Alpha job s. r. o. v likvidácii
Bratislava - Ružinov
17 160 €tržby 2020 ▼ 8 %+4 091 €zisk 2020zaniknutá 15. 3. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 15. 3. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 916 €
- 19 : tržby 18 725 €, výsledok hospodárenia 9 053 €
- 20 : tržby 17 160 €, výsledok hospodárenia 4 091 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 736 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -922 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 315 €
Alpha job s. r. o. v likvidácii (IČO 51751577), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 4. 6. 2018 do 15. 3. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Alpha job s. r. o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Alpha job s. r. o.
Za rok 2020 má Alpha job s. r. o. v závierke tržby 17 160 €, o 8,4 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +4 091 €. Závierky máme za 6 rokov (2018 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2019: 18 725 €.
Výkaz ziskov a strát Alpha job s. r. o.
Najvyššie tržby: rok 2019, 18 725 €. Najnižšie: rok 2020, 17 160 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 17 160 € |
| 2019 | 18 725 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 4 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 255 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −4 315 € |
| 2022 | −922 € |
| 2021 | −2 736 € |
| 2020 | 4 091 € |
| 2019 | 9 053 € |
| 2018 | −3 916 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Alpha job s. r. o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +23,8 %, medián odvetvia −0,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Alpha job s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | +1,2 % |
| 2022 | — | +0,7 % |
| 2021 | — | −0,3 % |
| 2020 | +23,8 % | −0,4 % |
| 2019 | +48,3 % | +0,2 % |
| 2018 | — | +0,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Alpha job s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 7 754 €, vlastné imanie 6 254 € a záväzky 1 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 7 754 € | 6 254 € | 1 500 € |
| 2022 | 10 570 € | 10 570 € | — |
| 2021 | 12 784 € | 11 491 € | 1 293 € |
| 2020 | 18 364 € | 14 227 € | 4 137 € |
| 2019 | 37 285 € | 10 137 € | 27 148 € |
| 2018 | 19 458 € | 1 084 € | 18 374 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Alpha job s. r. o. (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | −4 315 € | 7 754 € | 6 254 € | 1 500 € | −4 260 € | — |
| 2022 | — | −922 € | 10 570 € | 10 570 € | — | −832 € | — |
| 2021 | — | −2 736 € | 12 784 € | 11 491 € | 1 293 € | −2 622 € | — |
| 2020 | 17 160 € | 4 091 € | 18 364 € | 14 227 € | 4 137 € | 14 616 € | +23,8 % |
| 2019 | 18 725 € | 9 053 € | 37 285 € | 10 137 € | 27 148 € | 12 877 € | +48,3 % |
| 2018 | — | −3 916 € | 19 458 € | 1 084 € | 18 374 € | −3 821 € | — |
Riziko: zaplatí Alpha job s. r. o.?
Peniaze od štátu: Alpha job s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Alpha job s. r. o.
Dátum vzniku Alpha job s. r. o. je 4. 6. 2018. Závierky v registri máme od roku 2018.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/128923/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 19 458 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023Závierok máme 6.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Alpha job s. r. o. v odvetví ostatné osobné služby
Alpha job s. r. o. je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 20 772 € (2 685 závierok), Alpha job s. r. o. má 17 160 €, čo je 83 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 195 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Alpha job s. r. o. 239. z 350.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 990 €, polovica do 20 772 €, tri štvrtiny do 46 303 €; 10 % firiem má viac než 142 952 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 881 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 990 € |
| medián | 20 772 € |
| horný kvartil | 46 303 € |
| 10 % firiem má viac než | 142 952 € |
| Alpha job s. r. o. | 17 160 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Alpha job s. r. o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Alpha job s. r. o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Alpha job s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | — | 26 345 € |
| 2022 | — | 23 998 € |
| 2021 | — | 19 904 € |
| 2020 | 17 160 € | 20 772 € |
| 2019 | 18 725 € | 24 335 € |
| 2018 | — | 25 409 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| Alpha job s. r. o. | 17 160 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 28 279 € |
| medián kraja | 21 151 € |
| medián Slovenska | 20 772 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Wellipt s.r.o.Podbrezová · tržby 38 990 € (2025)
- KLMN Nitra s.r.o.Nitra · tržby 38 952 € (2025)
- AWENE s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 38 920 € (2025)
- RRIA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 916 € (2025)
- MARTINI, s.r.o.Poprad · tržby 38 904 € (2025)
- Za zrkadlom s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 885 € (2025)
- esthē.LAB s. r. o.Most pri Bratislave · tržby 38 881 € (2025)
- Pohrebné služby Bobuľová, s.r.o.Žilina · tržby 38 870 € (2025)
- Unique art s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 849 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Alpha job s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Alpha job s. r. o.: Bratislava - Ružinov
Alpha job s. r. o. sídli na adrese Parková 45, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 497 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Alpha job s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
Alpha job s. r. o. v likvidácii (IČO 51751577) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 4. 6. 2018, zánik je v registri zapísaný ku dňu 15. 3. 2023, po 4 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 17 160 € a výsledok hospodárenia +4 091 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 96040 |
| Vznik | 4. 6. 2018 |
| Zánik | 15. 3. 2023 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Alpha job s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Alpha job s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Alpha job s. r. o.
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 042 zmlúv za 3 roky · 6 922 163 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.404 zmlúv za 3 roky · 33 001 € · naposledy 7. 8. 2026Centrum voľného času Dubnica nad Váhom32 zmlúv za 3 roky · 3 990 € · naposledy 31. 7. 2026 Všetkých 232 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Bratislava II
MEDANTE Clinic, s.r.o.Spa Company s. r. o.ProZeta s.r.o.Siam center Slovakia s. r. o.Aesthe-Med SK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.