DanubePharma s.r.o.
Banská Štiavnica · Činnosti reklamných agentúr
18 100 €tržby 2018+13 943 €zisk 2018aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 18 100 €, výsledok hospodárenia 13 943 €
DanubePharma s.r.o. (IČO 51742071), sídlo Banská Štiavnica, je v registri zapísaná od 25. 5. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ DanubePharma
Podľa Registra právnických osôb koná za DanubePharma 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločník DanubePharma
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Houman BAYAT100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Houman BAYATod 25. 5. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DanubePharma
Za rok 2018 má DanubePharma v závierke tržby 18 100 €, a výsledok hospodárenia +13 943 €.
Všetky čísla zo závierok DanubePharma (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 18 100 € | 13 943 € | 22 650 € | 18 943 € | 3 707 € | 17 650 € | +77,0 % |
Riziko: zaplatí DanubePharma?
Peniaze od štátu: DanubePharma
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DanubePharma
Dátum vzniku DanubePharma je 25. 5. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34402/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 18 100 € · majetok 22 650 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DanubePharma
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- administratívne služby
- prenájom hnuteľných vecí
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
DanubePharma v odvetví reklama a prieskum trhu
DanubePharma je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 40 000 € (5 584 závierok), DanubePharma má 18 100 €, čo je 45 % mediánu. V okrese Banská Štiavnica je v tomto odvetví 54 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DanubePharma 16. z 18.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 390 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 132 744 €; 10 % firiem má viac než 480 717 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 975 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 390 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 132 744 € |
| 10 % firiem má viac než | 480 717 € |
| DanubePharma | 18 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| DanubePharma | 18 100 € |
|---|---|
| medián okresu Banská Štiavnica | 42 366 € |
| medián kraja | 31 949 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MT solution s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 855 € (2025)
- BOYANTE, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 851 € (2025)
- Diglly, s. r. o.Galanta · tržby 44 828 € (2025)
- Pong s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 818 € (2025)
- HAUSER s.r.o.Banská Bystrica · tržby 44 817 € (2018)
- dANTE s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 800 € (2025)
- Mistral Slovakia s.r.o.Nové Zámky · tržby 44 762 € (2025)
- Marlotech s. r. o.Lúčnica nad Žitavou · tržby 44 761 € (2025)
- Infomusic s.r.o.Štúrovo · tržby 44 743 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DanubePharma, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Banská Štiavnica ›
Sídlo DanubePharma: Banská Štiavnica
DanubePharma sídli na adrese Ing. Štefana Višňovského 211/6, 969 01 Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica. V obci Banská Štiavnica je 1 929 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 896. Na tej istej adrese je zapísaných 40 aktívnych subjektov.
Banská Štiavnica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Štiavnica ›Adresár firiem v okrese Banská Štiavnica ›
DanubePharma: IČO, sídlo a základné údaje
DanubePharma s.r.o. (IČO 51742071) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica. Dátum vzniku je 25. 5. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Houman BAYAT. Za rok 2018 sú v závierke tržby 18 100 € a výsledok hospodárenia +13 943 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 5. 2018 |
| Obec | Banská Štiavnica |
| Okres | Okres Banská Štiavnica |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) DanubePharma s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 18 100 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 5 584 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Banská Štiavnica ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Štiavnica ›
Sieť prepojení firmy DanubePharma
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DanubePharma
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DanubePharma
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy161zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 000 €
- Výhry konkurentov60firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 600 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Banská Štiavnicatypický nepokrytý dopyt 230 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava581 zmlúv za 3 roky · 4 609 073 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.573 zmlúv za 3 roky · 2 340 996 € · naposledy 6. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas511 zmlúv za 3 roky · 13 859 117 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 1 449 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Banská Štiavnica
COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA, s.r.o.Nemocnica AGEL Žiar nad Hronom a Banská…SITTRANS s.r.o.FALCO SK, s.r.o.THE HOLSTERS COMPANY s.r.o.Všetky firmy v obci Banská Štiavnica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Banská Štiavnica
NESIA STILL PRODUCT s.r.o.Piarg house s.r.o.WINTEC Slovakia s.r.oRedi s.r.o.AJAS Corporation s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.