EVOGEAR s.r.o.
Zavar · Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
2 264 420 €tržby 2025 ▼ 4 %+269 669 €zisk 2025aktívna 8 rokov13 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -215 €
- 19 : tržby 33 884 €, výsledok hospodárenia -70 €
- 20 : tržby 307 695 €, výsledok hospodárenia 15 775 €
- 21 : tržby 1 021 391 €, výsledok hospodárenia 74 190 €
- 22 : tržby 1 240 223 €, výsledok hospodárenia 6 368 €
- 23 : tržby 2 440 394 €, výsledok hospodárenia 88 376 €
- 24 : tržby 2 353 923 €, výsledok hospodárenia 259 173 €
- 25 : tržby 2 264 420 €, výsledok hospodárenia 269 669 €
EVOGEAR s.r.o. (IČO 51744830) mala v roku 2025 tržby 2 264 420 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EVOGEAR
V roku 2025 mala EVOGEAR priemerne 13 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 251 537 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 127 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Trnava bola v roku 2025 2 095 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 | 251 537 € | 175 745 € |
| 2024 | 10 | 172 116 € | 121 421 € |
| 2023 | 6 | 118 839 € | 82 840 € |
| 2022 | 5 | 68 908 € | 48 143 € |
| 2021 | — | 13 918 € | 10 177 € |
| 2020 | — | 1 005 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- EVOGEAR, mzdové náklady na zamestnanca1 127 €
- Priemyselná výroba v okrese Trnava2 095 €
- Všetky odvetvia v okrese Trnava1 982 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 70 % 175 745 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 63 582 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia EVOGEAR
Podľa Registra právnických osôb konajú za EVOGEAR 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločníci EVOGEAR
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Adrián Drobný70,0 %
- Ing. Jakub Jakubec, Phd.30,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Adrián Drobnýod 11. 5. 2023 | 3 500 € | 70,0 % |
| Ing. Jakub Jakubec, Phd.od 11. 5. 2023 | 1 500 € | 30,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EVOGEAR
Za rok 2025 má EVOGEAR v závierke tržby 2 264 420 €, o 3,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +269 669 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 2 440 394 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát EVOGEAR
Najvyššie tržby: rok 2023, 2 440 394 €. Najnižšie: rok 2019, 33 884 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 264 420 € |
| 2024 | 2 353 923 € |
| 2023 | 2 440 394 € |
| 2022 | 1 240 223 € |
| 2021 | 1 021 391 € |
| 2020 | 307 695 € |
| 2019 | 33 884 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 2 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 713 266 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 269 669 € |
| 2024 | 259 173 € |
| 2023 | 88 376 € |
| 2022 | 6 368 € |
| 2021 | 74 190 € |
| 2020 | 15 775 € |
| 2019 | −70 € |
| 2018 | −215 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EVOGEAR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +11,9 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EVOGEAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +11,9 % | +4,0 % |
| 2024 | +11,0 % | +3,1 % |
| 2023 | +3,6 % | +3,1 % |
| 2022 | +0,5 % | +3,0 % |
| 2021 | +7,3 % | +2,7 % |
| 2020 | +5,1 % | +2,5 % |
| 2019 | −0,2 % | +2,4 % |
| 2018 | — | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2021 (+231,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −3,8 % |
| 2024 | −3,5 % |
| 2023 | +96,8 % |
| 2022 | +21,4 % |
| 2021 | +231,9 % |
| 2020 | +808,1 % |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EVOGEAR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 725 772 €, vlastné imanie 718 258 € a záväzky 2 007 514 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 725 772 € | 718 258 € | 2 007 514 € |
| 2024 | 2 126 874 € | 448 589 € | 1 678 285 € |
| 2023 | 1 345 220 € | 189 416 € | 1 155 804 € |
| 2022 | 796 670 € | 101 040 € | 695 630 € |
| 2021 | 486 900 € | 94 681 € | 392 219 € |
| 2020 | 186 020 € | 20 491 € | 165 529 € |
| 2019 | 21 133 € | 4 715 € | 16 418 € |
| 2018 | 4 785 € | 4 785 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EVOGEAR (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 264 420 € | 269 669 € | 2 725 772 € | 718 258 € | 2 007 514 € | 625 525 € | +11,9 % |
| 2024 | 2 353 923 € | 259 173 € | 2 126 874 € | 448 589 € | 1 678 285 € | 514 621 € | +11,0 % |
| 2023 | 2 440 394 € | 88 376 € | 1 345 220 € | 189 416 € | 1 155 804 € | 267 317 € | +3,6 % |
| 2022 | 1 240 223 € | 6 368 € | 796 670 € | 101 040 € | 695 630 € | 98 776 € | +0,5 % |
| 2021 | 1 021 391 € | 74 190 € | 486 900 € | 94 681 € | 392 219 € | 119 665 € | +7,3 % |
| 2020 | 307 695 € | 15 775 € | 186 020 € | 20 491 € | 165 529 € | 25 678 € | +5,1 % |
| 2019 | 33 884 € | −70 € | 21 133 € | 4 715 € | 16 418 € | 1 729 € | −0,2 % |
| 2018 | — | −215 € | 4 785 € | 4 785 € | — | −210 € | — |
Riziko: zaplatí EVOGEAR?
Peniaze od štátu: EVOGEAR
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EVOGEAR
Dátum vzniku EVOGEAR je 6. 6. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42427/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 4 785 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120791299
- Nový štatutár: Ing. Jakub Jakubec, Phd.Konateľ
- Nový spoločník: Ing. Jakub Jakubec, Phd.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Firma si uplatnila odpočet na výskum a vývojOdpočet 280 750 €, projektov: 5. Uplatní si ho asi 600 subjektov na Slovensku.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 2 264 420 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EVOGEAR
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva
- Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacích
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických, zdvíhacích
- Mechanická montáž strojov a strojnotechnologických zariadení
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
EVOGEAR v odvetví výroba strojov a zariadení
EVOGEAR je v registri v odvetví Výroba strojov a zariadení (SK NACE 28), činnosť výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 148 652 € (1 316 závierok), EVOGEAR má 2 264 420 €, čo je 15-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 75 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EVOGEAR 8. z 49.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 37 407 €, polovica do 148 652 €, tri štvrtiny do 1 183 967 €; 10 % firiem má viac než 7 059 434 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 11 321 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 37 407 € |
| medián | 148 652 € |
| horný kvartil | 1 183 967 € |
| 10 % firiem má viac než | 7 059 434 € |
| EVOGEAR | 2 264 420 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EVOGEAR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EVOGEAR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EVOGEAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 264 420 € | 148 652 € |
| 2024 | 2 353 923 € | 178 952 € |
| 2023 | 2 440 394 € | 233 151 € |
| 2022 | 1 240 223 € | 287 754 € |
| 2021 | 1 021 391 € | 286 672 € |
| 2020 | 307 695 € | 273 218 € |
| 2019 | 33 884 € | 322 141 € |
| 2018 | — | 349 304 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EVOGEAR | 2 264 420 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 96 553 € |
| medián kraja | 131 510 € |
| medián Slovenska | 148 652 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MANEX spol. s r.o.Čaňa · tržby 5 164 964 € (2025)
- ICS ice cleaning systems s. r. o.Považská Bystrica · tržby 5 146 992 € (2025)
- HDD SK s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 5 051 494 € (2025)
- STM Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 985 456 € (2025)
- ACC MM, s. r. o.Pata · tržby 4 915 737 € (2025)
- NARES, s.r.o.Lužianky · tržby 4 846 973 € (2025)
- HYDAC, s.r.o.Martin · tržby 4 845 945 € (2025)
- Bizzcom s.r.o.Bučany · tržby 4 798 330 € (2025)
- STROJSROS spol.s r.o.Dolný Kubín · tržby 4 746 371 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EVOGEAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EVOGEAR: Zavar
EVOGEAR sídli na adrese Železničná 863/3, 919 26 Zavar, okres Trnava. V obci Zavar je 471 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 707. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Zavar: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
EVOGEAR: IČO, sídlo a základné údaje
EVOGEAR s.r.o. (IČO 51744830) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zavar, okres Trnava. Dátum vzniku je 6. 6. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Ing. Adrián Drobný a Ing. Jakub Jakubec, Phd.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 264 420 € a výsledok hospodárenia +269 669 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 6. 2018 |
| Obec | Zavar |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba strojov a zariadení (SK NACE 28) EVOGEAR s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 264 420 €, typická firma odvetvia 148 652 €, čo je 15-násobok mediánu (medián z 1 316 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Výroba strojov a zariadení: tržby a mzdy ›Výroba strojov a zariadení v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy EVOGEAR
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EVOGEAR
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EVOGEAR
- Tendre48súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,1 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy13zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
- Výhry konkurentov347firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Zavartypický nepokrytý dopyt 303 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava69 zmlúv za 3 roky · 1 135 229 € · naposledy 28. 9. 2026Ministerstvo obrany SR26 zmlúv za 3 roky · 255 687 € · naposledy 15. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.16 zmlúv za 3 roky · 24 303 € · naposledy 22. 9. 2026 Všetkých 228 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Zavar
HAVI Logistics s.r.o.DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.Martur Slovakia Automotive Seating and…COS s.r.o.META SYSTEM Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Zavar ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 28.29) v okrese Trnava
COMET SVK s.r.o.KLARTEC, spol. s r.o.RESULT GROUP s.r.o.KOKS Robotics s. r. o.Hoerbiger Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.