VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Delarovere s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Nákladná cestná doprava

3 021 €tržby 2021 ▼ 57 %+1 986 €zisk 2021

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 021 €tržby 2021 ▼ 57 %
+1 986 €zisk 2021
  1. 18 : tržby 80 €, výsledok hospodárenia -420 €
  2. 19 : tržby 1 210 500 €, výsledok hospodárenia -616 €
  3. 20 : tržby 7 100 €, výsledok hospodárenia 4 221 €
  4. 21 : tržby 3 021 €, výsledok hospodárenia 1 986 €
  5. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -426 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Delarovere s. r. o. (IČO 51772361), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 19. 6. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Delarovere

V roku 2022 mala Delarovere priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2022 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Spoločník Delarovere

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Delarovere
Podiely spoločníkov na vkladoch Delarovere Apollo Latitude, LLC 100,0 %. Spolu 850 000 €. Apollo Latitude, LLC: 850 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Apollo Latitude, LLC100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Apollo Latitude, LLCod 4. 10. 2023 850 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Delarovere

Za rok 2021 má Delarovere v závierke tržby 3 021 €, o 57,5 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +1 986 €. Závierky máme za 5 rokov (2018 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2019: 1 210 500 €.

Tržby 20213 021 €▼ −57,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20211 986 €zisk
Majetok (aktíva) 2022358 tis. €
Vlastné imanie 2022355 tis. €
Záväzky 20223 382 €0,9 % majetku
Pridaná hodnota 2022−360 €
Zisková marža 2021+65,7 %medián odvetvia +1,2 %
Súčet výsledkov za 5 rokov4 745 €2018 až 2022

Výkaz ziskov a strát Delarovere

Súvaha Delarovere

Všetky čísla zo závierok Delarovere (5 rokov)
Čísla zo závierok Delarovere po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2022—−426 €358 127 €354 745 €3 382 €−360 €—
20213 021 €1 986 €358 246 €355 171 €3 075 €2 411 €+65,7 %
20207 100 €4 221 €357 844 €353 185 €4 659 €5 050 €+59,5 %
20191 210 500 €−616 €353 870 €348 964 €4 906 €1 173 €−0,1 %
201880 €−420 €349 580 €349 580 €—−420 €−525,0 %

Riziko: zaplatí Delarovere?

Peniaze od štátu: Delarovere

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Delarovere

Dátum vzniku Delarovere je 19. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné mená: BARSEL s.r.o., JMLS GROUP s.r.o., DELTA Group 8065 s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/135104/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120813420
  3. Zmena obchodného menaPredtým BARSEL s.r.o., odvtedy JMLS GROUP s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 80 € · majetok 349 580 €
  5. Zmena obchodného menaPredtým JMLS GROUP s.r.o., odvtedy DELTA Group 8065 s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým DELTA Group 8065 s.r.o., odvtedy Delarovere s. r. o.
  7. Nový spoločník: Apollo Latitude, LLCSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Delarovere

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prevádzka malých plavidiel
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Delarovere v odvetví pozemná doprava

Delarovere je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 93 057 € (6 546 závierok), Delarovere má 3 021 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Delarovere 464. z 494.

V odvetví v okrese Bratislava II1 255aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 546Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia93 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+1,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Delarovere, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Bratislava II ›

Sídlo Delarovere: Bratislava - Ružinov

Delarovere sídli na adrese Drieňová 1J, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 261 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví1 255okres Bratislava II
Na tej istej adrese261aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Delarovere: IČO, sídlo a základné údaje

Delarovere s. r. o. (IČO 51772361) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 19. 6. 2018, na trhu je 8 rokov. Za rok 2021 sú v závierke tržby 3 021 € a výsledok hospodárenia +1 986 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie850 000 € (splatené 350 000 €)
Vznik19. 6. 2018
Skoršie názvyBARSEL s.r.o.
JMLS GROUP s.r.o.
DELTA Group 8065 s.r.o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) Delarovere s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 3 021 €, typická firma odvetvia 93 057 € (medián z 6 546 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Delarovere

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Delarovere

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Delarovere

  • Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 195 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Bratislava II

C.S. CARGO Slovakia a.s.Gartner Slovakia s.r.o.FHB Group, s. r. o.SLOVNAFT TRANS a.s.F.LLI CANIL INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk