VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PB Tools s.r.o.

Boleráz · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

7 388 €tržby 2025 ▼ 57 %−2 086 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 388 €tržby 2025 ▼ 57 %
−2 086 €strata 2025
  1. 18 : tržby 43 524 €, výsledok hospodárenia 28 978 €
  2. 19 : tržby 26 310 €, výsledok hospodárenia 11 166 €
  3. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -13 503 €
  4. 21 : tržby 25 730 €, výsledok hospodárenia 5 277 €
  5. 22 : tržby 5 713 €, výsledok hospodárenia -12 381 €
  6. 23 : tržby 13 616 €, výsledok hospodárenia 2 539 €
  7. 24 : tržby 17 280 €, výsledok hospodárenia 8 117 €
  8. 25 : tržby 7 388 €, výsledok hospodárenia -2 086 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PB Tools s.r.o. (IČO 51445735) mala v roku 2025 tržby 7 388 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PB Tools

osobné náklady v roku 2018 boli 7 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.

Konateľ PB Tools

Podľa Registra právnických osôb koná za PB Tools 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník PB Tools

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PB Tools
Podiely spoločníkov na vkladoch PB Tools Patrik Babirát 100,0 %. Spolu 5 000 €. Patrik Babirát: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Patrik Babirát100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Patrik Babirátod 1. 10. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PB Tools

Za rok 2025 má PB Tools v závierke tržby 7 388 €, o 57,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 086 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 43 524 €.

Tržby 20257 388 €▼ −57,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−2 086 €strata
Majetok (aktíva) 202516 tis. €
Vlastné imanie 202514 tis. €
Záväzky 20251 931 €12,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025−305 €
Zisková marža 2025−28,2 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 8 rokov28 tis. €2018 až 2025

Výkaz ziskov a strát PB Tools

Súvaha PB Tools

Všetky čísla zo závierok PB Tools (8 rokov)
Čísla zo závierok PB Tools po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20257 388 €−2 086 €16 000 €14 069 €1 931 €−305 €−28,2 %
202417 280 €8 117 €18 036 €16 155 €1 881 €10 944 €+47,0 %
202313 616 €2 539 €28 015 €27 075 €940 €7 544 €+18,6 %
20225 713 €−12 381 €24 653 €24 537 €116 €−55 €−216,7 %
202125 730 €5 277 €47 641 €36 918 €10 723 €18 125 €+20,5 %
2020—−13 503 €51 840 €31 641 €20 199 €−880 €—
201926 310 €11 166 €75 355 €45 144 €30 211 €23 656 €+42,4 %
201843 524 €28 978 €41 833 €33 978 €7 855 €36 840 €+66,6 %

Riziko: zaplatí PB Tools?

Peniaze od štátu: PB Tools

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PB Tools

Dátum vzniku PB Tools je 28. 2. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41723/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 43 524 € · majetok 41 833 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 7 388 €.
  4. Nový spoločník: Patrik BabirátSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PB Tools

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

PB Tools v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

PB Tools je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), PB Tools má 7 388 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 138 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PB Tools 190. z 201.

V odvetví v okrese Trnava1 138aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 799Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PB Tools, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Trnava ›

Sídlo PB Tools: Boleráz

PB Tools sídli na adrese Klčovanská ulica 350/14, 919 08 Boleráz, okres Trnava. V obci Boleráz je 338 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Boleráz338aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 708aktívnych
V tom istom odvetví1 138okres Trnava
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Boleráz: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

PB Tools: IČO, sídlo a základné údaje

PB Tools s.r.o. (IČO 51445735) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Boleráz, okres Trnava. Dátum vzniku je 28. 2. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Patrik Babirát. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 388 € a výsledok hospodárenia −2 086 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 2. 2018
ObecBoleráz
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) PB Tools s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 388 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy PB Tools

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PB Tools

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PB Tools

  • Tendre46súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 151 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy29zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
  • Výhry konkurentov236firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v obci Boleráztypický nepokrytý dopyt 93 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Boleráz

Tate & Lyle Slovakia, s.r.o.Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.Agrovýkrm Spiš, s.r.o.Agro Boleráz, s.r.o.PGS Automation, s.r.o.Všetky firmy v obci Boleráz ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Trnava

HKS Forge, s.r.o.COS s.r.o.BEST HOME s.r.o.NOVAMETALL s.r.o.Spiš Truck Servis s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk