VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BERENIQ, s.r.o.

Holíč · Výroba bižutérie a podobných predmetov

50 €tržby 2022 ▼ 96 %−2 293 €strata 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

50 €tržby 2022 ▼ 96 %
−2 293 €strata 2022
  1. 18 : tržby 2 225 €, výsledok hospodárenia -8 996 €
  2. 19 : tržby 3 888 €, výsledok hospodárenia -1 808 €
  3. 20 : tržby 980 €, výsledok hospodárenia -1 436 €
  4. 21 : tržby 1 140 €, výsledok hospodárenia -2 553 €
  5. 22 : tržby 50 €, výsledok hospodárenia -2 293 €
  6. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 270 €
  7. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 730 €
  8. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 777 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BERENIQ, s.r.o. (IČO 51704986), sídlo Holíč, je v registri zapísaná od 15. 5. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BERENIQ

V roku 2025 mala BERENIQ priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2019 boli 958 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ BERENIQ

Podľa Registra právnických osôb koná za BERENIQ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník BERENIQ

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok BERENIQ

Za rok 2022 má BERENIQ v závierke tržby 50 €, o 95,6 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia −2 293 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 3 888 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202250 €▼ −95,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2022−2 293 €strata
Majetok (aktíva) 20251 374 €
Vlastné imanie 2025796 €
Záväzky 2025578 €42,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025−2 268 €
Zisková marža 2022−4 586,0 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−25 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BERENIQ

Súvaha BERENIQ

Všetky čísla zo závierok BERENIQ (8 rokov)
Čísla zo závierok BERENIQ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−2 777 €1 374 €796 €578 €−2 268 €—
2024—−2 730 €1 882 €1 072 €810 €−2 234 €—
2023—−2 270 €1 974 €1 503 €471 €−2 125 €—
202250 €−2 293 €2 023 €1 480 €543 €−2 149 €−4 586,0 %
20211 140 €−2 553 €2 074 €1 192 €882 €−2 414 €−223,9 %
2020980 €−1 436 €2 178 €1 860 €318 €−1 325 €−146,5 %
20193 888 €−1 808 €2 731 €−1 804 €4 535 €−250 €−46,5 %
20182 225 €−8 996 €2 329 €4 €2 325 €−7 500 €−404,3 %

Riziko: zaplatí BERENIQ?

Peniaze od štátu: BERENIQ

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BERENIQ

Dátum vzniku BERENIQ je 15. 5. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42267/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 2 225 € · majetok 2 329 €
  3. Nový spoločník: Mgr. Veronika HorváthováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BERENIQ

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vedenie účtovníctva
  • Výroba potravinárskych výrobkov
  • Výroba nápojov
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Výroba sviečok a tieniacej techniky
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Fotografické služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

BERENIQ v odvetví iná výroba

BERENIQ je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba bižutérie a podobných predmetov. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 34 350 € (1 200 závierok), BERENIQ má 50 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Skalica je v tomto odvetví 36 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BERENIQ 10. z 9.

V odvetví v okrese Skalica36aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 200Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BERENIQ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Skalica ›

Sídlo BERENIQ: Holíč

BERENIQ sídli na adrese SNP 1786/17, 908 51 Holíč, okres Skalica. V obci Holíč je 1 491 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 169. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Holíč1 491aktívnych
Subjektov v okrese Skalica6 169aktívnych
V tom istom odvetví36okres Skalica
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Holíč: obyvatelia a dáta ›Okres Skalica ›Adresár firiem v okrese Skalica ›

BERENIQ: IČO, sídlo a základné údaje

BERENIQ, s.r.o. (IČO 51704986) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Holíč, okres Skalica. Dátum vzniku je 15. 5. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Mgr. Veronika Horváthová. Za rok 2022 sú v závierke tržby 50 € a výsledok hospodárenia −2 293 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 5. 2018
ObecHolíč
OkresOkres Skalica
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví iná výroba (SK NACE 32) BERENIQ, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 50 €, typická firma odvetvia 34 350 € (medián z 1 200 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Skalica ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Skalica ›

Sieť prepojení firmy BERENIQ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BERENIQ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BERENIQ

  • Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 424 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy28zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
  • Výhry konkurentov198firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu16odvetví chýba v meste Holíčtypický nepokrytý dopyt 216 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Holíč

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.KOVOREAL - HOLÍČ, s.r.o.Eissmann SMP Automotive Interieur Slovensko…Fortaco s. r. o.Steelmont Construction, a. s.Všetky firmy v obci Holíč ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.13) v okrese Skalica

M&V GROUP s. r. o.Gem International Group s.r.o.Wild Spirit s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk