Prezident group s.r.o.
Púchov · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
478 817 €tržby 2024 ▲ 92 %+2 912 €zisk 2024aktívna 8 rokov3 zamestnanci (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 352 €
- 19 : tržby 95 001 €, výsledok hospodárenia 10 613 €
- 20 : tržby 49 656 €, výsledok hospodárenia -7 429 €
- 21 : tržby 99 402 €, výsledok hospodárenia -7 €
- 22 : tržby 183 286 €, výsledok hospodárenia 1 697 €
- 23 : tržby 249 274 €, výsledok hospodárenia 5 911 €
- 24 : tržby 478 817 €, výsledok hospodárenia 2 912 €
Prezident group s.r.o. (IČO 51763079) mala v roku 2024 tržby 478 817 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Prezident group
V roku 2024 mala Prezident group priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 10 920 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3 | 10 920 € | — |
| 2023 | — | 11 724 € | — |
| 2022 | — | 13 390 € | — |
| 2021 | — | 10 661 € | 7 625 € |
| 2020 | — | 7 893 € | 5 788 € |
| 2019 | — | 5 491 € | 4 046 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Spoločník Prezident group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Bohumír Krištof100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Bohumír Krištofod 28. 6. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Prezident group
Za rok 2024 má Prezident group v závierke tržby 478 817 €, o 92,1 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +2 912 €. Závierky máme za 7 rokov (2018 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 478 817 €.
Výkaz ziskov a strát Prezident group
Najvyššie tržby: rok 2024, 478 817 €. Najnižšie: rok 2020, 49 656 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 478 817 € |
| 2023 | 249 274 € |
| 2022 | 183 286 € |
| 2021 | 99 402 € |
| 2020 | 49 656 € |
| 2019 | 95 001 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 3 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 9 345 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 2 912 € |
| 2023 | 5 911 € |
| 2022 | 1 697 € |
| 2021 | −7 € |
| 2020 | −7 429 € |
| 2019 | 10 613 € |
| 2018 | −4 352 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Prezident group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,6 %, medián odvetvia +6,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Prezident group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +0,6 % | +6,9 % |
| 2023 | +2,4 % | +6,2 % |
| 2022 | +0,9 % | +5,7 % |
| 2021 | 0,0 % | +6,5 % |
| 2020 | −15,0 % | +5,9 % |
| 2019 | +11,2 % | +4,9 % |
| 2018 | — | +4,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 5 rokov, najviac v roku 2021 (+100,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +92,1 % |
| 2023 | +36,0 % |
| 2022 | +84,4 % |
| 2021 | +100,2 % |
| 2020 | −47,7 % |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Prezident group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 63 934 €, vlastné imanie 15 751 € a záväzky 48 183 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 63 934 € | 15 751 € | 48 183 € |
| 2023 | 86 566 € | 12 608 € | 73 958 € |
| 2022 | 72 017 € | 6 697 € | 65 320 € |
| 2021 | 88 931 € | 3 825 € | 85 106 € |
| 2020 | 51 177 € | 3 832 € | 47 345 € |
| 2019 | 23 707 € | 11 261 € | 12 446 € |
| 2018 | 668 € | 648 € | 20 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Prezident group (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 478 817 € | 2 912 € | 63 934 € | 15 751 € | 48 183 € | 17 732 € | +0,6 % |
| 2023 | 249 274 € | 5 911 € | 86 566 € | 12 608 € | 73 958 € | 26 855 € | +2,4 % |
| 2022 | 183 286 € | 1 697 € | 72 017 € | 6 697 € | 65 320 € | 16 314 € | +0,9 % |
| 2021 | 99 402 € | −7 € | 88 931 € | 3 825 € | 85 106 € | 8 734 € | 0,0 % |
| 2020 | 49 656 € | −7 429 € | 51 177 € | 3 832 € | 47 345 € | −10 050 € | −15,0 % |
| 2019 | 95 001 € | 10 613 € | 23 707 € | 11 261 € | 12 446 € | 19 473 € | +11,2 % |
| 2018 | — | −4 352 € | 668 € | 648 € | 20 € | −4 345 € | — |
Riziko: zaplatí Prezident group?
Prezident group a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Prezident group z roku 2020.
História firmy Prezident group
Dátum vzniku Prezident group je 8. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: eZmluva.sk 224, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36616/R
- Zmena obchodného menaPredtým eZmluva.sk 224, s.r.o., odvtedy Prezident group s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 668 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica. Firma vznikla 8. 6. 2018.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 7, posledné tržby 478 817 €.
- Nový spoločník: Bohumír KrištofSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Prezident group
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vedenie účtovníctva
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Vy´roba potravinárskych vy´robkov
- Poskytovanie služieb ry´chleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie vy´dajne stravy
- Poskytovanie obslužny´ch služieb pri kultúrnych a iny´ch spoločensky´ch podujatiach
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločensky´ch a zábavny´ch zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Prezident group v odvetví informačné služby
Prezident group je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 49 462 € (2 109 závierok), Prezident group má 478 817 €, čo je 9,7-násobok mediánu. V okrese Púchov je v tomto odvetví 44 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Prezident group 1. z 12.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 471 €, polovica do 49 462 €, tri štvrtiny do 148 500 €; 10 % firiem má viac než 551 686 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 036 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 471 € |
| medián | 49 462 € |
| horný kvartil | 148 500 € |
| 10 % firiem má viac než | 551 686 € |
| Prezident group | 478 817 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Prezident group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Prezident group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Prezident group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 478 817 € | 49 462 € |
| 2023 | 249 274 € | 49 007 € |
| 2022 | 183 286 € | 48 109 € |
| 2021 | 99 402 € | 47 280 € |
| 2020 | 49 656 € | 43 666 € |
| 2019 | 95 001 € | 43 950 € |
| 2018 | — | 42 401 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Prezident group | 478 817 € |
|---|---|
| medián okresu Púchov | 34 780 € |
| medián kraja | 40 204 € |
| medián Slovenska | 49 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Insomnium, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 094 005 € (2025)
- JU & RO, s.r.o.Veľké Ripňany · tržby 1 075 083 € (2025)
- COMWORK COMPANY, k. s.Nové Mesto nad Váhom · tržby 1 063 270 € (2025)
- Symmetric, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 059 825 € (2025)
- BIOMETRIC, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 059 806 € (2025)
- Acoustica s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 059 137 € (2018)
- 26HOUSE s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 054 807 € (2025)
- Proveon Slovakia s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 045 950 € (2025)
- localhost enterprise services s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 030 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Prezident group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Prezident group: Púchov
Prezident group sídli na adrese Moravská 13, 020 01 Púchov, okres Púchov. V obci Púchov je 3 077 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 164. Na tej istej adrese je zapísaných 268 aktívnych subjektov.
Púchov: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›
Prezident group: IČO, sídlo a základné údaje
Prezident group s.r.o. (IČO 51763079) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, okres Púchov. Dátum vzniku je 8. 6. 2018, na trhu je 8 rokov. Za rok 2024 sú v závierke tržby 478 817 € a výsledok hospodárenia +2 912 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 6. 2018 |
| Skoršie názvy | eZmluva.sk 224, s.r.o. |
| Obec | Púchov |
| Okres | Okres Púchov |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví informačné služby (SK NACE 63) Prezident group s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 478 817 €, typická firma odvetvia 49 462 €, čo je 9,7-násobok mediánu (medián z 2 109 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Púchov ›Informačné služby: tržby a mzdy ›Informačné služby v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Púchov ›
Sieť prepojení firmy Prezident group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Prezident group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Prezident group
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Púchovtypický nepokrytý dopyt 671 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava170 zmlúv za 3 roky · 2 139 689 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR126 zmlúv za 3 roky · 28 085 462 € · naposledy 28. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.121 zmlúv za 3 roky · 275 994 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 235 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
PAES s. r. o.MMG Kovoprodukt, a. s.
Najväčšie firmy v obci Púchov
MIKONA, s r.o.Mäsokombinát Púchov, a.s.Krásno Slovakia, s.r.o.LABANT, spol. s r.o.FERRMONT, a.s.Všetky firmy v obci Púchov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Púchov
akken s.r.o.InSight solutions, s. r. o.TOC EU s.r.o.Ynak, s.r.o.ELPE SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.