KO - MI Transport, s.r.o.
Alekšince · Nákladná cestná doprava
171 162 €tržby 2025 ▲ 5 %−35 986 €strata 2025aktívna 8 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 45 345 €, výsledok hospodárenia 6 191 €
- 19 : tržby 116 714 €, výsledok hospodárenia -3 176 €
- 20 : tržby 130 351 €, výsledok hospodárenia 3 129 €
- 21 : tržby 130 500 €, výsledok hospodárenia -5 964 €
- 22 : tržby 174 963 €, výsledok hospodárenia -28 855 €
- 23 : tržby 157 852 €, výsledok hospodárenia -20 218 €
- 24 : tržby 163 577 €, výsledok hospodárenia -31 012 €
- 25 : tržby 171 162 €, výsledok hospodárenia -35 986 €
KO - MI Transport, s.r.o. (IČO 51564921) mala v roku 2025 tržby 171 162 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci KO - MI Transport
KO - MI Transport má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 16 394 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 16 394 € | — |
| 2024 | — | 15 240 € | — |
| 2023 | — | 13 987 € | — |
| 2022 | — | 13 603 € | — |
| 2021 | — | 12 919 € | — |
| 2020 | — | 12 227 € | — |
| 2019 | — | 11 007 € | — |
| 2018 | — | 3 421 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ KO - MI Transport
Podľa Registra právnických osôb koná za KO - MI Transport 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník KO - MI Transport
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok KO - MI Transport
Za rok 2025 má KO - MI Transport v závierke tržby 171 162 €, o 4,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −35 986 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 174 963 €.
Výkaz ziskov a strát KO - MI Transport
Najvyššie tržby: rok 2022, 174 963 €. Najnižšie: rok 2018, 45 345 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 171 162 € |
| 2024 | 163 577 € |
| 2023 | 157 852 € |
| 2022 | 174 963 € |
| 2021 | 130 500 € |
| 2020 | 130 351 € |
| 2019 | 116 714 € |
| 2018 | 45 345 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 6 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −115 891 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −35 986 € |
| 2024 | −31 012 € |
| 2023 | −20 218 € |
| 2022 | −28 855 € |
| 2021 | −5 964 € |
| 2020 | 3 129 € |
| 2019 | −3 176 € |
| 2018 | 6 191 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- KO - MI Transport
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −21,0 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | KO - MI Transport | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −21,0 % | +2,8 % |
| 2024 | −19,0 % | +2,0 % |
| 2023 | −12,8 % | +1,5 % |
| 2022 | −16,5 % | +1,5 % |
| 2021 | −4,6 % | +1,2 % |
| 2020 | +2,4 % | +1,1 % |
| 2019 | −2,7 % | +0,7 % |
| 2018 | +13,7 % | +0,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 7 rokov, najviac v roku 2019 (+157,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +4,6 % |
| 2024 | +3,6 % |
| 2023 | −9,8 % |
| 2022 | +34,1 % |
| 2021 | +0,1 % |
| 2020 | +11,7 % |
| 2019 | +157,4 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha KO - MI Transport
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 98 253 €, vlastné imanie −57 998 € a záväzky 156 251 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 98 253 € | −57 998 € | 156 251 € |
| 2024 | 126 138 € | −39 905 € | 166 043 € |
| 2023 | 159 643 € | −39 892 € | 199 535 € |
| 2022 | 207 529 € | −19 675 € | 227 204 € |
| 2021 | 84 955 € | 9 180 € | 75 775 € |
| 2020 | 104 845 € | 15 144 € | 89 701 € |
| 2019 | 66 426 € | 12 015 € | 54 411 € |
| 2018 | 53 266 € | 15 191 € | 38 075 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok KO - MI Transport (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 171 162 € | −35 986 € | 98 253 € | −57 998 € | 156 251 € | 15 179 € | −21,0 % |
| 2024 | 163 577 € | −31 012 € | 126 138 € | −39 905 € | 166 043 € | 40 616 € | −19,0 % |
| 2023 | 157 852 € | −20 218 € | 159 643 € | −39 892 € | 199 535 € | 30 350 € | −12,8 % |
| 2022 | 174 963 € | −28 855 € | 207 529 € | −19 675 € | 227 204 € | 15 413 € | −16,5 % |
| 2021 | 130 500 € | −5 964 € | 84 955 € | 9 180 € | 75 775 € | 32 552 € | −4,6 % |
| 2020 | 130 351 € | 3 129 € | 104 845 € | 15 144 € | 89 701 € | 40 078 € | +2,4 % |
| 2019 | 116 714 € | −3 176 € | 66 426 € | 12 015 € | 54 411 € | 27 850 € | −2,7 % |
| 2018 | 45 345 € | 6 191 € | 53 266 € | 15 191 € | 38 075 € | 16 456 € | +13,7 % |
Riziko: zaplatí KO - MI Transport?
Peniaze od štátu: KO - MI Transport
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy KO - MI Transport
Dátum vzniku KO - MI Transport je 29. 3. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: ANDERSON COMPANY, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/45386/N
- Nový štatutár: Michal KomačkaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým ANDERSON COMPANY, s. r. o., odvtedy KO - MI Transport, s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120740138
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 45 345 € · majetok 53 266 €
- Nový spoločník: Michal KomačkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 171 162 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti KO - MI Transport
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
KO - MI Transport v odvetví pozemná doprava
KO - MI Transport je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 422 € (6 920 závierok), KO - MI Transport má 171 162 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 935 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KO - MI Transport 160. z 398.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 826 €, polovica do 93 422 €, tri štvrtiny do 413 617 €; 10 % firiem má viac než 1 501 645 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 798 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 826 € |
| medián | 93 422 € |
| horný kvartil | 413 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 501 645 € |
| KO - MI Transport | 171 162 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- KO - MI Transport
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby KO - MI Transport s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | KO - MI Transport | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 171 162 € | 93 422 € |
| 2024 | 163 577 € | 96 301 € |
| 2023 | 157 852 € | 100 451 € |
| 2022 | 174 963 € | 99 121 € |
| 2021 | 130 500 € | 93 215 € |
| 2020 | 130 351 € | 87 080 € |
| 2019 | 116 714 € | 101 305 € |
| 2018 | 45 345 € | 105 087 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| KO - MI Transport | 171 162 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 96 314 € |
| medián kraja | 96 380 € |
| medián Slovenska | 93 422 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MKD Slovakia, s. r. o.Galanta · tržby 419 388 € (2025)
- TRANSALP, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 419 096 € (2023)
- ELIMPEX s.r.o.Komárno · tržby 418 899 € (2025)
- Master connect, s. r. o.Námestovo · tržby 418 845 € (2025)
- SABO Transport s. r. o.Jablonec · tržby 418 689 € (2025)
- Patty Ski Donovaly s. r. o.Donovaly · tržby 418 689 € (2025)
- TIK-TRANS s. r. o.Poprad · tržby 418 334 € (2025)
- DOS-DROTÁR, s.r.o.Hlohovec · tržby 418 309 € (2025)
- Passit, s.r.o.Stránske · tržby 418 098 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KO - MI Transport, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo KO - MI Transport: Alekšince
KO - MI Transport sídli na adrese Alekšince 554, 951 22 Alekšince, okres Nitra. V obci Alekšince je 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263.
Alekšince: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
KO - MI Transport: IČO, sídlo a základné údaje
KO - MI Transport, s.r.o. (IČO 51564921) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Alekšince, okres Nitra. Dátum vzniku je 29. 3. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Michal Komačka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 171 162 € a výsledok hospodárenia −35 986 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 9 000 € |
| Vznik | 29. 3. 2018 |
| Skoršie názvy | ANDERSON COMPANY, s. r. o. |
| Obec | Alekšince |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) KO - MI Transport, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 171 162 €, typická firma odvetvia 93 422 € (medián z 6 920 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy KO - MI Transport
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KO - MI Transport
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu KO - MI Transport
- Tendre46súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 256 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Alekšincetypický nepokrytý dopyt 50 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen362 zmlúv za 3 roky · 3 670 280 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 966 996 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 987 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Alekšince
EURO-VAT AUTODIELY, spol. s r.o.DYNAMAX, s.r.o.COMPACTA AGRO, a.s.BEHÚLOVÁ s.r.o.Potraviny Dekora s. r. o.Všetky firmy v obci Alekšince ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Nitra
ROBI, spol. s r.o.INCAR, s.r.o.EXPRES KURIÉR Nitra s.r.o.in time express s.r.o.ŠPED-INPEX s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.