VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Nanka s.r.o.

Ďurďošík · Výroba bižutérie a podobných predmetov

30 533 €tržby 2025 ▲ 3 %+3 649 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

30 533 €tržby 2025 ▲ 3 %
+3 649 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 1 899 €, výsledok hospodárenia -200 €
  2. 19 : tržby 1 190 €, výsledok hospodárenia -41 €
  3. 20 : tržby 12 953 €, výsledok hospodárenia 20 €
  4. 21 : tržby 32 754 €, výsledok hospodárenia 424 €
  5. 22 : tržby 49 404 €, výsledok hospodárenia 1 084 €
  6. 23 : tržby 49 641 €, výsledok hospodárenia 1 211 €
  7. 24 : tržby 29 785 €, výsledok hospodárenia 2 406 €
  8. 25 : tržby 30 533 €, výsledok hospodárenia 3 649 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Nanka s.r.o. (IČO 51641500) mala v roku 2025 tržby 30 533 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Nanka

Nanka má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 088 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ Nanka

Podľa Registra právnických osôb koná za Nanka 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník Nanka

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Nanka
Podiely spoločníkov na vkladoch Nanka Marianna Drabčíková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Marianna Drabčíková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Marianna Drabčíková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marianna Drabčíkováod 10. 4. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Nanka

Za rok 2025 má Nanka v závierke tržby 30 533 €, o 2,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 649 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 49 641 €.

Tržby 202531 tis. €▲ +2,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 649 €zisk
Majetok (aktíva) 202516 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 20252 527 €15,7 % majetku
Pridaná hodnota 20259 615 €
Zisková marža 2025+12,0 %medián odvetvia +5,2 %
Súčet výsledkov za 8 rokov8 553 €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát Nanka

Súvaha Nanka

Všetky čísla zo závierok Nanka (8 rokov)
Čísla zo závierok Nanka po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202530 533 €3 649 €16 081 €13 554 €2 527 €9 615 €+12,0 %
202429 785 €2 406 €14 010 €9 904 €4 106 €−3 614 €+8,1 %
202349 641 €1 211 €13 318 €7 498 €5 820 €21 415 €+2,4 %
202249 404 €1 084 €26 645 €6 287 €20 358 €21 867 €+2,2 %
202132 754 €424 €14 162 €5 203 €8 959 €11 003 €+1,3 %
202012 953 €20 €5 731 €4 779 €952 €3 051 €+0,2 %
20191 190 €−41 €4 796 €4 759 €37 €15 €−3,4 %
20181 899 €−200 €4 828 €4 800 €28 €−200 €−10,5 %

Riziko: zaplatí Nanka?

Nanka a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom Nanka z rokov 2022 až 2026.

Zmluvy so štátom6Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202214. 4. 2022

História firmy Nanka

Dátum vzniku Nanka je 10. 4. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43651/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 1 899 € · majetok 4 828 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mestské lesy Košice a.s.. Firma vznikla 10. 4. 2018.
  4. Nový spoločník: Marianna DrabčíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 30 533 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Nanka

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Finančný lízing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vedenie účtovníctva
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Verejné obstarávanie
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Nanka v odvetví iná výroba

Nanka je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba bižutérie a podobných predmetov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), Nanka má 30 533 €, čo je 79 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 56 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Nanka 8. z 19.

V odvetví v okrese Košice - okolie56aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 382Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia39 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Nanka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Košice - okolie ›

Sídlo Nanka: Ďurďošík

Nanka sídli na adrese 15, 044 45 Ďurďošík, okres Košice - okolie. V obci Ďurďošík je 92 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Ďurďošík92aktívnych
Subjektov v okrese Košice - okolie13 219aktívnych
V tom istom odvetví56okres Košice - okolie
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Ďurďošík: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›

Nanka: IČO, sídlo a základné údaje

Nanka s.r.o. (IČO 51641500) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ďurďošík, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 10. 4. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Marianna Drabčíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 30 533 € a výsledok hospodárenia +3 649 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 4. 2018
ObecĎurďošík
OkresOkres Košice - okolie
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví iná výroba (SK NACE 32) Nanka s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 30 533 €, typická firma odvetvia 38 859 € (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›

Sieť prepojení firmy Nanka

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Nanka

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Nanka

  • Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 334 tis. €
  • Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy28zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
  • Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Ďurďošíktypický nepokrytý dopyt 154 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Ďurďošík

DomA s.r.o., r.s.p.HATIMA s.r.o.OUTDOOR WORK s.r.o.ELZI s.r.o.FULLO, s.r.o.Všetky firmy v obci Ďurďošík ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.13) v okrese Košice - okolie

MIX – SHOP s. r. o.ParacordJanka s.r.o.QueenOfBeauty s. r. o.Aflowers.sk s. r. o.efrom s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk