KL Trading s. r. o.
Bratislava - Rača · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
36 688 €tržby 2021 ▲ 14 %+24 403 €zisk 2021aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 25 250 €, výsledok hospodárenia 2 699 €
- 19 : tržby 26 336 €, výsledok hospodárenia 6 792 €
- 20 : tržby 32 143 €, výsledok hospodárenia 20 012 €
- 21 : tržby 36 688 €, výsledok hospodárenia 24 403 €
KL Trading s. r. o. (IČO 51727374), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 26. 5. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KL Trading
V roku 2021 mala KL Trading priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2021 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2021 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ KL Trading
Podľa Registra právnických osôb koná za KL Trading 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Spoločník KL Trading
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Bc Ľubomír Kordanič100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Bc Ľubomír Kordaničod 26. 5. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok KL Trading
Za rok 2021 má KL Trading v závierke tržby 36 688 €, o 14,1 % viac než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +24 403 €. Závierky máme za 4 roky (2018 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2021: 36 688 €.
Výkaz ziskov a strát KL Trading
Najvyššie tržby: rok 2021, 36 688 €. Najnižšie: rok 2018, 25 250 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | 36 688 € |
| 2020 | 32 143 € |
| 2019 | 26 336 € |
| 2018 | 25 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 0 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 53 906 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | 24 403 € |
| 2020 | 20 012 € |
| 2019 | 6 792 € |
| 2018 | 2 699 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KL Trading
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +66,5 %, medián odvetvia +9,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KL Trading | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | +66,5 % | +9,4 % |
| 2020 | +62,3 % | +9,2 % |
| 2019 | +25,8 % | +6,5 % |
| 2018 | +10,7 % | +6,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2020 (+22,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | +14,1 % |
| 2020 | +22,0 % |
| 2019 | +4,3 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KL Trading
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 106 068 €, vlastné imanie 58 905 € a záväzky 47 163 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 106 068 € | 58 905 € | 47 163 € |
| 2020 | 91 915 € | 34 503 € | 57 412 € |
| 2019 | 16 597 € | 14 491 € | 2 106 € |
| 2018 | 9 883 € | 7 699 € | 2 184 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KL Trading (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 36 688 € | 24 403 € | 106 068 € | 58 905 € | 47 163 € | 30 080 € | +66,5 % |
| 2020 | 32 143 € | 20 012 € | 91 915 € | 34 503 € | 57 412 € | 25 514 € | +62,3 % |
| 2019 | 26 336 € | 6 792 € | 16 597 € | 14 491 € | 2 106 € | 8 795 € | +25,8 % |
| 2018 | 25 250 € | 2 699 € | 9 883 € | 7 699 € | 2 184 € | 4 842 € | +10,7 % |
Riziko: zaplatí KL Trading?
Peniaze od štátu: KL Trading
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KL Trading
Dátum vzniku KL Trading je 26. 5. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/128719/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 25 250 € · majetok 9 883 €
- Nový spoločník: Bc Ľubomír KordaničSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KL Trading
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Vedenie účtovníctva
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Informačná činnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
KL Trading v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
KL Trading je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 46 823 € (8 380 závierok), KL Trading má 36 688 €, čo je 78 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KL Trading 798. z 1 229.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 158 €, polovica do 46 823 €, tri štvrtiny do 107 691 €; 10 % firiem má viac než 414 404 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 829 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 158 € |
| medián | 46 823 € |
| horný kvartil | 107 691 € |
| 10 % firiem má viac než | 414 404 € |
| KL Trading | 36 688 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KL Trading
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KL Trading s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KL Trading | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | 36 688 € | 46 823 € |
| 2020 | 32 143 € | 45 727 € |
| 2019 | 26 336 € | 45 067 € |
| 2018 | 25 250 € | 43 684 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| KL Trading | 36 688 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 55 351 € |
| medián kraja | 51 394 € |
| medián Slovenska | 46 823 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SamIT.sk s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 90 244 € (2025)
- Pragmasoft s.r.o.Viničné · tržby 90 232 € (2025)
- Codeify s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 90 227 € (2025)
- Smart Block s. r. o.Nitra · tržby 90 200 € (2025)
- Oakbyte s. r. o.Stupava · tržby 90 184 € (2025)
- Sapienter s. r. o.Košice - mestská časť Pereš · tržby 90 108 € (2025)
- Smile Digital s.r.o.Zvolen · tržby 90 106 € (2025)
- Explicatio s. r. o.Pezinok · tržby 90 083 € (2025)
- azb2techx s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 90 073 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KL Trading, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KL Trading: Bratislava - Rača
KL Trading sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 017 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 3 560 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
KL Trading: IČO, sídlo a základné údaje
KL Trading s. r. o. (IČO 51727374) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 26. 5. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Bc Ľubomír Kordanič. Za rok 2021 sú v závierke tržby 36 688 € a výsledok hospodárenia +24 403 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 5. 2018 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) KL Trading s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 36 688 €, typická firma odvetvia 46 823 € (medián z 8 380 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy KL Trading
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KL Trading
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KL Trading
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy136zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 200 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 80 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen146 zmlúv za 3 roky · 1 933 496 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.139 zmlúv za 3 roky · 4 876 371 € · naposledy 21. 9. 2026Žilinská univerzita v Žiline, Univerzitný vedecký park Žilinskej univerzity v Žiline67 zmlúv za 3 roky · 141 189 € · naposledy 25. 7. 2024 Všetkých 2 562 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava III
Labyrinth Labs s. r. o.OHPEN Technology Slovakia, s.r.o.PREFIS a. s.Panaxeo, s.r.o.Sportradar Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.