VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Bartovicova SK, s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou

5 224 €tržby 2025 ▼ 59 %+2 072 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 23. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 224 €tržby 2025 ▼ 59 %
+2 072 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 13 415 €, výsledok hospodárenia 319 €
  2. 19 : tržby 5 790 €, výsledok hospodárenia -1 042 €
  3. 20 : tržby 5 645 €, výsledok hospodárenia 388 €
  4. 21 : tržby 9 363 €, výsledok hospodárenia 250 €
  5. 22 : tržby 11 181 €, výsledok hospodárenia 158 €
  6. 23 : tržby 10 777 €, výsledok hospodárenia 460 €
  7. 24 : tržby 12 638 €, výsledok hospodárenia 1 785 €
  8. 25 : tržby 5 224 €, výsledok hospodárenia 2 072 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Bartovicova SK, s.r.o. (IČO 51702177) mala v roku 2025 tržby 5 224 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Bartovicova SK

osobné náklady v roku 2021 boli 111 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ Bartovicova SK

Podľa Registra právnických osôb koná za Bartovicova SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026.

Spoločník Bartovicova SK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Bartovicova SK
Podiely spoločníkov na vkladoch Bartovicova SK Mgr. Martina Bartovicová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Martina Bartovicová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Martina Bartovicová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Martina Bartovicováod 21. 6. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Bartovicova SK

Za rok 2025 má Bartovicova SK v závierke tržby 5 224 €, o 58,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 072 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 13 415 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20255 224 €▼ −58,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 072 €zisk
Majetok (aktíva) 20259 999 €
Vlastné imanie 20259 289 €
Záväzky 2025710 €7,1 % majetku
Pridaná hodnota 20252 735 €
Zisková marža 2025+39,7 %medián odvetvia +7,3 %
Súčet výsledkov za 8 rokov4 390 €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Bartovicova SK

Súvaha Bartovicova SK

Všetky čísla zo závierok Bartovicova SK (8 rokov)
Čísla zo závierok Bartovicova SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20255 224 €2 072 €9 999 €9 289 €710 €2 735 €+39,7 %
202412 638 €1 785 €7 876 €7 217 €659 €2 502 €+14,1 %
202310 777 €460 €10 622 €5 534 €5 088 €870 €+4,3 %
202211 181 €158 €10 066 €5 074 €4 992 €477 €+1,4 %
20219 363 €250 €8 254 €4 916 €3 338 €660 €+2,7 %
20205 645 €388 €5 035 €4 666 €369 €1 132 €+6,9 %
20195 790 €−1 042 €5 836 €4 277 €1 559 €−781 €−18,0 %
201813 415 €319 €6 116 €5 319 €797 €559 €+2,4 %

Riziko: zaplatí Bartovicova SK?

Peniaze od štátu: Bartovicova SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Bartovicova SK

Dátum vzniku Bartovicova SK je 12. 5. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: Character s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/128340/B
  2. Nový štatutár: Mgr. Martina BartovicováKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým Character s.r.o., odvtedy Bartovicova SK, s.r.o.
  4. Nový spoločník: Mgr. Martina BartovicováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 13 415 € · majetok 6 116 €
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 5 224 €.
  7. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120760598 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Bartovicova SK

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
  • Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení
  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vedenie účtovníctva
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Dizajnérske činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026.

Bartovicova SK v odvetví umelecké a zábavné činnosti

Bartovicova SK je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 34 331 € (1 789 závierok), Bartovicova SK má 5 224 €, čo je 15 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 250 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bartovicova SK 109. z 123.

V odvetví v okrese Bratislava V250aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 789Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+7,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bartovicova SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Bratislava V ›

Sídlo Bartovicova SK: Bratislava - Petržalka

Bartovicova SK sídli na adrese Pečnianska 15, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 141aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 222aktívnych
V tom istom odvetví250okres Bratislava V
Na tej istej adrese7aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Bartovicova SK: IČO, sídlo a základné údaje

Bartovicova SK, s.r.o. (IČO 51702177) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 12. 5. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Mgr. Martina Bartovicová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 224 € a výsledok hospodárenia +2 072 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 5. 2018
Skoršie názvyCharacter s.r.o.
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) Bartovicova SK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 224 €, typická firma odvetvia 34 331 € (medián z 1 789 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy Bartovicova SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Bartovicova SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Bartovicova SK

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov34firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 700 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.02) v okrese Bratislava V

Nové Hubice, s.r.o.ZEMONT s. r. o.MB-Lights, spol. s r. o.VAVO s.r.o.Sport-point, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk