMAR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +18,7 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Euro-IMAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +18,7 % | +2,3 % |
| 2024 | +13,9 % | +2,1 % |
| 2023 | +4,5 % | +1,4 % |
| 2022 | — | +1,3 % |
| 2021 | −11,5 % | +1,2 % |
| 2020 | −0,9 % | +1,1 % |
| 2019 | +3,9 % | +1,1 % |
| 2018 | — | +1,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 6 rokov, najviac v roku 2020 (+216,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +30,3 % |
| 2024 | +14,7 % |
| 2023 | +52,0 % |
| 2022 | −4,9 % |
| 2021 | +2,2 % |
| 2020 | +216,6 % |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Euro-IMAR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 74 262 €, vlastné imanie −9 701 € a záväzky 83 963 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 74 262 € | −9 701 € | 83 963 € |
| 2024 | 48 084 € | −18 364 € | 66 448 € |
| 2023 | 46 442 € | −23 284 € | 69 726 € |
| 2022 | 39 862 € | −24 686 € | 64 548 € |
| 2021 | 28 298 € | 1 248 € | 27 050 € |
| 2020 | 26 822 € | 3 723 € | 23 074 € |
| 2019 | 15 281 € | 3 902 € | 11 354 € |
| 2018 | 10 235 € | 3 644 € | 6 590 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Euro-IMAR (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 281 € | 8 662 € | 74 262 € | −9 701 € | 83 963 € | 25 468 € | +18,7 % |
| 2024 | 35 509 € | 4 921 € | 48 084 € | −18 364 € | 66 448 € | 13 704 € | +13,9 % |
| 2023 | 30 965 € | 1 402 € | 46 442 € | −23 284 € | 69 726 € | 8 943 € | +4,5 % |
| 2022 | 20 376 € | −25 934 € | 39 862 € | −24 686 € | 64 548 € | −20 462 € | −127,3 % |
| 2021 | 21 424 € | −2 474 € | 28 298 € | 1 248 € | 27 050 € | 2 777 € | −11,5 % |
| 2020 | 20 972 € | −179 € | 26 822 € | 3 723 € | 23 074 € | 6 032 € | −0,9 % |
| 2019 | 6 625 € | 258 € | 15 281 € | 3 902 € | 11 354 € | 2 233 € | +3,9 % |
| 2018 | — | −1 356 € | 10 235 € | 3 644 € | 6 590 € | −1 246 € | — |
Riziko: zaplatí Euro-IMAR?
Peniaze od štátu: Euro-IMAR
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Euro-IMAR
Dátum vzniku Euro-IMAR je 14. 7. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/70478/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120801771
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 10 235 €
- Nový spoločník: Anna ŠtensováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 46 281 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Euro-IMAR
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Kuriérske služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Euro-IMAR v odvetví maloobchod
Euro-IMAR je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), Euro-IMAR má 46 281 €, čo je 47 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 2 513 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Euro-IMAR 524. z 846.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 955 €, polovica do 97 508 €, tri štvrtiny do 450 801 €; 10 % firiem má viac než 1 462 593 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 144 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 955 € |
| medián | 97 508 € |
| horný kvartil | 450 801 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 462 593 € |
| Euro-IMAR | 46 281 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Euro-IMAR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Euro-IMAR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Euro-IMAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 46 281 € | 97 508 € |
| 2024 | 35 509 € | 92 710 € |
| 2023 | 30 965 € | 95 604 € |
| 2022 | 20 376 € | 101 000 € |
| 2021 | 21 424 € | 87 422 € |
| 2020 | 20 972 € | 81 854 € |
| 2019 | 6 625 € | 85 193 € |
| 2018 | — | 80 953 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Euro-IMAR | 46 281 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 81 674 € |
| medián kraja | 96 700 € |
| medián Slovenska | 97 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CHANG SHENG s.r.o.Kráľovský Chlmec · tržby 103 781 € (2025)
- KOREKO SK, s.r.o.Kláštor pod Znievom · tržby 103 737 € (2025)
- SIPASPOL s.r.o.Ladomirová · tržby 103 721 € (2025)
- Eco Solutions Company s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 693 € (2023)
- MAMBO Team s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 103 591 € (2025)
- H&T starsnack, s. r. o.Vozokany · tržby 103 538 € (2025)
- MULTIFLOOR s.r.o.Komárno · tržby 103 521 € (2025)
- FLEX eu, spol. s r.o.Žilina · tržby 103 436 € (2025)
- JPL group s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 417 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Euro-IMAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Euro-IMAR: Žilina
Euro-IMAR sídli na adrese Pri Celulózke 1580/50, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Euro-IMAR: IČO, sídlo a základné údaje
Euro-IMAR s.r.o. (IČO 51835223) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 14. 7. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Anna Štensová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 281 € a výsledok hospodárenia +8 662 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 7. 2018 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 962 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Euro-IMAR s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 281 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Euro-IMAR
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Euro-IMAR
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Euro-IMAR
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 500 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 000 €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR526 zmlúv za 3 roky · 3 439 778 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra368 zmlúv za 3 roky · 2 863 658 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline356 zmlúv za 3 roky · 2 951 023 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 048 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Žilina
Démos trade, s.r.o.X-Dent, s. r. o.Profirol, s.r.o.KRYSZTAL, s.r.o.SKL s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.