VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ourlove s. r. o.

Lučenec · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

137 180 €tržby 2025 ▲ 30 %+1 263 €zisk 2025

aktívna 8 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

137 180 €tržby 2025 ▲ 30 %
+1 263 €zisk 2025
  1. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 19 : tržby 59 533 €, výsledok hospodárenia 3 821 €
  3. 20 : tržby 84 741 €, výsledok hospodárenia 9 570 €
  4. 21 : tržby 117 954 €, výsledok hospodárenia 1 687 €
  5. 22 : tržby 99 992 €, výsledok hospodárenia 1 198 €
  6. 23 : tržby 79 928 €, výsledok hospodárenia 406 €
  7. 24 : tržby 105 436 €, výsledok hospodárenia 1 077 €
  8. 25 : tržby 137 180 €, výsledok hospodárenia 1 263 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Ourlove s. r. o. (IČO 51792494) mala v roku 2025 tržby 137 180 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Ourlove

Ourlove má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 14 473 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ Ourlove

Podľa Registra právnických osôb koná za Ourlove 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník Ourlove

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Ourlove
Podiely spoločníkov na vkladoch Ourlove Yongwei Ji 100,0 %. Spolu 5 000 €. Yongwei Ji: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Yongwei Ji100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Yongwei Jiod 22. 6. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Ourlove

Za rok 2025 má Ourlove v závierke tržby 137 180 €, o 30,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 263 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 137 180 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 252 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025137 tis. €▲ +30,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 263 €zisk
Majetok (aktíva) 2025100 tis. €
Vlastné imanie 202520 tis. €
Záväzky 202580 tis. €79,7 % majetku
Pridaná hodnota 202540 tis. €
Zisková marža 2025+0,9 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 8 rokov19 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 252 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Ourlove

Súvaha Ourlove

Všetky čísla zo závierok Ourlove (8 rokov)
Čísla zo závierok Ourlove po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025137 180 €1 263 €99 744 €20 228 €79 516 €40 411 €+0,9 %
2024105 436 €1 077 €109 389 €22 759 €86 630 €17 719 €+1,0 %
202379 928 €406 €104 264 €21 682 €82 582 €31 972 €+0,5 %
202299 992 €1 198 €26 537 €21 276 €5 261 €12 521 €+1,2 %
2021117 954 €1 687 €34 237 €20 078 €14 159 €11 998 €+1,4 %
202084 741 €9 570 €31 945 €18 390 €13 555 €21 500 €+11,3 %
201959 533 €3 821 €10 684 €8 821 €1 863 €6 086 €+6,4 %
2018——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Ourlove?

Ourlove a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Ourlove z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20201. 5. 2020

História firmy Ourlove

Dátum vzniku Ourlove je 22. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34613/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120788087
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec. Firma vznikla 22. 6. 2018.
  5. Nový spoločník: Yongwei JiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 137 180 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ourlove

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Ourlove v odvetví maloobchod

Ourlove je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 600 € (17 955 závierok), Ourlove má 137 180 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 706 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ourlove 65. z 174.

V odvetví v okrese Lučenec706aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 955Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ourlove, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Lučenec ›

Sídlo Ourlove: Lučenec

Ourlove sídli na adrese Ulica železničná 166/25, 984 01 Lučenec, okres Lučenec. V obci Lučenec je 4 183 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Lučenec4 183aktívnych
Subjektov v okrese Lučenec8 525aktívnych
V tom istom odvetví706okres Lučenec
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Lučenec: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›

Ourlove: IČO, sídlo a základné údaje

Ourlove s. r. o. (IČO 51792494) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lučenec, okres Lučenec. Dátum vzniku je 22. 6. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Yongwei Ji. Za rok 2025 sú v závierke tržby 137 180 € a výsledok hospodárenia +1 263 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 6. 2018
ObecLučenec
OkresOkres Lučenec
Vyrubená daň z príjmov2 252 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Ourlove s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 137 180 €, typická firma odvetvia 97 600 € (medián z 17 955 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›

Sieť prepojení firmy Ourlove

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ourlove

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Ourlove

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu17odvetví chýba v meste Lučenectypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Luckingfull s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Lučenec

Potraviny Kačka, a.s. „v konkurze“KAM Rent, s.r.o.AGRO CS Slovakia, a.s.NICHOLTRACKT, s.r.o.mobil online, s.r.o.Všetky firmy v obci Lučenec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Lučenec

CHOCOMAX s.r.o.AG VAULT s.r.o.Norlek, s.r.o.ATAMAS s. r. o.RoofTrade s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk