Ľubomír Bystriansky
Aktívny · Klokoč · podniká od 2018 · 8 rokov
Fakturačné údaje
Čo robí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2018Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Ľubomír Bystriansky: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Ľubomír Bystriansky (IČO 51720205), sídlo Klokoč, je v registri zapísaný od 4. 5. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Financie a závierky Ľubomír Bystriansky
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre vhodné pre Ľubomír BystrianskyNÁSKOK
Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.
9,7 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch
Riziko: zaplatí Ľubomír Bystriansky?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Ľubomír Bystriansky z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Ľubomír Bystriansky
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Ľubomír BystrianskyNÁSKOK
Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.
171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch
História Ľubomír Bystriansky
Dátum vzniku Ľubomír Bystriansky je 4. 5. 2018, teda pred 8 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 670-27654
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ľubomír Bystriansky
V registri sú zapísané 2 predmety podnikania, teda čo Ľubomír Bystriansky smie robiť.
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Ľubomír BystrianskyNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Ľubomír BystrianskyNÁSKOK
Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.
13,9 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch
Ľubomír Bystriansky v odvetví reklama a prieskum trhu
Ľubomír Bystriansky je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť prieskum trhu a verejnej mienky. V okrese Detva je v tomto odvetví 56 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Klokoč
Ľubomír Bystriansky má miesto podnikania v obci Klokoč, okres Detva. V obci Klokoč je 51 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 582.
Klokoč: obyvatelia a dáta ›Okres Detva ›Adresár firiem v okrese Detva ›
Diery na trhu v okrese firmy Ľubomír BystrianskyNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.
Ľubomír Bystriansky: IČO, sídlo a základné údaje
Ľubomír Bystriansky (IČO 51720205) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Klokoč, okres Detva. Začiatok podnikania je 4. 5. 2018, podniká 8 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320) |
| Vznik | 4. 5. 2018 |
| Obec | Klokoč |
| Okres | Okres Detva |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie subjekty v obci Klokoč
Občianske združenie Náš KlokočObčianske združenie Múdre malé sovičkyMichal FekiačLV HOUSE s.r.o.SPORT AGENCY 21 s.r.o.MF-Optel, s. r. o.Michaela Janka HruškováNorbert MorvayKlokoč v číslach ›
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Ľubomír BystrianskyNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.
6,7 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov
Stráženie firmy Ľubomír Bystriansky a ExcelNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.