PBD D5B1 s.r.o. v likvidácii
Bratislava - Staré Mesto
0 €tržby 2020−36 €strata 2020zaniknutá 22. 1. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 22. 1. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 48 800 €, výsledok hospodárenia 935 €
- 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -41 €
- 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -36 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -79 €
PBD D5B1 s.r.o. v likvidácii (IČO 51651289), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 20. 4. 2018 do 22. 1. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci PBD D5B1 s.r.o.
osobné náklady v roku 2020 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 € | — |
| 2019 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2020 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci PBD D5B1 s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok PBD D5B1 s.r.o.
Za rok 2020 má PBD D5B1 s.r.o. v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia −36 €. Závierky máme za 4 roky (2018 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2018: 48 800 €.
Výkaz ziskov a strát PBD D5B1 s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2018, 48 800 €. Najnižšie: rok 2019, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 48 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 779 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | −79 € |
| 2020 | −36 € |
| 2019 | −41 € |
| 2018 | 935 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PBD D5B1 s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 5 790 €, vlastné imanie 5 779 € a záväzky 11 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 5 790 € | 5 779 € | 11 € |
| 2020 | 48 275 € | 5 858 € | 42 417 € |
| 2019 | 48 311 € | 5 894 € | 42 417 € |
| 2018 | 48 850 € | 5 935 € | 42 915 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PBD D5B1 s.r.o. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | −79 € | 5 790 € | 5 779 € | 11 € | — | — |
| 2020 | 0 € | −36 € | 48 275 € | 5 858 € | 42 417 € | 0 € | — |
| 2019 | 0 € | −41 € | 48 311 € | 5 894 € | 42 417 € | 0 € | — |
| 2018 | 48 800 € | 935 € | 48 850 € | 5 935 € | 42 915 € | 1 184 € | +1,9 % |
Riziko: zaplatí PBD D5B1 s.r.o.?
Peniaze od štátu: PBD D5B1 s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PBD D5B1 s.r.o.
Dátum vzniku PBD D5B1 s.r.o. je 20. 4. 2018. Závierky v registri máme od roku 2018.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/127851/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 48 800 € · majetok 48 850 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 4.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
PBD D5B1 s.r.o. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
PBD D5B1 s.r.o. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 648 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Bratislava I | 50 738 € |
|---|---|
| medián kraja | 40 167 € |
| medián Slovenska | 38 849 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Sídlo PBD D5B1 s.r.o.: Bratislava - Staré Mesto
PBD D5B1 s.r.o. sídli na adrese Poštová 3, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 43 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
PBD D5B1 s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
PBD D5B1 s.r.o. v likvidácii (IČO 51651289) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 20. 4. 2018, zánik je v registri zapísaný ku dňu 22. 1. 2022, po 3 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −36 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68200 |
| Vznik | 20. 4. 2018 |
| Zánik | 22. 1. 2022 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy PBD D5B1 s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PBD D5B1 s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PBD D5B1 s.r.o.
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy440zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania555 zmlúv za 3 roky · 186 236 595 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava I
Vydrica Development V1+V2, s.r.o.Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.Wolt Services Slovensko s. r. o.CTP Slovakia, s. r. o.P3 Bratislava Park s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.