VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Atelier 20-11, s.r.o.

Svit · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

79 378 €tržby 2025 ▼ 4 %+12 327 €zisk 2025

aktívna 8 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

79 378 €tržby 2025 ▼ 4 %
+12 327 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 5 315 €, výsledok hospodárenia -596 €
  2. 19 : tržby 9 314 €, výsledok hospodárenia 55 €
  3. 20 : tržby 46 997 €, výsledok hospodárenia 1 284 €
  4. 21 : tržby 54 056 €, výsledok hospodárenia 404 €
  5. 22 : tržby 44 237 €, výsledok hospodárenia 1 765 €
  6. 23 : tržby 44 093 €, výsledok hospodárenia -14 425 €
  7. 24 : tržby 83 063 €, výsledok hospodárenia 217 €
  8. 25 : tržby 79 378 €, výsledok hospodárenia 12 327 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Atelier 20-11, s.r.o. (IČO 51658721) mala v roku 2025 tržby 79 378 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Atelier 20-11

V roku 2025 mala Atelier 20-11 priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 15 302 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Atelier 20-11

Podľa Registra právnických osôb konajú za Atelier 20-11 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločníci Atelier 20-11

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Atelier 20-11
Podiely spoločníkov na vkladoch Atelier 20-11 Tibor Šimek 50,0 %, Mgr. Art. Michal Cicák 50,0 %. Spolu 5 000 €. Tibor Šimek: 2 500 €, 50,0 %Mgr. Art. Michal Cicák: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Tibor Šimek50,0 %
  • Mgr. Art. Michal Cicák50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Tibor Šimekod 18. 4. 2018 2 500 €50,0 %
Mgr. Art. Michal Cicákod 18. 4. 2018 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Atelier 20-11

Za rok 2025 má Atelier 20-11 v závierke tržby 79 378 €, o 4,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +12 327 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 83 063 €.

Tržby 202579 tis. €▼ −4,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202512 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202535 tis. €
Vlastné imanie 202530 tis. €
Záväzky 20254 500 €13,0 % majetku
Pridaná hodnota 202530 tis. €
Zisková marža 2025+15,5 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 8 rokov1 031 €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát Atelier 20-11

Súvaha Atelier 20-11

Všetky čísla zo závierok Atelier 20-11 (8 rokov)
Čísla zo závierok Atelier 20-11 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202579 378 €12 327 €34 614 €30 114 €4 500 €30 191 €+15,5 %
202483 063 €217 €21 122 €17 787 €3 335 €16 821 €+0,3 %
202344 093 €−14 425 €19 318 €17 570 €1 748 €4 015 €−32,7 %
202244 237 €1 765 €20 496 €17 998 €2 498 €9 404 €+4,0 %
202154 056 €404 €10 240 €13 146 €−2 906 €4 759 €+0,7 %
202046 997 €1 284 €13 297 €12 743 €554 €3 986 €+2,7 %
20199 314 €55 €5 305 €4 459 €846 €4 953 €+0,6 %
20185 315 €−596 €5 684 €4 404 €1 280 €905 €−11,2 %

Riziko: zaplatí Atelier 20-11?

Peniaze od štátu: Atelier 20-11

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Atelier 20-11

Dátum vzniku Atelier 20-11 je 18. 4. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36237/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 5 315 € · majetok 5 684 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120741216
  4. Nový spoločník: Tibor ŠimekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 79 378 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Atelier 20-11

  • Dizajnérske činnosti
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Atelier 20-11 v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

Atelier 20-11 je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), Atelier 20-11 má 79 378 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 468 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Atelier 20-11 68. z 153.

V odvetví v okrese Poprad468aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Atelier 20-11, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Poprad ›

Sídlo Atelier 20-11: Svit

Atelier 20-11 sídli na adrese Fraňa Kráľa 196/22, 059 21 Svit, okres Poprad. V obci Svit je 1 035 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Svit1 035aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 231aktívnych
V tom istom odvetví468okres Poprad
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Svit: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

Atelier 20-11: IČO, sídlo a základné údaje

Atelier 20-11, s.r.o. (IČO 51658721) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svit, okres Poprad. Dátum vzniku je 18. 4. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Mgr. Art. Michal Cicák a Tibor Šimek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 79 378 € a výsledok hospodárenia +12 327 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 4. 2018
ObecSvit
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) Atelier 20-11, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 79 378 €, typická firma odvetvia 51 363 € (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy Atelier 20-11

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Atelier 20-11

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Atelier 20-11

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 605 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy137zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 27 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Svittypický nepokrytý dopyt 421 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

CMstudio s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Svit

Terichem Tervakoski, a.s.CHEMOSVIT FOLIE, s.r.o.Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o.CHEMOSVIT ENERGOCHEM, a.s.CHEMOSVIT, a.s.Všetky firmy v obci Svit ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Poprad

BRASIN, spol. s r.o.ADEN s.r.o.M3Soft s.r.o.ASTRA Rail Project s.r.o.GasOil Technology a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk