VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HOLLAND AND COMPANY s. r.o.

Bratislava - Nové Mesto · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností

368 938 €tržby 2025 ▼ 53 %+13 782 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

368 938 €tržby 2025 ▼ 53 %
+13 782 €zisk 2025
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 169 €
  2. 19 : tržby 13 560 €, výsledok hospodárenia -1 473 €
  3. 20 : tržby 78 146 €, výsledok hospodárenia 49 647 €
  4. 21 : tržby 80 243 €, výsledok hospodárenia 33 057 €
  5. 22 : tržby 443 592 €, výsledok hospodárenia 321 466 €
  6. 23 : tržby 971 793 €, výsledok hospodárenia 178 937 €
  7. 24 : tržby 781 913 €, výsledok hospodárenia 238 617 €
  8. 25 : tržby 368 938 €, výsledok hospodárenia 13 782 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

HOLLAND AND COMPANY s. r.o. (IČO 51811294) mala v roku 2025 tržby 368 938 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci HOLLAND AND COMPANY

HOLLAND AND COMPANY má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 32 464 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia HOLLAND AND COMPANY

Podľa Registra právnických osôb konajú za HOLLAND AND COMPANY 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník HOLLAND AND COMPANY

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch HOLLAND AND COMPANY
Podiely spoločníkov na vkladoch HOLLAND AND COMPANY Ing. Tomáš Ostatník 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Tomáš Ostatník: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Tomáš Ostatník100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Tomáš Ostatníkod 22. 4. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok HOLLAND AND COMPANY

Za rok 2025 má HOLLAND AND COMPANY v závierke tržby 368 938 €, o 52,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 782 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 971 793 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 389 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025369 tis. €▼ −52,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202514 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20251,89 mil. €
Vlastné imanie 2025837 tis. €
Záväzky 20251,05 mil. €55,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025138 tis. €
Zisková marža 2025+3,7 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 8 rokov832 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 389 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát HOLLAND AND COMPANY

Súvaha HOLLAND AND COMPANY

Všetky čísla zo závierok HOLLAND AND COMPANY (8 rokov)
Čísla zo závierok HOLLAND AND COMPANY po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025368 938 €13 782 €1 892 849 €837 363 €1 049 715 €137 880 €+3,7 %
2024781 913 €238 617 €1 945 380 €823 581 €1 115 784 €330 678 €+30,5 %
2023971 793 €178 937 €1 801 595 €584 465 €1 210 835 €370 660 €+18,4 %
2022443 592 €321 466 €1 905 267 €405 527 €1 499 740 €226 646 €+72,5 %
202180 243 €33 057 €871 028 €84 062 €786 966 €54 344 €+41,2 %
202078 146 €49 647 €338 469 €51 005 €287 464 €72 719 €+63,5 %
201913 560 €−1 473 €227 695 €1 358 €226 337 €5 923 €−10,9 %
2018—−2 169 €91 017 €2 831 €88 186 €−1 047 €—

Riziko: zaplatí HOLLAND AND COMPANY?

HOLLAND AND COMPANY a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom HOLLAND AND COMPANY v objeme 7 083 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO): 7 083 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv7 083 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202230. 4. 2022

História firmy HOLLAND AND COMPANY

Dátum vzniku HOLLAND AND COMPANY je 7. 7. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/129790/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120798834
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 91 017 €
  4. Nový štatutár: Ing. Tomáš OstatníkKonateľ
  5. Nový spoločník: Ing. Tomáš OstatníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO), hodnota zmluvy 7 083 €. Firma vznikla 7. 7. 2018.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 368 938 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HOLLAND AND COMPANY

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

HOLLAND AND COMPANY v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

HOLLAND AND COMPANY je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), HOLLAND AND COMPANY má 368 938 €, čo je 8,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 935 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HOLLAND AND COMPANY 179. z 1 084.

V odvetví v okrese Bratislava III1 935aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 660Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HOLLAND AND COMPANY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Bratislava III ›

Sídlo HOLLAND AND COMPANY: Bratislava - Nové Mesto

HOLLAND AND COMPANY sídli na adrese Bárdošova 45, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 592aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III47 394aktívnych
V tom istom odvetví1 935okres Bratislava III
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

HOLLAND AND COMPANY: IČO, sídlo a základné údaje

HOLLAND AND COMPANY s. r.o. (IČO 51811294) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 7. 7. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Ing. Tomáš Ostatník a Kristína Ostatníková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 368 938 € a výsledok hospodárenia +13 782 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 7. 2018
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov2 389 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) HOLLAND AND COMPANY s. r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 368 938 €, typická firma odvetvia 45 462 €, čo je 8,1-násobok mediánu (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy HOLLAND AND COMPANY

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HOLLAND AND COMPANY

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HOLLAND AND COMPANY

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

HAC STOP AND SHOP s.r.o.INDUSTRIAL LOFT s.r.o.HAC REAL ESTATE s. r. o.DAAD klub v Slovenskej republikeOLANDCO s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava III

RV Development 2 s. r. o.NINO-REAL, s. r. o.VI GROUP Topoľčianska s.r.o.REINS INVEST s.r.o.VI GROUP Rendez s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk