Štatistiky Kompletné dáta o firme

interiéry.OK s.r.o.

Trenčín · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

37 738 €tržby 2025 ▲ 23 %+6 048 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 7. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

37 738 €tržby 2025 ▲ 23 %
+6 048 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 5 800 €, výsledok hospodárenia -70 €
  2. 19 : tržby 11 045 €, výsledok hospodárenia 10 €
  3. 20 : tržby 8 307 €, výsledok hospodárenia 302 €
  4. 21 : tržby 5 668 €, výsledok hospodárenia 684 €
  5. 22 : tržby 17 937 €, výsledok hospodárenia 2 966 €
  6. 23 : tržby 24 329 €, výsledok hospodárenia 873 €
  7. 24 : tržby 30 600 €, výsledok hospodárenia 2 508 €
  8. 25 : tržby 37 738 €, výsledok hospodárenia 6 048 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

interiéry.OK s.r.o. (IČO 51652854) mala v roku 2025 tržby 37 738 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci interiéry.OK

V roku 2025 mala interiéry.OK priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 8 335 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ interiéry.OK

Podľa Registra právnických osôb koná za interiéry.OK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Jozef Kulichkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

Spoločník interiéry.OK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch interiéry.OK
Podiely spoločníkov na vkladoch interiéry.OK Jozef Kulich 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jozef Kulich: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jozef Kulich100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jozef Kulichod 20. 2. 2026 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok interiéry.OK

Za rok 2025 má interiéry.OK v závierke tržby 37 738 €, o 23,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 048 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 37 738 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 616 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202538 tis. €▲ +23,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 048 €zisk
Majetok (aktíva) 202513 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 20251 821 €13,8 % majetku
Pridaná hodnota 202515 tis. €
Zisková marža 2025+16,0 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 8 rokov13 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov616 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát interiéry.OK

Súvaha interiéry.OK

Všetky čísla zo závierok interiéry.OK (8 rokov)
Čísla zo závierok interiéry.OK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202537 738 €6 048 €13 236 €11 415 €1 821 €15 350 €+16,0 %
202430 600 €2 508 €9 621 €7 750 €1 871 €11 574 €+8,2 %
202324 329 €873 €11 281 €9 766 €1 515 €9 431 €+3,6 %
202217 937 €2 966 €10 207 €8 894 €1 313 €8 642 €+16,5 %
20215 668 €684 €6 836 €5 927 €909 €3 695 €+12,1 %
20208 307 €302 €9 344 €5 241 €4 103 €3 561 €+3,6 %
201911 045 €10 €6 364 €4 940 €1 424 €4 296 €+0,1 %
20185 800 €−70 €5 361 €4 930 €431 €2 520 €−1,2 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí interiéry.OK?

Peniaze od štátu: interiéry.OK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy interiéry.OK

Dátum vzniku interiéry.OK je 18. 4. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36354/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 5 800 € · majetok 5 361 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 37 738 €.
  4. Nový spoločník: Jozef KulichSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti interiéry.OK

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Dizajnérske činnosti
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

interiéry.OK v odvetví špecializované stavebné práce

interiéry.OK je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 72 014 € (14 581 závierok), interiéry.OK má 37 738 €, čo je 52 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 2 256 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je interiéry.OK 246. z 358.

V odvetví v okrese Trenčín2 256aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 581Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb interiéry.OK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Trenčín ›

Sídlo interiéry.OK: Trenčín

interiéry.OK sídli na adrese Saratovská 2470/2, 911 08 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 289 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 840. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 289aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 840aktívnych
V tom istom odvetví2 256okres Trenčín
Na tej istej adrese15aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

interiéry.OK: IČO, sídlo a základné údaje

interiéry.OK s.r.o. (IČO 51652854) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 18. 4. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Jozef Kulich. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 738 € a výsledok hospodárenia +6 048 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 4. 2018
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Vyrubená daň z príjmov616 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) interiéry.OK s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 738 €, typická firma odvetvia 72 014 € (medián z 14 581 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Trenčín

Stabar SPOL sk s.r.o.LAUG - TECHNO - BAU spol.s r.o.BOSSTON s.r.o.ARPIS s.r.o.Shadow Sys s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť