VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

NORDING, s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Architektonické činnosti

126 581 €tržby 2025 ▲ 305 %+38 705 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

126 581 €tržby 2025 ▲ 305 %
+38 705 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -2 230 €
  2. 19 : tržby 80 €, výsledok hospodárenia -1 615 €
  3. 20 : tržby 77 608 €, výsledok hospodárenia -36 766 €
  4. 21 : tržby 63 029 €, výsledok hospodárenia -37 248 €
  5. 22 : tržby 63 594 €, výsledok hospodárenia -50 €
  6. 23 : tržby 24 852 €, výsledok hospodárenia -22 182 €
  7. 24 : tržby 31 286 €, výsledok hospodárenia -26 557 €
  8. 25 : tržby 126 581 €, výsledok hospodárenia 38 705 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

NORDING, s. r. o. (IČO 51454505) mala v roku 2025 tržby 126 581 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci NORDING

NORDING má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 39 126 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ NORDING

Podľa Registra právnických osôb koná za NORDING 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci NORDING

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok NORDING

Za rok 2025 má NORDING v závierke tržby 126 581 €, o 304,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +38 705 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 126 581 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 962 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025127 tis. €▲ +304,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202539 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202575 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 202563 tis. €83,8 % majetku
Pridaná hodnota 202591 tis. €
Zisková marža 2025+30,6 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−88 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov962 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát NORDING

Súvaha NORDING

Všetky čísla zo závierok NORDING (8 rokov)
Čísla zo závierok NORDING po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025126 581 €38 705 €74 914 €12 157 €62 757 €91 247 €+30,6 %
202431 286 €−26 557 €22 310 €−26 548 €48 858 €13 747 €−84,9 %
202324 852 €−22 182 €13 460 €10 €13 450 €18 516 €−89,3 %
202263 594 €−50 €57 440 €7 092 €50 348 €38 566 €−0,1 %
202163 029 €−37 248 €53 702 €7 141 €46 561 €21 932 €−59,1 %
202077 608 €−36 766 €65 294 €44 389 €20 905 €23 679 €−47,4 %
201980 €−1 615 €11 656 €1 155 €10 501 €−1 456 €−2 018,7 %
20180 €−2 230 €13 092 €2 770 €10 322 €−2 230 €—

Riziko: zaplatí NORDING?

NORDING a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom NORDING z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202124. 3. 2021

História firmy NORDING

Dátum vzniku NORDING je 29. 3. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/127338/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 0 € · majetok 13 092 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120728335
  4. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2020 firma vykázala 77 608 €.
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok. Firma vznikla 29. 3. 2018.
  6. Nový spoločník: Peter VartovníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Nový spoločník: Unicorn Services, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 126 581 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti NORDING

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Vedenie účtovníctva
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácií stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických spoločenských a humanitných vied
  • Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií
  • Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizácia bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií
  • Informačná činnosť
  • Verejné obstarávanie
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Odborné činnosti vo výstavbe v rozsahu oprávnení autorizovaného stavebného inžiniera v kategórii: Komplexné architektonické a inžinierske služby a súvisiace technické poradenstvo
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Nepravidelná cestná preprava osôb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

NORDING v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

NORDING je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť architektonické činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), NORDING má 126 581 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 594 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NORDING 249. z 645.

V odvetví v okrese Bratislava II1 594aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NORDING, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo NORDING: Bratislava - Ružinov

NORDING sídli na adrese Mlynské nivy 54, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 38 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví1 594okres Bratislava II
Na tej istej adrese38aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

NORDING: IČO, sídlo a základné údaje

NORDING, s. r. o. (IČO 51454505) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 29. 3. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Peter Vartovník. Za rok 2025 sú v závierke tržby 126 581 € a výsledok hospodárenia +38 705 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieArchitektonické činnosti (SK NACE 7111)
Základné imanie85 000 €
Vznik29. 3. 2018
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov962 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) NORDING, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 126 581 €, typická firma odvetvia 51 363 €, čo je 2,5-násobok mediánu (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy NORDING

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu NORDING

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu NORDING

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3,3 mil. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy58zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 35 tis. €
  • Výhry konkurentov110firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 37 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.11) v okrese Bratislava II

SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o.PEM - Haly, s.r.o.Tyco Fire & Integrated Solutions (Slovakia)…GK ing s. r. o.ST UNIT, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk