Kompetenz s.r.o.
Trstice · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
140 416 €tržby 2024 ▲ 13 097 %+3 612 €zisk 2024aktívna 8 rokov1 zamestnanec (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -808 €
- 20 : tržby 2 063 €, výsledok hospodárenia 818 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -734 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -704 €
- 23 : tržby 1 064 €, výsledok hospodárenia 360 €
- 24 : tržby 140 416 €, výsledok hospodárenia 3 612 €
Kompetenz s.r.o. (IČO 51452278) mala v roku 2024 tržby 140 416 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Kompetenz
V roku 2024 mala Kompetenz priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 8 708 €.
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2024
- Mzdy 69 % 5 979 €
- Odvody zamestnávateľa 31 % 2 723 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konateľ Kompetenz
Podľa Registra právnických osôb koná za Kompetenz 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník Kompetenz
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Zuzana Ganea Könözsy100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Zuzana Ganea Könözsyod 6. 4. 2018 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Kompetenz
Za rok 2024 má Kompetenz v závierke tržby 140 416 €, o 13 097,0 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +3 612 €. Závierky máme za 7 rokov (2018 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 140 416 €.
Výkaz ziskov a strát Kompetenz
Najvyššie tržby: rok 2024, 140 416 €. Najnižšie: rok 2023, 1 064 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 140 416 € |
| 2023 | 1 064 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 2 063 € |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 3 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 544 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 3 612 € |
| 2023 | 360 € |
| 2022 | −704 € |
| 2021 | −734 € |
| 2020 | 818 € |
| 2019 | −808 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Kompetenz
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,6 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kompetenz | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +2,6 % | +3,0 % |
| 2023 | +33,8 % | +2,0 % |
| 2022 | — | +1,7 % |
| 2021 | — | +1,6 % |
| 2020 | +39,7 % | +1,7 % |
| 2019 | — | +1,9 % |
| 2018 | — | +2,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Kompetenz
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 30 828 €, vlastné imanie 29 017 € a záväzky 1 811 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 30 828 € | 29 017 € | 1 811 € |
| 2023 | 4 398 € | 3 932 € | 466 € |
| 2022 | 4 038 € | 3 572 € | 466 € |
| 2021 | 4 742 € | 4 276 € | 466 € |
| 2020 | 5 447 € | 5 010 € | 437 € |
| 2019 | 4 192 € | 4 192 € | — |
| 2018 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Kompetenz (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 140 416 € | 3 612 € | 30 828 € | 29 017 € | 1 811 € | 14 221 € | +2,6 % |
| 2023 | 1 064 € | 360 € | 4 398 € | 3 932 € | 466 € | 1 064 € | +33,8 % |
| 2022 | — | −704 € | 4 038 € | 3 572 € | 466 € | — | — |
| 2021 | — | −734 € | 4 742 € | 4 276 € | 466 € | — | — |
| 2020 | 2 063 € | 818 € | 5 447 € | 5 010 € | 437 € | 1 330 € | +39,7 % |
| 2019 | — | −808 € | 4 192 € | 4 192 € | — | −808 € | — |
| 2018 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Kompetenz?
Peniaze od štátu: Kompetenz
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Kompetenz
Dátum vzniku Kompetenz je 6. 4. 2018, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné mená: N&P.N – Kompetenz s.r.o., AutoDiely - Kompetenz s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42000/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Liviu Florin GaneaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým N&P.N – Kompetenz s.r.o., odvtedy AutoDiely - Kompetenz s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým AutoDiely - Kompetenz s.r.o., odvtedy Kompetenz s.r.o.
- Nový spoločník: Zuzana Ganea KönözsySpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 7, posledné tržby 140 416 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Kompetenz
- Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby
- Fotografické služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Pneuservis
- Prenájom motorových vozidiel
- Sťahovacie služby
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo a záhradníctvo
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Kompetenz v odvetví špecializované stavebné práce
Kompetenz je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 046 € (13 702 závierok), Kompetenz má 140 416 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 2 614 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kompetenz 119. z 296.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 208 €, polovica do 79 046 €, tri štvrtiny do 293 657 €; 10 % firiem má viac než 881 970 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 645 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 208 € |
| medián | 79 046 € |
| horný kvartil | 293 657 € |
| 10 % firiem má viac než | 881 970 € |
| Kompetenz | 140 416 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Kompetenz
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Kompetenz s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Kompetenz | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 140 416 € | 79 046 € |
| 2023 | 1 064 € | 84 776 € |
| 2022 | — | 86 378 € |
| 2021 | — | 76 829 € |
| 2020 | 2 063 € | 75 550 € |
| 2019 | — | 86 068 € |
| 2018 | — | 83 121 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Kompetenz | 140 416 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 90 395 € |
| medián kraja | 88 105 € |
| medián Slovenska | 79 046 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- K-ačko solar, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 317 467 € (2025)
- Slovakia AI Technology Solutions s.r.o.Trenčín · tržby 317 260 € (2025)
- MB mont s.r.o.Beňadovo · tržby 317 154 € (2025)
- TERS systém,spol. s r.o.Žiar nad Hronom · tržby 316 986 € (2025)
- REBUILT s. r. o.Komárno · tržby 316 965 € (2024)
- MMM Group s.r.o.Klin · tržby 316 933 € (2025)
- LAZY družstvoKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 316 878 € (2025)
- STM-montage s. r. o.Oravská Polhora · tržby 316 814 € (2024)
- LSZ INDUSTRIAL s.r.o.Šarovce · tržby 316 769 € (2019)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kompetenz, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Kompetenz: Trstice
Kompetenz sídli na adrese 892, 925 42 Trstice, okres Galanta. V obci Trstice je 745 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311.
Trstice: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
Kompetenz: IČO, sídlo a základné údaje
Kompetenz s.r.o. (IČO 51452278) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trstice, okres Galanta. Dátum vzniku je 6. 4. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Liviu Florin Ganea. Za rok 2024 sú v závierke tržby 140 416 € a výsledok hospodárenia +3 612 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 4. 2018 |
| Skoršie názvy | N&P.N – Kompetenz s.r.o. AutoDiely - Kompetenz s.r.o. |
| Obec | Trstice |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Kompetenz s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 140 416 €, typická firma odvetvia 79 046 € (medián z 13 702 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy Kompetenz
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Kompetenz
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Kompetenz
- Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 56 tis. €
- Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Trsticetypický nepokrytý dopyt 181 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 006 287 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava719 zmlúv za 3 roky · 11 154 233 € · naposledy 16. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trstice
NCD s. r. o.R.G. - PLAST s.r.o.AGRO SERVICE s.r.o.AGRIMPEX, družstvoV-STAV TRSTICE, s.r.o.Všetky firmy v obci Trstice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Galanta
SUPERCOLORS s.r.o.ŠuranM s. r. o.RED PRO s.r.o.M&JTech elektro, s.r.o.L - L spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.