Andrea Kristofová
Aktívny · Gemerská Poloma · podniká od 2006 · 20 rokov
Fakturačné údaje
Čo robí
- finančné sprostredkovanie / poradenstvo
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2006Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 20. 9. 2026 o 22:25
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 20. 9. 2026
Tržby a zisk
Andrea Kristofová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Andrea Kristofová (IČO 51499398), sídlo Gemerská Poloma, je v registri zapísaný od 7. 8. 2006 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 20. 9. 2026).
Financie a závierky Andrea Kristofová
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre vhodné pre Andrea KristofováNÁSKOK
Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.
1,8 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch
Riziko: zaplatí Andrea Kristofová?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Andrea Kristofová z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Andrea Kristofová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Andrea KristofováNÁSKOK
Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.
171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch
História Andrea Kristofová
Dátum vzniku Andrea Kristofová je 7. 8. 2006, teda pred 20 rokmi.
- Začiatok podnikaniaSlobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona · 25032
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK1047831224
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Andrea Kristofová
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Andrea Kristofová smie robiť.
- finančné sprostredkovanie / poradenstvo
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Andrea KristofováNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Andrea KristofováNÁSKOK
Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.
193,4 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch
Andrea Kristofová v odvetví pomocné finančné činnosti
Andrea Kristofová je v registri v odvetví Pomocné finančné činnosti (SK NACE 66), činnosť činnosti poisťovacích agentov a maklérov. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 127 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Gemerská Poloma
Andrea Kristofová má miesto podnikania v obci Gemerská Poloma, okres Rožňava. V obci Gemerská Poloma je 165 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 716.
Gemerská Poloma: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
Diery na trhu v okrese firmy Andrea KristofováNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.
Andrea Kristofová: IČO, sídlo a základné údaje
Andrea Kristofová (IČO 51499398) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Gemerská Poloma, okres Rožňava. Začiatok podnikania je 7. 8. 2006, podniká 20 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti poisťovacích agentov a maklérov (SK NACE 6622) |
| Vznik | 7. 8. 2006 |
| Obec | Gemerská Poloma |
| Okres | Okres Rožňava |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Andrea KristofováNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.
2,5 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov
Stráženie firmy Andrea Kristofová a ExcelNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.