VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Taurum, s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Právne činnosti

60 198 €tržby 2025 ▼ 14 %+19 264 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

60 198 €tržby 2025 ▼ 14 %
+19 264 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 46 361 €, výsledok hospodárenia 25 400 €
  2. 19 : tržby 76 097 €, výsledok hospodárenia 24 903 €
  3. 20 : tržby 76 790 €, výsledok hospodárenia 30 636 €
  4. 21 : tržby 71 094 €, výsledok hospodárenia 25 019 €
  5. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 224 €
  6. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -835 €
  7. 24 : tržby 70 013 €, výsledok hospodárenia 11 516 €
  8. 25 : tržby 60 198 €, výsledok hospodárenia 19 264 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Taurum, s.r.o. (IČO 51648318) mala v roku 2025 tržby 60 198 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Taurum

V roku 2025 mala Taurum priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 1 733 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.

Konatelia Taurum

Podľa Registra právnických osôb konajú za Taurum 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci Taurum

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Taurum
Podiely spoločníkov na vkladoch Taurum Ing. Michal Škoviera 50,0 %, Martin Ančinec 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Michal Škoviera: 2 500 €, 50,0 %Martin Ančinec: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Michal Škoviera50,0 %
  • Martin Ančinec50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Michal Škovieraod 13. 3. 2024 2 500 €50,0 %
Martin Ančinecod 13. 3. 2024 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Taurum

Za rok 2025 má Taurum v závierke tržby 60 198 €, o 14,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +19 264 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 76 790 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 055 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202560 tis. €▼ −14,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202519 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025171 tis. €
Vlastné imanie 202533 tis. €
Záväzky 2025139 tis. €80,9 % majetku
Pridaná hodnota 202534 tis. €
Zisková marža 2025+32,0 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 8 rokov133 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov2 055 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Taurum

Súvaha Taurum

Všetky čísla zo závierok Taurum (8 rokov)
Čísla zo závierok Taurum po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202560 198 €19 264 €171 383 €32 740 €138 643 €33 930 €+32,0 %
202470 013 €11 516 €115 387 €13 476 €101 911 €18 462 €+16,4 %
2023—−835 €2 160 €1 960 €200 €−661 €—
2022—−3 224 €2 795 €2 795 €—−329 €—
202171 094 €25 019 €33 125 €30 519 €2 606 €67 010 €+35,2 %
202076 790 €30 636 €39 553 €36 136 €3 417 €73 658 €+39,9 %
201976 097 €24 903 €35 469 €30 403 €5 066 €64 864 €+32,7 %
201846 361 €25 400 €38 215 €30 400 €7 815 €39 202 €+54,8 %

Riziko: zaplatí Taurum?

Peniaze od štátu: Taurum

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Taurum

Dátum vzniku Taurum je 28. 3. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: Advokátska kancelária Köllner, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/127276/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 46 361 € · majetok 38 215 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120726025
  4. Zmena obchodného menaPredtým Advokátska kancelária Köllner, s.r.o., odvtedy Taurum, s.r.o.
  5. Nový štatutár: Martin AnčinecKonateľ
  6. Nový spoločník: Martin AnčinecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 60 198 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Taurum

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Služby požičovní
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Fotografické služby
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Taurum v odvetví právne a účtovnícke činnosti

Taurum je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť právne činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 402 € (9 929 závierok), Taurum má 60 198 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 312 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Taurum 200. z 587.

V odvetví v okrese Bratislava V1 312aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 929Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Taurum, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo Taurum: Bratislava - Petržalka

Taurum sídli na adrese Černyševského 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 435 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 528 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 435aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví1 312okres Bratislava V
Na tej istej adrese528aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Taurum: IČO, sídlo a základné údaje

Taurum, s.r.o. (IČO 51648318) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 28. 3. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Ing. Michal Škoviera a Martin Ančinec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 60 198 € a výsledok hospodárenia +19 264 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrávne činnosti (SK NACE 6910)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 3. 2018
Skoršie názvyAdvokátska kancelária Köllner, s.r.o.
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov2 055 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Taurum, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 60 198 €, typická firma odvetvia 45 402 € (medián z 9 929 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy Taurum

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Taurum

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Taurum

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 900 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy144zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 400 €
  • Výhry konkurentov42firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

autoteam, s.r.o.Waste Management, a.s.1. Rental s.r.o.SKO s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.10) v okrese Bratislava V

Škubla & Partneri s. r. o.Zivko Mijatovic and Partners s. r. o.Capitol Legal Group, advokátska kancelária…GARANT PARTNER legal s. r. o.MATHISON legal s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk