NAŠA STODOLA, občianske združenie
Vrádište · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
6 478 €tržby 2024 ▲ 116 %+462 €zisk 2024aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 23 : tržby 2 997 €, výsledok hospodárenia -469 €
- 24 : tržby 6 478 €, výsledok hospodárenia 462 €
NAŠA STODOLA, občianske združenie (IČO 51722232) mala v roku 2024 tržby 6 478 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár NAŠA STODOLA, občianske združenie
Podľa Registra právnických osôb koná za NAŠA STODOLA, občianske združenie 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok NAŠA STODOLA, občianske združenie
Za rok 2024 má NAŠA STODOLA, občianske združenie v závierke tržby 6 478 €, o 116,2 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +462 €. Závierky máme za 3 roky (2022 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 6 478 €.
Výkaz ziskov a strát NAŠA STODOLA, občianske združenie
Najvyššie tržby: rok 2024, 6 478 €. Najnižšie: rok 2023, 2 997 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 6 478 € |
| 2023 | 2 997 € |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −6 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 462 € |
| 2023 | −469 € |
| 2022 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NAŠA STODOLA, občianske združenie
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,1 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NAŠA STODOLA, občianske združenie | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +7,1 % | +4,7 % |
| 2023 | −15,6 % | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NAŠA STODOLA, občianske združenie
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 462 €, vlastné imanie 462 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2024 | 462 € | 462 € |
| 2023 | 155 € | 155 € |
| 2022 | 624 € | 624 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NAŠA STODOLA, občianske združenie (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6 478 € | 462 € | 462 € | 462 € | — | — | +7,1 % |
| 2023 | 2 997 € | −469 € | 155 € | 155 € | — | — | −15,6 % |
| 2022 | — | — | 624 € | 624 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí NAŠA STODOLA, občianske združenie?
NAŠA STODOLA, občianske združenie a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom NAŠA STODOLA, občianske združenie v objeme 600 € z roku 2024. Najväčší objem je s odberateľom Obec Vrádište: 600 € v 1 zmluve.
História firmy NAŠA STODOLA, občianske združenie
Dátum vzniku NAŠA STODOLA, občianske združenie je 23. 5. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-53739
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022majetok 624 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Vrádište, hodnota zmluvy 600 €. Firma vznikla 23. 5. 2018.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 3, posledné tržby 6 478 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NAŠA STODOLA, občianske združenie
- história
- ľudové
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
NAŠA STODOLA, občianske združenie v odvetví členské organizácie
NAŠA STODOLA, občianske združenie je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 8 858 € (10 947 závierok), NAŠA STODOLA, občianske združenie má 6 478 €, čo je 73 % mediánu. V okrese Skalica je v tomto odvetví 448 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NAŠA STODOLA, občianske združenie 43. z 66.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 352 €, polovica do 8 858 €, tri štvrtiny do 28 498 €; 10 % firiem má viac než 72 800 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 250 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 352 € |
| medián | 8 858 € |
| horný kvartil | 28 498 € |
| 10 % firiem má viac než | 72 800 € |
| NAŠA STODOLA, občianske združenie | 6 478 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- NAŠA STODOLA, občianske združenie
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NAŠA STODOLA, občianske združenie s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NAŠA STODOLA, občianske združenie | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 6 478 € | 8 858 € |
| 2023 | 2 997 € | 8 796 € |
| 2022 | — | 8 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| NAŠA STODOLA, občianske združenie | 6 478 € |
|---|---|
| medián okresu Skalica | 12 201 € |
| medián kraja | 8 446 € |
| medián Slovenska | 8 858 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Miticko-neporadzký poľovnícky spolokNeporadza · tržby 14 656 € (2025)
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor BrzotínBrzotín · tržby 14 655 € (2025)
- CPR TrenčínTrenčín · tržby 14 649 € (2025)
- Dunajsko-nitriansky seniorát Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na SlovenskuNesvady · tržby 14 646 € (2025)
- Poľovnícke združenie "Veľká dolina"Čierny Balog · tržby 14 635 € (2025)
- Poľovnícke združenie Drňa 1Jesenské · tržby 14 628 € (2025)
- Klub priateľov Spišskej SobotyPoprad · tržby 14 627 € (2025)
- DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko SenicaSenica · tržby 14 605 € (2025)
- ARS VOCALIS spevácky zborBanská Bystrica · tržby 14 601 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NAŠA STODOLA, občianske združenie, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NAŠA STODOLA, občianske združenie: Vrádište
NAŠA STODOLA, občianske združenie sídli na adrese Vrádište 120, 908 49 Vrádište, okres Skalica. V obci Vrádište je 143 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 218. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Vrádište: obyvatelia a dáta ›Okres Skalica ›Adresár firiem v okrese Skalica ›
NAŠA STODOLA, občianske združenie: IČO, sídlo a základné údaje
NAŠA STODOLA, občianske združenie (IČO 51722232) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Vrádište, okres Skalica. Dátum vzniku je 23. 5. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Elisabeta Pocsiková. Za rok 2024 sú v závierke tržby 6 478 € a výsledok hospodárenia +462 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 23. 5. 2018 |
| Obec | Vrádište |
| Okres | Okres Skalica |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) NAŠA STODOLA, občianske združenie má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 6 478 €, typická firma odvetvia 8 858 € (medián z 10 947 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Skalica ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Skalica ›
Sieť prepojení firmy NAŠA STODOLA, občianske združenie
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu NAŠA STODOLA, občianske združenie
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NAŠA STODOLA, občianske združenie
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 607 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 375zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Vrádištetypický nepokrytý dopyt 8 200 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 834 zmlúv za 3 roky · 17 123 131 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 442 zmlúv za 3 roky · 22 830 492 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 847 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 395 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Vrádište
PANFLEX - SLOVENSKO, s.r.o.Kameň Skalica s.r.o.MONT-ALU, s.r.o.ANIMAL FOOD s.r.o.NS-PRO s.r.o.Všetky firmy v obci Vrádište ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Skalica
OZ CIBULKAOZ CIBULÁKAnglicky hravo o.z.Vínna cesta ZáhorieMikádo
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.