Protoform s. r. o.
Sereď · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
146 420 €tržby 2025 ▼ 11 %+2 215 €zisk 2025aktívna 8 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 948 €, výsledok hospodárenia 31 €
- 19 : tržby 13 256 €, výsledok hospodárenia 1 591 €
- 20 : tržby 34 649 €, výsledok hospodárenia 3 948 €
- 21 : tržby 71 272 €, výsledok hospodárenia 9 085 €
- 22 : tržby 169 839 €, výsledok hospodárenia 857 €
- 23 : tržby 168 827 €, výsledok hospodárenia -567 €
- 24 : tržby 163 931 €, výsledok hospodárenia 1 087 €
- 25 : tržby 146 420 €, výsledok hospodárenia 2 215 €
Protoform s. r. o. (IČO 51757788) mala v roku 2025 tržby 146 420 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Protoform
Protoform má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 39 126 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 39 126 € | — |
| 2024 | — | 34 574 € | — |
| 2023 | — | 19 933 € | — |
| 2022 | — | 9 677 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konateľ Protoform
Podľa Registra právnických osôb koná za Protoform 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník Protoform
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Protoform
Za rok 2025 má Protoform v závierke tržby 146 420 €, o 10,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 215 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 169 839 €.
Výkaz ziskov a strát Protoform
Najvyššie tržby: rok 2022, 169 839 €. Najnižšie: rok 2018, 948 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 146 420 € |
| 2024 | 163 931 € |
| 2023 | 168 827 € |
| 2022 | 169 839 € |
| 2021 | 71 272 € |
| 2020 | 34 649 € |
| 2019 | 13 256 € |
| 2018 | 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 1 roku z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 18 247 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 215 € |
| 2024 | 1 087 € |
| 2023 | −567 € |
| 2022 | 857 € |
| 2021 | 9 085 € |
| 2020 | 3 948 € |
| 2019 | 1 591 € |
| 2018 | 31 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Protoform
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,5 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Protoform | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,5 % | +8,8 % |
| 2024 | +0,7 % | +6,0 % |
| 2023 | −0,3 % | +4,1 % |
| 2022 | +0,5 % | +4,6 % |
| 2021 | +12,7 % | +4,4 % |
| 2020 | +11,4 % | +3,4 % |
| 2019 | +12,0 % | +3,2 % |
| 2018 | +3,3 % | +3,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2020 (+161,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −10,7 % |
| 2024 | −2,9 % |
| 2023 | −0,6 % |
| 2022 | +138,3 % |
| 2021 | +105,7 % |
| 2020 | +161,4 % |
| 2019 | +1 298,3 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Protoform
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 45 343 €, vlastné imanie 7 989 € a záväzky 37 354 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 45 343 € | 7 989 € | 37 354 € |
| 2024 | 41 640 € | 6 734 € | 34 906 € |
| 2023 | 49 838 € | 5 648 € | 44 190 € |
| 2022 | 67 430 € | 20 511 € | 46 919 € |
| 2021 | 36 297 € | 19 655 € | 16 642 € |
| 2020 | 12 503 € | 10 570 € | 1 933 € |
| 2019 | 7 045 € | 6 622 € | 423 € |
| 2018 | 5 076 € | 5 031 € | 45 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Protoform (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146 420 € | 2 215 € | 45 343 € | 7 989 € | 37 354 € | 54 528 € | +1,5 % |
| 2024 | 163 931 € | 1 087 € | 41 640 € | 6 734 € | 34 906 € | 43 336 € | +0,7 % |
| 2023 | 168 827 € | −567 € | 49 838 € | 5 648 € | 44 190 € | 29 231 € | −0,3 % |
| 2022 | 169 839 € | 857 € | 67 430 € | 20 511 € | 46 919 € | 16 593 € | +0,5 % |
| 2021 | 71 272 € | 9 085 € | 36 297 € | 19 655 € | 16 642 € | 15 360 € | +12,7 % |
| 2020 | 34 649 € | 3 948 € | 12 503 € | 10 570 € | 1 933 € | 4 777 € | +11,4 % |
| 2019 | 13 256 € | 1 591 € | 7 045 € | 6 622 € | 423 € | 2 066 € | +12,0 % |
| 2018 | 948 € | 31 € | 5 076 € | 5 031 € | 45 € | 35 € | +3,3 % |
Riziko: zaplatí Protoform?
Peniaze od štátu: Protoform
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Protoform
Dátum vzniku Protoform je 6. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné mená: BEETRO s.r.o., Sambor s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42429/T
- Nový štatutár: Ing. Peter VozárKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým BEETRO s.r.o., odvtedy Sambor s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 948 € · majetok 5 076 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120792850
- Nový spoločník: Ing. Peter VozárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 146 420 €.
- Zmena obchodného menaPredtým Sambor s.r.o., odvtedy Protoform s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Protoform
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Fotografické služby
- Dizajnérske činnosti
- Služby požičovní
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Protoform v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Protoform je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), Protoform má 146 420 €, čo je 3,2-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 525 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Protoform 56. z 204.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| Protoform | 146 420 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Protoform
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Protoform s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Protoform | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 146 420 € | 45 458 € |
| 2024 | 163 931 € | 41 451 € |
| 2023 | 168 827 € | 39 296 € |
| 2022 | 169 839 € | 39 137 € |
| 2021 | 71 272 € | 36 517 € |
| 2020 | 34 649 € | 38 849 € |
| 2019 | 13 256 € | 41 631 € |
| 2018 | 948 € | 41 078 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Protoform | 146 420 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 49 127 € |
| medián kraja | 46 170 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CEA Finance I, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 364 955 € (2025)
- TISAS s.r.o.Bánovce nad Bebravou · tržby 364 126 € (2025)
- REALCORP RUSOVSKA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 363 766 € (2025)
- Atrium Invest s.r.o.Komárno · tržby 363 682 € (2025)
- ŽOS TRADE , a.s.Trnava · tržby 363 633 € (2025)
- GO-KO, s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 363 509 € (2025)
- DETEX s.r.o.Gbelce · tržby 363 413 € (2025)
- INVESTMENT CONSULTING s.r.o.Chorvátsky Grob · tržby 362 907 € (2025)
- Mestský bytový podnik, s.r.o.Krupina · tržby 362 849 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Protoform, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Protoform: Sereď
Protoform sídli na adrese Konvalinková 5083/24, 926 01 Sereď, okres Galanta. V obci Sereď je 2 569 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311.
Sereď: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
Protoform: IČO, sídlo a základné údaje
Protoform s. r. o. (IČO 51757788) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, okres Galanta. Dátum vzniku je 6. 6. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ing. Peter Vozár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 146 420 € a výsledok hospodárenia +2 215 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 6. 2018 |
| Skoršie názvy | BEETRO s.r.o. Sambor s.r.o. |
| Obec | Sereď |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Protoform s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 146 420 €, typická firma odvetvia 45 458 €, čo je 3,2-násobok mediánu (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy Protoform
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Protoform
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Protoform
- Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy441zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Sereďtypický nepokrytý dopyt 197 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania555 zmlúv za 3 roky · 186 236 595 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Sereď
BIC Slovakia s.r.o.Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o.SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.Woory Slovakia s.r.o.HUBERT J.E., s.r.o.Všetky firmy v obci Sereď ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Galanta
CNIC Slovakia Logistics IV s.r.o.SKH plastic, spol. s r.o.CNIC Slovakia Logistics II s. r. o.CNIC Slovakia Logistics III s.r.o.ADA GROUP s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.