ev-charge s.r.o.
Veličná · Výroba batérií a akumulátorov
1 186 €tržby 2024 ▼ 47 %+427 €zisk 2024aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 11 771 €, výsledok hospodárenia -2 532 €
- 19 : tržby 3 273 €, výsledok hospodárenia -1 280 €
- 20 : tržby 10 698 €, výsledok hospodárenia -2 901 €
- 21 : tržby 13 102 €, výsledok hospodárenia 3 649 €
- 22 : tržby 5 920 €, výsledok hospodárenia 237 €
- 23 : tržby 2 221 €, výsledok hospodárenia -299 €
- 24 : tržby 1 186 €, výsledok hospodárenia 427 €
ev-charge s.r.o. (IČO 51488698) mala v roku 2024 tržby 1 186 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia ev-charge
Podľa Registra právnických osôb konajú za ev-charge 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
Spoločníci ev-charge
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Martin Papula50,0 %
- Pavol Kožička50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Papulaod 19. 4. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
| Pavol Kožičkaod 19. 4. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ev-charge
Za rok 2024 má ev-charge v závierke tržby 1 186 €, o 46,6 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +427 €. Závierky máme za 7 rokov (2018 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2021: 13 102 €.
Výkaz ziskov a strát ev-charge
Najvyššie tržby: rok 2021, 13 102 €. Najnižšie: rok 2024, 1 186 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 1 186 € |
| 2023 | 2 221 € |
| 2022 | 5 920 € |
| 2021 | 13 102 € |
| 2020 | 10 698 € |
| 2019 | 3 273 € |
| 2018 | 11 771 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 4 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −2 699 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 427 € |
| 2023 | −299 € |
| 2022 | 237 € |
| 2021 | 3 649 € |
| 2020 | −2 901 € |
| 2019 | −1 280 € |
| 2018 | −2 532 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ev-charge
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +36,0 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ev-charge | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +36,0 % | +4,2 % |
| 2023 | −13,5 % | +3,9 % |
| 2022 | +4,0 % | +3,3 % |
| 2021 | +27,9 % | +3,0 % |
| 2020 | −27,1 % | +2,9 % |
| 2019 | −39,1 % | +2,9 % |
| 2018 | −21,5 % | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2020 (+226,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −46,6 % |
| 2023 | −62,5 % |
| 2022 | −54,8 % |
| 2021 | +22,5 % |
| 2020 | +226,9 % |
| 2019 | −72,2 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ev-charge
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 9 024 €, vlastné imanie 5 002 € a záväzky 4 022 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 9 024 € | 5 002 € | 4 022 € |
| 2023 | 8 746 € | 4 575 € | 4 171 € |
| 2022 | 9 872 € | 4 874 € | 4 998 € |
| 2021 | 5 906 € | 4 637 € | 1 269 € |
| 2020 | 5 797 € | 989 € | 4 808 € |
| 2019 | 2 784 € | 1 389 € | 1 395 € |
| 2018 | 2 943 € | 2 669 € | 274 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ev-charge (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 186 € | 427 € | 9 024 € | 5 002 € | 4 022 € | 571 € | +36,0 % |
| 2023 | 2 221 € | −299 € | 8 746 € | 4 575 € | 4 171 € | 187 € | −13,5 % |
| 2022 | 5 920 € | 237 € | 9 872 € | 4 874 € | 4 998 € | 423 € | +4,0 % |
| 2021 | 13 102 € | 3 649 € | 5 906 € | 4 637 € | 1 269 € | 4 047 € | +27,9 % |
| 2020 | 10 698 € | −2 901 € | 5 797 € | 989 € | 4 808 € | −2 647 € | −27,1 % |
| 2019 | 3 273 € | −1 280 € | 2 784 € | 1 389 € | 1 395 € | −1 113 € | −39,1 % |
| 2018 | 11 771 € | −2 532 € | 2 943 € | 2 669 € | 274 € | −2 325 € | −21,5 % |
Riziko: zaplatí ev-charge?
Peniaze od štátu: ev-charge
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ev-charge
Dátum vzniku ev-charge je 6. 4. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/69837/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120733329
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 11 771 € · majetok 2 943 €
- Nový spoločník: Martin PapulaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 7, posledné tržby 1 186 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ev-charge
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- výroba elektrických batérií
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- zasielateľstvo
- počítačové služby
- prevádzkovanie nabíjacích stojanov pre elektromobily
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.
ev-charge v odvetví výroba elektrických zariadení
ev-charge je v registri v odvetví Výroba elektrických zariadení (SK NACE 27), činnosť výroba batérií a akumulátorov. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 112 236 € (1 063 závierok), ev-charge má 1 186 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 18 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ev-charge 8. z 8.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 32 345 €, polovica do 112 236 €, tri štvrtiny do 542 057 €; 10 % firiem má viac než 3 559 071 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 8 953 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 32 345 € |
| medián | 112 236 € |
| horný kvartil | 542 057 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 559 071 € |
| ev-charge | 1 186 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ev-charge
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ev-charge s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ev-charge | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 1 186 € | 112 236 € |
| 2023 | 2 221 € | 111 951 € |
| 2022 | 5 920 € | 96 761 € |
| 2021 | 13 102 € | 85 352 € |
| 2020 | 10 698 € | 82 810 € |
| 2019 | 3 273 € | 107 004 € |
| 2018 | 11 771 € | 115 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| ev-charge | 1 186 € |
|---|---|
| medián kraja | 173 172 € |
| medián Slovenska | 112 236 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ZEROEMISSION, v.o.s. v konkurzeBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 2 696 € (2021)
- CNG SLOVENSKO s.r.o.Košice - mestská časť Džungľa · tržby 2 547 € (2025)
- AWTT s. r. o.Trnava · tržby 2 434 € (2025)
- HAZE s.r.o.Široké · tržby 2 416 € (2018)
- LJ & LM s.r.o.Vojany · tržby 2 397 € (2025)
- E.E.S. v.o.s.Považská Bystrica · tržby 2 241 € (2025)
- LIGHTNING elektro, s.r.o.Veľký Meder · tržby 2 222 € (2025)
- HUNTSEASON s.r.o.Smižany · tržby 2 043 € (2025)
- KALIMAX, s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 2 043 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ev-charge, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ev-charge: Veličná
ev-charge sídli na adrese 305, 027 54 Veličná, okres Dolný Kubín. V obci Veličná je 303 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 513.
Veličná: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›
ev-charge: IČO, sídlo a základné údaje
ev-charge s.r.o. (IČO 51488698) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veličná, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 6. 4. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutármi sú Martin Papula a Pavol Kožička. Za rok 2024 sú v závierke tržby 1 186 € a výsledok hospodárenia +427 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba batérií a akumulátorov (SK NACE 2720) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 4. 2018 |
| Obec | Veličná |
| Okres | Okres Dolný Kubín |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba elektrických zariadení (SK NACE 27) ev-charge s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 1 186 €, typická firma odvetvia 112 236 € (medián z 1 063 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dolný Kubín ›Výroba elektrických zariadení: tržby a mzdy ›Výroba elektrických zariadení v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Dolný Kubín ›
Sieť prepojení firmy ev-charge
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ev-charge
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ev-charge
- Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 61 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 228 tis. €
- Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 700 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Veličnátypický nepokrytý dopyt 150 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.2 zmluvy za 3 roky · · naposledy 8. 7. 2026Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky1 zmluva za 3 roky · 816 750 € · naposledy 20. 5. 2025Technická univerzita v Košiciach, Študentské domovy a jedálne1 zmluva za 3 roky · 5 160 € · naposledy 23. 7. 2024 Všetkých 8 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
DANUP, s.r.o.VERTICALS, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Veličná
ARBET - WORKS, s. r. o.Roofing, s.r.o.ORAKOR, s.r.o.Urbárni spolumajitelia pozemkové…Catering & Consulting, s.r.o.Všetky firmy v obci Veličná ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.