JZW Consulting s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
50 930 €tržby 2018+9 089 €zisk 2018aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 50 930 €, výsledok hospodárenia 9 089 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -398 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -712 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -566 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -471 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -229 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -774 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 087 €
JZW Consulting s. r. o. (IČO 51746841), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 5. 6. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci JZW Consulting
V roku 2025 mala JZW Consulting priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia JZW Consulting
Podľa Registra právnických osôb konajú za JZW Consulting 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci JZW Consulting
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok JZW Consulting
Za rok 2018 má JZW Consulting v závierke tržby 50 930 €, a výsledok hospodárenia +9 089 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JZW Consulting
Zisk v 1 roku, strata v 7 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 852 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 087 € |
| 2024 | −774 € |
| 2023 | −229 € |
| 2022 | −471 € |
| 2021 | −566 € |
| 2020 | −712 € |
| 2019 | −398 € |
| 2018 | 9 089 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JZW Consulting
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 242 €, vlastné imanie 9 852 € a záväzky 1 390 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 242 € | 9 852 € | 1 390 € |
| 2024 | 11 380 € | 10 940 € | 440 € |
| 2023 | 42 169 € | 11 714 € | 30 455 € |
| 2022 | 42 198 € | 11 943 € | 30 255 € |
| 2021 | 42 138 € | 12 413 € | 29 725 € |
| 2020 | 42 159 € | 12 979 € | 29 180 € |
| 2019 | 43 071 € | 13 691 € | 29 380 € |
| 2018 | 48 767 € | 14 089 € | 34 678 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JZW Consulting (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 087 € | 11 242 € | 9 852 € | 1 390 € | −591 € | — |
| 2024 | — | −774 € | 11 380 € | 10 940 € | 440 € | −284 € | — |
| 2023 | — | −229 € | 42 169 € | 11 714 € | 30 455 € | −100 € | — |
| 2022 | — | −471 € | 42 198 € | 11 943 € | 30 255 € | −337 € | — |
| 2021 | — | −566 € | 42 138 € | 12 413 € | 29 725 € | −429 € | — |
| 2020 | — | −712 € | 42 159 € | 12 979 € | 29 180 € | −571 € | — |
| 2019 | — | −398 € | 43 071 € | 13 691 € | 29 380 € | −300 € | — |
| 2018 | 50 930 € | 9 089 € | 48 767 € | 14 089 € | 34 678 € | 14 625 € | +17,8 % |
Riziko: zaplatí JZW Consulting?
Peniaze od štátu: JZW Consulting
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JZW Consulting
Dátum vzniku JZW Consulting je 5. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/128952/B
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120775701 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 50 930 € · majetok 48 767 €
- Nový spoločník: Ing. Jürgen WirtzSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JZW Consulting
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Vedenie účtovníctva
- Faktoring a forfaiting
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich ma regeneráciu a rekondíciu
- Kuriérske služby
- Fotografické služby
- Donáškové služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
JZW Consulting v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
JZW Consulting je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 37 004 € (10 026 závierok), JZW Consulting má 50 930 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 996 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JZW Consulting 652. z 1 367.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 283 €, polovica do 37 004 €, tri štvrtiny do 111 011 €; 10 % firiem má viac než 381 573 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 657 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 283 € |
| medián | 37 004 € |
| horný kvartil | 111 011 € |
| 10 % firiem má viac než | 381 573 € |
| JZW Consulting | 50 930 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- JZW Consulting
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JZW Consulting s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JZW Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 46 718 € |
| 2024 | — | 42 154 € |
| 2023 | — | 41 526 € |
| 2022 | — | 40 564 € |
| 2021 | — | 38 017 € |
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | — | 38 609 € |
| 2018 | 50 930 € | 37 004 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| JZW Consulting | 50 930 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 440 € |
| medián kraja | 40 648 € |
| medián Slovenska | 37 004 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ER Capital s. r. o.Malacky · tržby 119 330 € (2025)
- Medkid s. r. o.Nová Dubnica · tržby 119 302 € (2025)
- Zapadny rad s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 301 € (2025)
- AGNE consulting s. r. o.Mojmírovce · tržby 119 288 € (2025)
- A SANTÉ, s.r.o.Modra · tržby 119 284 € (2025)
- Helwitax s.r.o.Trenčín · tržby 119 269 € (2025)
- ZERRA, s. r. o.Most pri Bratislave · tržby 119 175 € (2025)
- solmont.s.r.o.Veľké Úľany · tržby 119 167 € (2025)
- SEDORA s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 150 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JZW Consulting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo JZW Consulting: Bratislava - Nové Mesto
JZW Consulting sídli na adrese Bellova 64, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
JZW Consulting: IČO, sídlo a základné údaje
JZW Consulting s. r. o. (IČO 51746841) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 5. 6. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Ing. Jürgen Wirtz a PhDr. Zuzana Wirtz. Za rok 2018 sú v závierke tržby 50 930 € a výsledok hospodárenia +9 089 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 6. 2018 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) JZW Consulting s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 50 930 €, typická firma odvetvia 37 004 € (medián z 10 026 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy JZW Consulting
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu JZW Consulting
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu JZW Consulting
- Tendre24súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 800 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava619 zmlúv za 3 roky · 6 103 031 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 062 178 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 074 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.