VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

dData s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

99 875 €tržby 2025 ▲ 67 %+58 992 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

99 875 €tržby 2025 ▲ 67 %
+58 992 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 45 000 €, výsledok hospodárenia 25 393 €
  2. 19 : tržby 28 525 €, výsledok hospodárenia 4 793 €
  3. 20 : tržby 39 900 €, výsledok hospodárenia 12 778 €
  4. 21 : tržby 35 000 €, výsledok hospodárenia 12 483 €
  5. 22 : tržby 43 500 €, výsledok hospodárenia 28 600 €
  6. 23 : tržby 88 750 €, výsledok hospodárenia 54 216 €
  7. 24 : tržby 59 925 €, výsledok hospodárenia 23 338 €
  8. 25 : tržby 99 875 €, výsledok hospodárenia 58 992 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

dData s. r. o. (IČO 51699346) mala v roku 2025 tržby 99 875 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci dData

V roku 2025 mala dData priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ dData

Podľa Registra právnických osôb koná za dData 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník dData

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch dData
Podiely spoločníkov na vkladoch dData Ing. Jozef Drozdík 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Jozef Drozdík: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Jozef Drozdík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Jozef Drozdíkod 19. 5. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok dData

Za rok 2025 má dData v závierke tržby 99 875 €, o 66,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +58 992 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 99 875 €.

Tržby 2025100 tis. €▲ +66,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202559 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025100 tis. €
Vlastné imanie 202588 tis. €
Záväzky 202513 tis. €12,5 % majetku
Pridaná hodnota 202578 tis. €
Zisková marža 2025+59,1 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 8 rokov221 tis. €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát dData

Súvaha dData

Všetky čísla zo závierok dData (8 rokov)
Čísla zo závierok dData po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202599 875 €58 992 €100 362 €87 830 €12 532 €78 377 €+59,1 %
202459 925 €23 338 €64 631 €52 576 €12 055 €40 249 €+38,9 %
202388 750 €54 216 €113 058 €71 174 €41 884 €72 806 €+61,1 %
202243 500 €28 600 €41 636 €36 312 €5 324 €33 866 €+65,7 %
202135 000 €12 483 €47 850 €45 347 €2 503 €14 958 €+35,7 %
202039 900 €12 778 €33 875 €32 864 €1 011 €15 520 €+32,0 %
201928 525 €4 793 €20 240 €20 086 €154 €6 641 €+16,8 %
201845 000 €25 393 €38 540 €30 393 €8 147 €32 270 €+56,4 %

Riziko: zaplatí dData?

Peniaze od štátu: dData

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy dData

Dátum vzniku dData je 19. 5. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/128500/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 45 000 € · majetok 38 540 €
  3. Nový spoločník: Ing. Jozef DrozdíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120767682
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 99 875 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti dData

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

dData v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

dData je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), dData má 99 875 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 027 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je dData 267. z 1 077.

V odvetví v okrese Bratislava V2 027aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb dData, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava V ›

Sídlo dData: Bratislava - Petržalka

dData sídli na adrese Béžová 3958/4, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 433 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 565. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 433aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 565aktívnych
V tom istom odvetví2 027okres Bratislava V
Na tej istej adrese13aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

dData: IČO, sídlo a základné údaje

dData s. r. o. (IČO 51699346) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 19. 5. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ing. Jozef Drozdík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 99 875 € a výsledok hospodárenia +58 992 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 5. 2018
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) dData s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 99 875 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy dData

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu dData

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu dData

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 509 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy135zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 100 €
  • Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 79 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Bratislava V

Alanata a. s.Fiserv Slovakia, s.r.o.Oracle Slovensko spol. s r.o.A Consulting - AS s.r.o.Metrohm Research Slovakia s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk