EWR Mill a.s.
Dunajská Streda · Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu
aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk
EWR Mill a.s.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
EWR Mill a.s. (IČO 51776537), sídlo Dunajská Streda, je v registri zapísaná od 28. 6. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Predstavenstvo EWR Mill
Podľa Registra právnických osôb konajú za EWR Mill 3 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci EWR Mill
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok EWR Mill
Závierky máme za 5 rokov (2018 až 2022), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát EWR Mill
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 838 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −354 € |
| 2021 | −384 € |
| 2020 | −268 € |
| 2019 | −807 € |
| 2018 | −25 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EWR Mill
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 59 366 €, vlastné imanie 23 162 € a záväzky 36 204 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 59 366 € | 23 162 € | 36 204 € |
| 2021 | 59 450 € | 23 516 € | 35 934 € |
| 2020 | 59 564 € | 23 900 € | 35 664 € |
| 2019 | 69 538 € | 24 168 € | 45 370 € |
| 2018 | 24 995 € | 24 975 € | 20 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EWR Mill (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −354 € | 59 366 € | 23 162 € | 36 204 € | −270 € | — |
| 2021 | — | −384 € | 59 450 € | 23 516 € | 35 934 € | −270 € | — |
| 2020 | — | −268 € | 59 564 € | 23 900 € | 35 664 € | −240 € | — |
| 2019 | — | −807 € | 69 538 € | 24 168 € | 45 370 € | −840 € | — |
| 2018 | — | −25 € | 24 995 € | 24 975 € | 20 € | — | — |
Riziko: zaplatí EWR Mill?
Peniaze od štátu: EWR Mill
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EWR Mill
Dátum vzniku EWR Mill je 28. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/10795/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 24 995 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EWR Mill
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dizajnérske činnosti
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
- Keramická výroba
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
EWR Mill v odvetví zber a spracúvanie odpadu
EWR Mill je v registri v odvetví Zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38), činnosť skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 74 aktívnych subjektov.
Sídlo EWR Mill: Dunajská Streda
EWR Mill sídli na adrese Ružový háj 937/5, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 635 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238.
Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
EWR Mill: IČO, sídlo a základné údaje
EWR Mill a.s. (IČO 51776537) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 28. 6. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Attila Kiss, dr. András Szőke a 1 ďalší.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832) |
| Základné imanie | 25 000 € |
| Vznik | 28. 6. 2018 |
| Obec | Dunajská Streda |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy EWR Mill
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EWR Mill
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EWR Mill
- Tendre19súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 618 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 618 tis. €
- Končiace zmluvy32zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 32 tis. €
- Výhry konkurentov114firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 55 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen131 zmlúv za 3 roky · 3 837 989 € · naposledy 9. 10. 2026Ministerstvo obrany SR73 zmlúv za 3 roky · 298 923 € · naposledy 8. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.65 zmlúv za 3 roky · 194 900 € · naposledy 1. 10. 2026 Všetkých 1 367 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda
METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 38.21) v okrese Dunajská Streda
FERKOV RECYCLING s.r.o.GWV Slovakia s. r. o.PURA W, s.r.o.BAZÁR i, s.r.o.3CS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.