HG Company Group s.r.o.
Bratislava - Rača · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
20 405 €tržby 2018+13 045 €zisk 2018aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 20 405 €, výsledok hospodárenia 13 045 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 101 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -73 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
HG Company Group s.r.o. (IČO 51470276), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 17. 3. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HG Company Group
V roku 2025 mala HG Company Group priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ HG Company Group
Podľa Registra právnických osôb koná za HG Company Group 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník HG Company Group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Harald Gattringer100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Harald Gattringerod 17. 4. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HG Company Group
Za rok 2018 má HG Company Group v závierke tržby 20 405 €, a výsledok hospodárenia +13 045 €.
Výkaz ziskov a strát HG Company Group
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 11 191 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | −73 € |
| 2019 | −1 101 € |
| 2018 | 13 045 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HG Company Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 16 530 €, vlastné imanie 16 190 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 16 530 € | 16 190 € | 340 € |
| 2024 | 16 864 € | 16 530 € | 334 € |
| 2023 | 16 870 € | 16 870 € | — |
| 2022 | 16 870 € | 16 870 € | — |
| 2021 | 16 870 € | 16 870 € | — |
| 2020 | 18 350 € | 16 870 € | 1 480 € |
| 2019 | 18 423 € | 16 943 € | 1 480 € |
| 2018 | 22 386 € | 18 045 € | 4 341 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HG Company Group (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 16 530 € | 16 190 € | 340 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 16 864 € | 16 530 € | 334 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 16 870 € | 16 870 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 16 870 € | 16 870 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 16 870 € | 16 870 € | — | — | — |
| 2020 | — | −73 € | 18 350 € | 16 870 € | 1 480 € | −73 € | — |
| 2019 | — | −1 101 € | 18 423 € | 16 943 € | 1 480 € | −1 101 € | — |
| 2018 | 20 405 € | 13 045 € | 22 386 € | 18 045 € | 4 341 € | 16 726 € | +63,9 % |
Riziko: zaplatí HG Company Group?
Peniaze od štátu: HG Company Group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HG Company Group
Dátum vzniku HG Company Group je 17. 3. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: Tilburg s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/127047/B
- Zmena obchodného menaPredtým Tilburg s.r.o., odvtedy HG Company Group s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 20 405 € · majetok 22 386 €
- Nový spoločník: Harald GattringerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HG Company Group
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
HG Company Group v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
HG Company Group je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 37 016 € (10 029 závierok), HG Company Group má 20 405 €, čo je 55 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 029 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HG Company Group 1 031. z 1 368.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 308 €, polovica do 37 016 €, tri štvrtiny do 111 108 €; 10 % firiem má viac než 382 057 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 660 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 308 € |
| medián | 37 016 € |
| horný kvartil | 111 108 € |
| 10 % firiem má viac než | 382 057 € |
| HG Company Group | 20 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HG Company Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HG Company Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HG Company Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 46 724 € |
| 2024 | — | 42 174 € |
| 2023 | — | 41 555 € |
| 2022 | — | 40 572 € |
| 2021 | — | 38 034 € |
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | — | 38 637 € |
| 2018 | 20 405 € | 37 016 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| HG Company Group | 20 405 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 445 € |
| medián kraja | 40 665 € |
| medián Slovenska | 37 016 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Agro Bistava s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 51 588 € (2025)
- TORMUND s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 578 € (2025)
- Taures Slovakia, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 51 550 € (2025)
- Poa s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 521 € (2025)
- PIF spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 462 € (2021)
- ProMaStaR s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 51 430 € (2025)
- Secom Group s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 430 € (2025)
- Hacienda s. r. o.Holice · tržby 51 429 € (2025)
- Kris digital s.r.o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 51 412 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HG Company Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo HG Company Group: Bratislava - Rača
HG Company Group sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 017 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 398. Na tej istej adrese je zapísaných 3 560 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
HG Company Group: IČO, sídlo a základné údaje
HG Company Group s.r.o. (IČO 51470276) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 17. 3. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Harald Gattringer. Za rok 2018 sú v závierke tržby 20 405 € a výsledok hospodárenia +13 045 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 3. 2018 |
| Skoršie názvy | Tilburg s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) HG Company Group s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 20 405 €, typická firma odvetvia 37 016 € (medián z 10 029 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy HG Company Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HG Company Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HG Company Group
- Tendre34súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 093 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 6 101 593 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR205 zmlúv za 3 roky · 9 061 938 € · naposledy 28. 9. 2026 Všetkých 3 072 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.