BUREL Real s. r. o.
Čáry · Služby súvisiace s pestovaním plodín
725 €tržby 2024 ▼ 90 %+3 340 €zisk 2024aktívna 8 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 3 238 €, výsledok hospodárenia -894 €
- 19 : tržby 19 703 €, výsledok hospodárenia 927 €
- 20 : tržby 22 919 €, výsledok hospodárenia 1 353 €
- 21 : tržby 21 346 €, výsledok hospodárenia 211 €
- 22 : tržby 11 346 €, výsledok hospodárenia -8 058 €
- 23 : tržby 6 950 €, výsledok hospodárenia -122 €
- 24 : tržby 725 €, výsledok hospodárenia 3 340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 131 €
BUREL Real s. r. o. (IČO 51669188) mala v roku 2024 tržby 725 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BUREL Real
V roku 2025 mala BUREL Real priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v roku 2023 boli 819 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | — | — |
| 2023 | — | 819 € | — |
| 2022 | — | 7 981 € | — |
| 2021 | — | 7 892 € | — |
| 2020 | — | 8 808 € | — |
| 2019 | — | 11 576 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ BUREL Real
Podľa Registra právnických osôb koná za BUREL Real 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci BUREL Real
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Edmund Královič50,0 %
- Ing. Martin Královič50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Edmund Královičod 8. 11. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. Martin Královičod 8. 11. 2025 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BUREL Real
Za rok 2024 má BUREL Real v závierke tržby 725 €, o 89,6 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +3 340 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 22 919 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BUREL Real
Najvyššie tržby: rok 2020, 22 919 €. Najnižšie: rok 2024, 725 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 725 € |
| 2023 | 6 950 € |
| 2022 | 11 346 € |
| 2021 | 21 346 € |
| 2020 | 22 919 € |
| 2019 | 19 703 € |
| 2018 | 3 238 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 4 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −4 374 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 131 € |
| 2024 | 3 340 € |
| 2023 | −122 € |
| 2022 | −8 058 € |
| 2021 | 211 € |
| 2020 | 1 353 € |
| 2019 | 927 € |
| 2018 | −894 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BUREL Real
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −1,8 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BUREL Real | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +3,1 % |
| 2024 | — | +3,0 % |
| 2023 | −1,8 % | +1,9 % |
| 2022 | −71,0 % | +4,1 % |
| 2021 | +1,0 % | +3,3 % |
| 2020 | +5,9 % | +1,3 % |
| 2019 | +4,7 % | +1,7 % |
| 2018 | −27,6 % | +2,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2020 (+16,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | −89,6 % |
| 2023 | −38,7 % |
| 2022 | −46,8 % |
| 2021 | −6,9 % |
| 2020 | +16,3 % |
| 2019 | +508,5 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BUREL Real
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 983 €, vlastné imanie 1 126 € a záväzky 2 857 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 983 € | 1 126 € | 2 857 € |
| 2024 | 5 315 € | 1 757 € | 3 558 € |
| 2023 | 1 341 € | −1 583 € | 2 924 € |
| 2022 | 2 981 € | −1 460 € | 4 441 € |
| 2021 | 11 052 € | 6 598 € | 4 454 € |
| 2020 | 14 386 € | 6 386 € | 8 000 € |
| 2019 | 6 474 € | 5 033 € | 1 441 € |
| 2018 | 5 734 € | 4 106 € | 1 628 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BUREL Real (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1 131 € | 3 983 € | 1 126 € | 2 857 € | −657 € | — |
| 2024 | 725 € | 3 340 € | 5 315 € | 1 757 € | 3 558 € | −2 216 € | +460,7 % |
| 2023 | 6 950 € | −122 € | 1 341 € | −1 583 € | 2 924 € | 2 865 € | −1,8 % |
| 2022 | 11 346 € | −8 058 € | 2 981 € | −1 460 € | 4 441 € | 2 460 € | −71,0 % |
| 2021 | 21 346 € | 211 € | 11 052 € | 6 598 € | 4 454 € | 10 870 € | +1,0 % |
| 2020 | 22 919 € | 1 353 € | 14 386 € | 6 386 € | 8 000 € | 12 914 € | +5,9 % |
| 2019 | 19 703 € | 927 € | 6 474 € | 5 033 € | 1 441 € | 12 886 € | +4,7 % |
| 2018 | 3 238 € | −894 € | 5 734 € | 4 106 € | 1 628 € | 1 478 € | −27,6 % |
Riziko: zaplatí BUREL Real?
Peniaze od štátu: BUREL Real
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BUREL Real
Dátum vzniku BUREL Real je 27. 4. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: Agro ZEM s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42168/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 3 238 € · majetok 5 734 €
- Nový štatutár: Edmund KrálovičKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Martin KrálovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Agro ZEM s. r. o., odvtedy BUREL Real s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BUREL Real
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Výroba kŕmnych zmesí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
BUREL Real v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
BUREL Real je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 98 374 € (3 925 závierok), BUREL Real má 725 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Senica je v tomto odvetví 291 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BUREL Real 56. z 57.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 546 €, polovica do 98 374 €, tri štvrtiny do 578 140 €; 10 % firiem má viac než 1 931 887 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 722 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 546 € |
| medián | 98 374 € |
| horný kvartil | 578 140 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 931 887 € |
| BUREL Real | 725 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BUREL Real
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BUREL Real s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BUREL Real | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 102 828 € |
| 2024 | 725 € | 98 374 € |
| 2023 | 6 950 € | 100 679 € |
| 2022 | 11 346 € | 101 638 € |
| 2021 | 21 346 € | 101 932 € |
| 2020 | 22 919 € | 92 366 € |
| 2019 | 19 703 € | 97 244 € |
| 2018 | 3 238 € | 106 321 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| BUREL Real | 725 € |
|---|---|
| medián okresu Senica | 88 696 € |
| medián kraja | 226 335 € |
| medián Slovenska | 98 374 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DREAM HOME SLOVAKIA, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 1 800 € (2022)
- PP - TEN s.r.o.Nemšová · tržby 1 790 € (2025)
- Poľovnícke združenie "JARABINA"Dražkovce · tržby 1 790 € (2025)
- ZOAR s.r.o.Jelka · tržby 1 789 € (2025)
- BeHrO, s. r. o.Lazy pod Makytou · tržby 1 780 € (2025)
- EKO Vislava s.r.o.Hrubov · tržby 1 765 € (2025)
- IGEAS, s. r. o.Revúca · tržby 1 758 € (2025)
- maxmil s. r. o.Chlebnice · tržby 1 750 € (2025)
- ENVIROBEL s. r. o.Hriňová · tržby 1 710 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BUREL Real, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BUREL Real: Čáry
BUREL Real sídli na adrese Agnelliho 607, 908 43 Čáry, okres Senica. V obci Čáry je 115 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 817. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Čáry: obyvatelia a dáta ›Okres Senica ›Adresár firiem v okrese Senica ›
BUREL Real: IČO, sídlo a základné údaje
BUREL Real s. r. o. (IČO 51669188) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čáry, okres Senica. Dátum vzniku je 27. 4. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Edmund Královič. Za rok 2024 sú v závierke tržby 725 € a výsledok hospodárenia +3 340 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 4. 2018 |
| Skoršie názvy | Agro ZEM s. r. o. |
| Obec | Čáry |
| Okres | Okres Senica |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) BUREL Real s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 725 €, typická firma odvetvia 98 374 € (medián z 3 925 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senica ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Senica ›
Sieť prepojení firmy BUREL Real
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BUREL Real
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BUREL Real
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy56zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov72firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 28 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Čárytypický nepokrytý dopyt 85 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra449 zmlúv za 3 roky · 4 775 697 € · naposledy 7. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen164 zmlúv za 3 roky · 1 030 354 € · naposledy 26. 8. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.118 zmlúv za 3 roky · 115 916 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 408 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BUREL s.r.o.Obec ČáryMAS Záhorie, o.z.
Najväčšie firmy v obci Čáry
KOVOŠROT VAŠIN, s.r.o.MONTEL elektro, s.r.o.GAMAPLAST, s.r.o.A G R O Z D R O J s.r.o.BOSTON K+R s.r.o.Všetky firmy v obci Čáry ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Senica
Ceres Agro s. r. o.Jaroslav Krahulec, s.r.o.Záhradný servis Senica, s.r.o.AGROSLUŽBY ŠDK s.r.o.Hanna Bauer s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.