CLEIN, s.r.o.
Martin · Výroba bižutérie a podobných predmetov
23 060 €tržby 2025 ▲ 11 %+2 301 €zisk 2025aktívna 8 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 13 600 €, výsledok hospodárenia 72 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 7 372 €
- 20 : tržby 33 215 €, výsledok hospodárenia 9 309 €
- 21 : tržby 32 800 €, výsledok hospodárenia 7 628 €
- 22 : tržby 26 116 €, výsledok hospodárenia 3 078 €
- 23 : tržby 20 600 €, výsledok hospodárenia 1 596 €
- 24 : tržby 20 800 €, výsledok hospodárenia 2 302 €
- 25 : tržby 23 060 €, výsledok hospodárenia 2 301 €
CLEIN, s.r.o. (IČO 51706113) mala v roku 2025 tržby 23 060 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci CLEIN
CLEIN má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 441 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 6 441 € | — |
| 2024 | — | 6 540 € | — |
| 2023 | — | 6 347 € | — |
| 2022 | — | 7 645 € | — |
| 2021 | — | 5 853 € | — |
| 2020 | — | 4 672 € | — |
| 2019 | — | 4 838 € | — |
| 2018 | — | 2 337 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ CLEIN
Podľa Registra právnických osôb koná za CLEIN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník CLEIN
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Peter Klein100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Peter Kleinod 18. 5. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CLEIN
Za rok 2025 má CLEIN v závierke tržby 23 060 €, o 10,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 301 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 33 215 €.
Výkaz ziskov a strát CLEIN
Najvyššie tržby: rok 2020, 33 215 €. Najnižšie: rok 2018, 13 600 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 23 060 € |
| 2024 | 20 800 € |
| 2023 | 20 600 € |
| 2022 | 26 116 € |
| 2021 | 32 800 € |
| 2020 | 33 215 € |
| 2019 | — |
| 2018 | 13 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 0 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 33 658 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 301 € |
| 2024 | 2 302 € |
| 2023 | 1 596 € |
| 2022 | 3 078 € |
| 2021 | 7 628 € |
| 2020 | 9 309 € |
| 2019 | 7 372 € |
| 2018 | 72 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CLEIN
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,0 %, medián odvetvia +5,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CLEIN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +10,0 % | +5,2 % |
| 2024 | +11,1 % | +3,6 % |
| 2023 | +7,7 % | +2,1 % |
| 2022 | +11,8 % | +2,2 % |
| 2021 | +23,3 % | +2,4 % |
| 2020 | +28,0 % | +2,4 % |
| 2019 | — | +1,3 % |
| 2018 | +0,5 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2025 (+10,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +10,9 % |
| 2024 | +1,0 % |
| 2023 | −21,1 % |
| 2022 | −20,4 % |
| 2021 | −1,2 % |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CLEIN
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 16 589 €, vlastné imanie 15 951 € a záväzky 638 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 16 589 € | 15 951 € | 638 € |
| 2024 | 16 683 € | 15 952 € | 731 € |
| 2023 | 16 795 € | 15 294 € | 1 501 € |
| 2022 | 17 339 € | 16 728 € | 611 € |
| 2021 | 21 118 € | 20 272 € | 846 € |
| 2020 | 15 485 € | 14 603 € | 882 € |
| 2019 | 13 118 € | 12 429 € | 689 € |
| 2018 | 6 991 € | 5 072 € | 1 919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CLEIN (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 060 € | 2 301 € | 16 589 € | 15 951 € | 638 € | 9 129 € | +10,0 % |
| 2024 | 20 800 € | 2 302 € | 16 683 € | 15 952 € | 731 € | 9 138 € | +11,1 % |
| 2023 | 20 600 € | 1 596 € | 16 795 € | 15 294 € | 1 501 € | 8 213 € | +7,7 % |
| 2022 | 26 116 € | 3 078 € | 17 339 € | 16 728 € | 611 € | 10 996 € | +11,8 % |
| 2021 | 32 800 € | 7 628 € | 21 118 € | 20 272 € | 846 € | 13 721 € | +23,3 % |
| 2020 | 33 215 € | 9 309 € | 15 485 € | 14 603 € | 882 € | 14 291 € | +28,0 % |
| 2019 | — | 7 372 € | 13 118 € | 12 429 € | 689 € | 12 432 € | — |
| 2018 | 13 600 € | 72 € | 6 991 € | 5 072 € | 1 919 € | 2 461 € | +0,5 % |
Riziko: zaplatí CLEIN?
Peniaze od štátu: CLEIN
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CLEIN
Dátum vzniku CLEIN je 18. 5. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/70133/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 13 600 € · majetok 6 991 €
- Nový spoločník: Peter KleinSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 23 060 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CLEIN
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Textilná výroba
- Odevná výroba
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
CLEIN v odvetví iná výroba
CLEIN je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba bižutérie a podobných predmetov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), CLEIN má 23 060 €, čo je 59 % mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 95 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CLEIN 23. z 28.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 221 €, polovica do 38 859 €, tri štvrtiny do 116 861 €; 10 % firiem má viac než 426 234 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 234 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 221 € |
| medián | 38 859 € |
| horný kvartil | 116 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 426 234 € |
| CLEIN | 23 060 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CLEIN
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CLEIN s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CLEIN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 23 060 € | 38 859 € |
| 2024 | 20 800 € | 37 811 € |
| 2023 | 20 600 € | 34 266 € |
| 2022 | 26 116 € | 34 124 € |
| 2021 | 32 800 € | 30 526 € |
| 2020 | 33 215 € | 28 473 € |
| 2019 | — | 30 728 € |
| 2018 | 13 600 € | 29 548 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| CLEIN | 23 060 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 46 207 € |
| medián kraja | 38 738 € |
| medián Slovenska | 38 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MERCON, s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 51 590 € (2025)
- MZ Creation s.r.o.Turová · tržby 51 576 € (2025)
- CREATION - ZUBNÁ TECHNIKA s. r. o.Moldava nad Bodvou · tržby 50 860 € (2025)
- Air Five s.r.o.Prešov · tržby 50 514 € (2025)
- MT Dental Tech s. r. o.Trebišov · tržby 50 459 € (2025)
- Púštna ľalia s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 50 427 € (2025)
- Orips, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 50 418 € (2025)
- Invirex s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 50 314 € (2025)
- Impresia Star, s.r.o.Nitra · tržby 49 979 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CLEIN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CLEIN: Martin
CLEIN sídli na adrese Nálepkova 4048/3, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 910 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 726. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
CLEIN: IČO, sídlo a základné údaje
CLEIN, s.r.o. (IČO 51706113) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 18. 5. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Peter Klein. Za rok 2025 sú v závierke tržby 23 060 € a výsledok hospodárenia +2 301 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 5. 2018 |
| Obec | Martin |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná výroba (SK NACE 32) CLEIN, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 23 060 €, typická firma odvetvia 38 859 € (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy CLEIN
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CLEIN
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CLEIN
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 334 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy27zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava109 zmlúv za 3 roky · 932 217 € · naposledy 19. 6. 2026Slovenské národné múzeum - Múzeum Bojnice v Bojniciach18 zmlúv za 3 roky · 279 084 € · naposledy 26. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.17 zmlúv za 3 roky · 15 939 € · naposledy 20. 8. 2026 Všetkých 97 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Martin
ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.13) v okrese Martin
Perly.sk s. r. o.MESSAOUDI s.r.o.VECIČKY, s.r.o.AVE SK, s.r.o.Pepinka s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.