PEBECK, s.r.o.
Rejdová · Zemné práce
40 555 €tržby 2018+2 581 €zisk 2018aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 40 555 €, výsledok hospodárenia 2 581 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 31 807 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 31 807 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 31 807 €
PEBECK, s.r.o. (IČO 51748002), sídlo Rejdová, je v registri zapísaná od 13. 6. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PEBECK
V roku 2021 mala PEBECK priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2021 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2021 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ PEBECK
Podľa Registra právnických osôb koná za PEBECK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
Spoločník PEBECK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Peter Bubenčík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Peter Bubenčíkod 16. 8. 2018 | 9 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PEBECK
Za rok 2018 má PEBECK v závierke tržby 40 555 €, a výsledok hospodárenia +2 581 €.
Výkaz ziskov a strát PEBECK
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 98 002 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | 31 807 € |
| 2020 | 31 807 € |
| 2019 | 31 807 € |
| 2018 | 2 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PEBECK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 65 367 €, vlastné imanie 31 807 € a záväzky 33 559 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 65 367 € | 31 807 € | 33 559 € |
| 2020 | 65 367 € | 31 807 € | 33 559 € |
| 2019 | 65 367 € | 31 807 € | 33 559 € |
| 2018 | 61 366 € | 2 581 € | 58 785 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PEBECK (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 31 807 € | 65 367 € | 31 807 € | 33 559 € | — | — |
| 2020 | — | 31 807 € | 65 367 € | 31 807 € | 33 559 € | — | — |
| 2019 | — | 31 807 € | 65 367 € | 31 807 € | 33 559 € | — | — |
| 2018 | 40 555 € | 2 581 € | 61 366 € | 2 581 € | 58 785 € | 4 121 € | +6,4 % |
Riziko: zaplatí PEBECK?
Peniaze od štátu: PEBECK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PEBECK
Dátum vzniku PEBECK je 13. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44104/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 40 555 € · majetok 61 366 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PEBECK
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026.
PEBECK v odvetví špecializované stavebné práce
PEBECK je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 83 125 € (9 325 závierok), PEBECK má 40 555 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 937 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PEBECK 49. z 89.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 115 €, polovica do 83 125 €, tri štvrtiny do 308 629 €; 10 % firiem má viac než 868 412 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 693 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 115 € |
| medián | 83 125 € |
| horný kvartil | 308 629 € |
| 10 % firiem má viac než | 868 412 € |
| PEBECK | 40 555 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PEBECK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PEBECK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PEBECK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | 76 841 € |
| 2020 | — | 75 514 € |
| 2019 | — | 86 111 € |
| 2018 | 40 555 € | 83 125 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| PEBECK | 40 555 € |
|---|---|
| medián okresu Rožňava | 45 648 € |
| medián kraja | 69 426 € |
| medián Slovenska | 83 125 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SMART STAV, s.r.o.Krásno nad Kysucou · tržby 90 231 € (2017)
- Smart Real, s. r. o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 90 219 € (2015)
- M&S Holding s. r. o.Prešov · tržby 90 177 € (2023)
- ISOWorks s. r. o.Hurbanovo · tržby 90 148 € (2025)
- Milan Pittner s.r.o.Humenné · tržby 90 130 € (2025)
- TinyVila s.r.o.Malacky · tržby 90 077 € (2025)
- Boďo, s. r. o.Chynorany · tržby 90 061 € (2025)
- ML express s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 90 000 € (2022)
- FIRETECNO s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 90 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PEBECK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PEBECK: Rejdová
PEBECK sídli na adrese 260, 049 26 Rejdová, okres Rožňava. V obci Rejdová je 70 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 795.
Rejdová: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
PEBECK: IČO, sídlo a základné údaje
PEBECK, s.r.o. (IČO 51748002) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rejdová, okres Rožňava. Dátum vzniku je 13. 6. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Peter Bubenčík. Za rok 2018 sú v závierke tržby 40 555 € a výsledok hospodárenia +2 581 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zemné práce (SK NACE 4312) |
| Základné imanie | 9 000 € |
| Vznik | 13. 6. 2018 |
| Obec | Rejdová |
| Okres | Okres Rožňava |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) PEBECK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 40 555 €, typická firma odvetvia 83 125 € (medián z 9 325 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Sieť prepojení firmy PEBECK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PEBECK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PEBECK
- Tendre141súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,1 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy71zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
- Výhry konkurentov503firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 220 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Rejdovátypický nepokrytý dopyt 40 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.995 zmlúv za 3 roky · 1 188 817 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny395 zmlúv za 3 roky · 7 399 472 € · naposledy 9. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever143 zmlúv za 3 roky · 3 134 559 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 068 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Rejdová
JNT - Trans, s.r.o.Pozemkové spoločenstvo RejdováV - Forest, s.r.o.Poľnohospodárske družstvo v RejdovejJumol s.r.o.Všetky firmy v obci Rejdová ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Rožňava
DOVAJ s.r.o.I&D Group s. r. o.Clever-Trans s. r. o.Toden s.r.o.Obecná prevadzkáreň, s.r.o. Jablonov r. s…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.