VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

pre.sk s.r.o. v likvidácii

Banská Bystrica

378 €tržby 2024 ▲ 257 %−429 €strata 2024

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 19. 12. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

378 €tržby 2024 ▲ 257 %
−429 €strata 2024
  1. 18 : tržby 60 €, výsledok hospodárenia -158 €
  2. 19 : tržby 194 €, výsledok hospodárenia -86 €
  3. 20 : tržby 33 €, výsledok hospodárenia -269 €
  4. 21 : tržby 219 €, výsledok hospodárenia -25 €
  5. 22 : tržby 85 €, výsledok hospodárenia -107 €
  6. 23 : tržby 106 €, výsledok hospodárenia -89 €
  7. 24 : tržby 378 €, výsledok hospodárenia -429 €
  8. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -15 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

pre.sk s.r.o. v likvidácii (IČO 51754673) mala v roku 2024 tržby 378 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci pre.sk s.r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok pre.sk s.r.o.

Za rok 2024 má pre.sk s.r.o. v závierke tržby 378 €, o 256,6 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −429 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 378 €.

Tržby 2024378 €▲ +256,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2024−429 €strata
Majetok (aktíva) 20253 823 €
Vlastné imanie 20253 823 €
Zisková marža 2024−113,5 %medián odvetvia +6,6 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−1 178 €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát pre.sk s.r.o.

Súvaha pre.sk s.r.o.

Všetky čísla zo závierok pre.sk s.r.o. (8 rokov)
Čísla zo závierok pre.sk s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−15 €3 823 €3 823 €———
2024378 €−429 €3 838 €3 838 €—−429 €−113,5 %
2023106 €−89 €4 283 €4 267 €16 €−89 €−84,0 %
202285 €−107 €4 375 €4 356 €19 €−107 €−125,9 %
2021219 €−25 €4 527 €4 463 €64 €−25 €−11,4 %
202033 €−269 €4 641 €4 488 €153 €−269 €−815,2 %
2019194 €−86 €4 909 €4 756 €153 €−86 €−44,3 %
201860 €−158 €5 015 €4 842 €173 €−153 €−263,3 %

Riziko: zaplatí pre.sk s.r.o.?

Peniaze od štátu: pre.sk s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy pre.sk s.r.o.

Dátum vzniku pre.sk s.r.o. je 1. 6. 2018. Závierky v registri máme od roku 2018.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34464/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 60 € · majetok 5 015 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

pre.sk s.r.o. v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

pre.sk s.r.o. je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71). Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 49 631 € (7 348 závierok), pre.sk s.r.o. má 378 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 730 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je pre.sk s.r.o. 270. z 269.

V odvetví v okrese Banská Bystrica730aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 348Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia50 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb pre.sk s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo pre.sk s.r.o.: Banská Bystrica

pre.sk s.r.o. sídli na adrese Partizánska cesta 1588/62, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 494 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 823.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 494aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 823aktívnych
V tom istom odvetví730okres Banská Bystrica

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

pre.sk s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

pre.sk s.r.o. v likvidácii (IČO 51754673) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 1. 6. 2018, zánik je v registri zapísaný ku dňu 19. 12. 2025, po 7 rokoch. Za rok 2024 sú v závierke tržby 378 € a výsledok hospodárenia −429 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 71121
Vznik1. 6. 2018
Zánik19. 12. 2025
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy pre.sk s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu pre.sk s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu pre.sk s.r.o.

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy140zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 23 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Banská Bystrica

ENVIGEO, a.s.HMC Invest a.s.E N E R G Y R spol. s r.o.BENOX, s.r.o.HES - COMGEO, a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk