VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Commodore SK, s.r.o.

Košice - Juh · Maloobchod so športovými potrebami

3 500 €tržby 2020 ▼ 53 %+2 092 €zisk 2020

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 500 €tržby 2020 ▼ 53 %
+2 092 €zisk 2020
  1. 18 : tržby 53 022 €, výsledok hospodárenia -64 131 €
  2. 19 : tržby 7 500 €, výsledok hospodárenia 6 191 €
  3. 20 : tržby 3 500 €, výsledok hospodárenia 2 092 €
  4. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 244 €
  5. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -744 €
  6. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 897 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Commodore SK, s.r.o. (IČO 51802295), sídlo Košice - mestská časť Juh, je v registri zapísaná od 26. 6. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Commodore SK

V roku 2023 mala Commodore SK priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Commodore SK

Podľa Registra právnických osôb koná za Commodore SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Spoločníci Commodore SK

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Commodore SK
Podiely spoločníkov na vkladoch Commodore SK Orhan Düz 50,0 %, Selçuk Bilgin 50,0 %. Spolu 5 000 €. Orhan Düz: 2 500 €, 50,0 %Selçuk Bilgin: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Orhan Düz50,0 %
  • Selçuk Bilgin50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Orhan Düzod 17. 10. 2023 2 500 €50,0 %
Selçuk Bilginod 17. 10. 2023 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Commodore SK

Za rok 2020 má Commodore SK v závierke tržby 3 500 €, o 53,3 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +2 092 €. Závierky máme za 6 rokov (2018 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2018: 53 022 €.

Tržby 20203 500 €▼ −53,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20202 092 €zisk
Majetok (aktíva) 202318 tis. €
Vlastné imanie 20233 266 €
Záväzky 202315 tis. €82,2 % majetku
Pridaná hodnota 2023−1 767 €
Zisková marža 2020+59,8 %medián odvetvia +1,1 %
Súčet výsledkov za 6 rokov−60 tis. €2018 až 2023

Výkaz ziskov a strát Commodore SK

Súvaha Commodore SK

Všetky čísla zo závierok Commodore SK (6 rokov)
Čísla zo závierok Commodore SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023—−1 897 €18 315 €3 266 €15 049 €−1 767 €—
2022—−744 €6 063 €5 163 €900 €−720 €—
2021—−1 244 €6 229 €−52 093 €58 322 €−1 190 €—
20203 500 €2 092 €7 151 €−50 849 €58 000 €1 993 €+59,8 %
20197 500 €6 191 €5 285 €−52 940 €58 225 €6 255 €+82,5 %
201853 022 €−64 131 €6 519 €−59 131 €65 650 €−64 097 €−121,0 %

Riziko: zaplatí Commodore SK?

Peniaze od štátu: Commodore SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Commodore SK

Dátum vzniku Commodore SK je 26. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44214/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 53 022 € · majetok 6 519 €
  3. Nový štatutár: Orhan DüzKonateľ
  4. Nový spoločník: Selçuk BilginSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Commodore SK

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklama, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Faktoring a forfaiting
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Commodore SK v odvetví maloobchod

Commodore SK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 81 900 € (18 263 závierok), Commodore SK má 3 500 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 766 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Commodore SK 811. z 840.

V odvetví v okrese Košice IV1 766aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou18 263Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia82 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+1,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Commodore SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice IV ›

Sídlo Commodore SK: Košice - Juh

Commodore SK sídli na adrese Alejová 2869/2, 040 11 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 700 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Juh8 700aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 426aktívnych
V tom istom odvetví1 766okres Košice IV
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

Commodore SK: IČO, sídlo a základné údaje

Commodore SK, s.r.o. (IČO 51802295) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 26. 6. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Orhan Düz. Za rok 2020 sú v závierke tržby 3 500 € a výsledok hospodárenia +2 092 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 6. 2018
ObecKošice - Juh
OkresOkres Košice IV
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Commodore SK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 3 500 €, typická firma odvetvia 81 900 € (medián z 18 263 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy Commodore SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Commodore SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Commodore SK

  • Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 100 €
  • Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh

GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Košice IV

Gas Logistics a.s.Dr. Max 110 s.r.o.Dr.Max 147 s.r.o.Dr. Max 103 s.r.o.Dr.Max 215 s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk