Northskills s.r.o.
Trebeľovce · Výroba surového železa, ocele a ferozliatin
95 435 €tržby 2025 ▲ 58 %+31 614 €zisk 2025aktívna 8 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 1 100 €, výsledok hospodárenia -8 050 €
- 19 : tržby 41 909 €, výsledok hospodárenia -2 113 €
- 20 : tržby 32 061 €, výsledok hospodárenia 1 063 €
- 21 : tržby 70 726 €, výsledok hospodárenia 17 189 €
- 22 : tržby 270 096 €, výsledok hospodárenia 167 584 €
- 23 : tržby 63 660 €, výsledok hospodárenia 6 314 €
- 24 : tržby 60 415 €, výsledok hospodárenia -13 285 €
- 25 : tržby 95 435 €, výsledok hospodárenia 31 614 €
Northskills s.r.o. (IČO 51457237) mala v roku 2025 tržby 95 435 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Northskills
V roku 2025 mala Northskills priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 17 649 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 17 649 € | — |
| 2024 | — | 17 281 € | — |
| 2023 | — | 17 078 € | — |
| 2022 | — | 6 310 € | — |
| 2021 | — | 7 727 € | — |
| 2020 | — | 9 630 € | — |
| 2019 | — | 4 245 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Northskills
Podľa Registra právnických osôb koná za Northskills 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Northskills
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Michal Segeč100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Michal Segečod 28. 8. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Northskills
Za rok 2025 má Northskills v závierke tržby 95 435 €, o 58,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +31 614 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 270 096 €.
Výkaz ziskov a strát Northskills
Najvyššie tržby: rok 2022, 270 096 €. Najnižšie: rok 2018, 1 100 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 95 435 € |
| 2024 | 60 415 € |
| 2023 | 63 660 € |
| 2022 | 270 096 € |
| 2021 | 70 726 € |
| 2020 | 32 061 € |
| 2019 | 41 909 € |
| 2018 | 1 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 3 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 200 316 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 31 614 € |
| 2024 | −13 285 € |
| 2023 | 6 314 € |
| 2022 | 167 584 € |
| 2021 | 17 189 € |
| 2020 | 1 063 € |
| 2019 | −2 113 € |
| 2018 | −8 050 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Northskills
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +33,1 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Northskills | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +33,1 % | +2,2 % |
| 2024 | −22,0 % | +1,9 % |
| 2023 | +9,9 % | +1,9 % |
| 2022 | +62,0 % | +1,9 % |
| 2021 | +24,3 % | +1,9 % |
| 2020 | +3,3 % | +1,6 % |
| 2019 | −5,0 % | +1,0 % |
| 2018 | — | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 6 rokov, najviac v roku 2022 (+281,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +58,0 % |
| 2024 | −5,1 % |
| 2023 | −76,4 % |
| 2022 | +281,9 % |
| 2021 | +120,6 % |
| 2020 | −23,5 % |
| 2019 | +3 709,9 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Northskills
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 211 032 €, vlastné imanie 205 316 € a záväzky 5 716 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 211 032 € | 205 316 € | 5 716 € |
| 2024 | 178 060 € | 173 701 € | 4 359 € |
| 2023 | 192 042 € | 186 986 € | 5 056 € |
| 2022 | 234 975 € | 180 673 € | 54 302 € |
| 2021 | 56 833 € | 13 089 € | 43 744 € |
| 2020 | 50 341 € | −4 100 € | 54 441 € |
| 2019 | 71 492 € | −5 163 € | 76 655 € |
| 2018 | 87 729 € | −3 050 € | 90 779 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Northskills (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 95 435 € | 31 614 € | 211 032 € | 205 316 € | 5 716 € | 67 046 € | +33,1 % |
| 2024 | 60 415 € | −13 285 € | 178 060 € | 173 701 € | 4 359 € | 32 652 € | −22,0 % |
| 2023 | 63 660 € | 6 314 € | 192 042 € | 186 986 € | 5 056 € | 46 598 € | +9,9 % |
| 2022 | 270 096 € | 167 584 € | 234 975 € | 180 673 € | 54 302 € | 241 202 € | +62,0 % |
| 2021 | 70 726 € | 17 189 € | 56 833 € | 13 089 € | 43 744 € | 43 820 € | +24,3 % |
| 2020 | 32 061 € | 1 063 € | 50 341 € | −4 100 € | 54 441 € | 22 980 € | +3,3 % |
| 2019 | 41 909 € | −2 113 € | 71 492 € | −5 163 € | 76 655 € | 21 397 € | −5,0 % |
| 2018 | 1 100 € | −8 050 € | 87 729 € | −3 050 € | 90 779 € | −5 752 € | −731,8 % |
Riziko: zaplatí Northskills?
Northskills a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Northskills v objeme 10 343 € z roku 2019. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec: 10 343 € v 1 zmluve.
História firmy Northskills
Dátum vzniku Northskills je 6. 3. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33776/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120714871
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 1 100 € · majetok 87 729 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec, hodnota zmluvy 10 343 €. Firma vznikla 6. 3. 2018.
- Nový štatutár: Michal SegečKonateľ
- Nový spoločník: Michal SegečSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 95 435 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Northskills
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Dizajnérske činnosti
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Služby požičovní
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Northskills v odvetví výroba a spracovanie kovov
Northskills je v registri v odvetví Výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24), činnosť výroba surového železa, ocele a ferozliatin. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 135 340 € (374 závierok), Northskills má 95 435 €, čo je 71 % mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 53 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Northskills 5. z 6.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 38 388 €, polovica do 135 340 €, tri štvrtiny do 799 759 €; 10 % firiem má viac než 12 845 746 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 14 002 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 38 388 € |
| medián | 135 340 € |
| horný kvartil | 799 759 € |
| 10 % firiem má viac než | 12 845 746 € |
| Northskills | 95 435 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Northskills
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Northskills s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Northskills | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 95 435 € | 135 340 € |
| 2024 | 60 415 € | 131 752 € |
| 2023 | 63 660 € | 130 554 € |
| 2022 | 270 096 € | 118 141 € |
| 2021 | 70 726 € | 99 263 € |
| 2020 | 32 061 € | 83 265 € |
| 2019 | 41 909 € | 102 472 € |
| 2018 | 1 100 € | 86 547 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Northskills | 95 435 € |
|---|---|
| medián kraja | 331 280 € |
| medián Slovenska | 135 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- pozvar s. r. o.Vranov nad Topľou · tržby 237 125 € (2025)
- ŠIPISTELLE, s.r.o.Diakovce · tržby 233 124 € (2023)
- BUMIBAU, s. r. o.Žilina · tržby 232 396 € (2025)
- JKS service s. r. o.Hontianske Nemce · tržby 232 196 € (2025)
- ElektroPetro s.r.o.Sabinov · tržby 232 135 € (2025)
- Luxoure, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 229 697 € (2022)
- Slovmodel, s.r.o.Lovčica-Trubín · tržby 228 968 € (2025)
- FFE - AG SLOVAKIA, a. s.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 224 470 € (2024)
- FARKOV s.r.o.Kračúnovce · tržby 222 436 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Northskills, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Northskills: Trebeľovce
Northskills sídli na adrese Trebeľovce 293, 985 31 Trebeľovce, okres Lučenec. V obci Trebeľovce je 73 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 448.
Trebeľovce: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›
Northskills: IČO, sídlo a základné údaje
Northskills s.r.o. (IČO 51457237) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trebeľovce, okres Lučenec. Dátum vzniku je 6. 3. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Michal Segeč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 95 435 € a výsledok hospodárenia +31 614 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 3. 2018 |
| Obec | Trebeľovce |
| Okres | Okres Lučenec |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24) Northskills s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 95 435 €, typická firma odvetvia 135 340 € (medián z 374 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Výroba a spracovanie kovov: tržby a mzdy ›Výroba a spracovanie kovov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›
Sieť prepojení firmy Northskills
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Northskills
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Northskills
- Tendre52súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,3 mil. €
- Končiace zmluvy7zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Trebeľovcetypický nepokrytý dopyt 108 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.100 zmlúv za 3 roky · 78 349 € · naposledy 30. 9. 2026Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.70 zmlúv za 3 roky · 24 000 € · naposledy 11. 6. 2026Ministerstvo obrany SR59 zmlúv za 3 roky · 134 627 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 113 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trebeľovce
ISOKMAN - trading s.r.o.Agro Insemas, s.r.o.VAROX s.r.o.eMJe Trade s.r.o.AGRO-OS, s.r.o.Všetky firmy v obci Trebeľovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 24.10) v okrese Lučenec
ALUMATECH s.r.o.ML product s. r. o.HAVRILČÁK SK, s. r. o.TRIUMF. BV corp. s.r.o.LASCUTT s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.