VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SouthSide Spices, s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Výroba cementu

184 807 €tržby 2020 ▼ 2 %−14 297 €strata 2020

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

184 807 €tržby 2020 ▼ 2 %
−14 297 €strata 2020
  1. 18 : tržby 257 €, výsledok hospodárenia -7 967 €
  2. 19 : tržby 188 173 €, výsledok hospodárenia -13 604 €
  3. 20 : tržby 184 807 €, výsledok hospodárenia -14 297 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SouthSide Spices, s.r.o. (IČO 51480034), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 21. 3. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SouthSide Spices

osobné náklady v roku 2020 boli 42 062 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ SouthSide Spices

Podľa Registra právnických osôb koná za SouthSide Spices 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločníci SouthSide Spices

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch SouthSide Spices
Podiely spoločníkov na vkladoch SouthSide Spices Kesar Singh 50,0 %, Sheetal Philip 50,0 %. Spolu 5 000 €. Kesar Singh: 2 500 €, 50,0 %Sheetal Philip: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Kesar Singh50,0 %
  • Sheetal Philip50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Kesar Singhod 5. 3. 2020 2 500 €50,0 %
Sheetal Philipod 5. 3. 2020 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SouthSide Spices

Za rok 2020 má SouthSide Spices v závierke tržby 184 807 €, o 1,8 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −14 297 €. Závierky máme za 3 roky (2018 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2019: 188 173 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2020185 tis. €▼ −1,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020−14 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202060 tis. €
Vlastné imanie 2020−31 tis. €
Záväzky 202091 tis. €151,3 % majetku
Pridaná hodnota 202019 tis. €
Zisková marža 2020−7,7 %medián odvetvia +0,8 %
Súčet výsledkov za 3 roky−36 tis. €2018 až 2020
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SouthSide Spices

Súvaha SouthSide Spices

Všetky čísla zo závierok SouthSide Spices (3 roky)
Čísla zo závierok SouthSide Spices po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2020184 807 €−14 297 €60 219 €−30 868 €91 087 €18 840 €−7,7 %
2019188 173 €−13 604 €70 136 €−16 571 €86 707 €34 041 €−7,2 %
2018257 €−7 967 €30 511 €−2 967 €33 478 €−7 668 €−3 100,0 %

Riziko: zaplatí SouthSide Spices?

SouthSide Spices a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom SouthSide Spices z roku 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202029. 5. 2020

História firmy SouthSide Spices

Dátum vzniku SouthSide Spices je 21. 3. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: SouthSide Spices. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/127143/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým SouthSide Spices, odvtedy SouthSide Spices, s.r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 257 € · majetok 30 511 €
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120721185
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo. Firma vznikla 21. 3. 2018.
  6. Nový spoločník: Kesar SinghSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SouthSide Spices

  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Kuriérske služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Čistiace a upratovacie práce
  • Reklamné a marketingové služby
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied
  • Fotografické služby
  • Donášková služba
  • Prenájom nehnuteľností bez poskytnutia aj iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom nebytových priestorov bez poskytnutia aj iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

SouthSide Spices v odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov

SouthSide Spices je v registri v odvetví Výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23), činnosť výroba cementu. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 57 318 € (911 závierok), SouthSide Spices má 184 807 €, čo je 3,2-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 185 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SouthSide Spices 24. z 97.

V odvetví v okrese Bratislava II185aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou911Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia57 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+0,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SouthSide Spices, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava II ›

Sídlo SouthSide Spices: Bratislava - Ružinov

SouthSide Spices sídli na adrese Drieňová 1/J, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 26 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 860aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 361aktívnych
V tom istom odvetví185okres Bratislava II
Na tej istej adrese26aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

SouthSide Spices: IČO, sídlo a základné údaje

SouthSide Spices, s.r.o. (IČO 51480034) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 21. 3. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Sheetal Philip. Za rok 2020 sú v závierke tržby 184 807 € a výsledok hospodárenia −14 297 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba cementu (SK NACE 2351)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 3. 2018
Skoršie názvySouthSide Spices
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23) SouthSide Spices, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 184 807 €, typická firma odvetvia 57 318 €, čo je 3,2-násobok mediánu (medián z 911 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy SouthSide Spices

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SouthSide Spices

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SouthSide Spices

  • Tendre132súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 332 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 23 tis. €
  • Výhry konkurentov500firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 219 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Aerie s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 23.51) v okrese Bratislava II

IMPORMENT s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk