VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PV Rent, s.r.o.

Dubnica nad Váhom · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

80 297 €tržby 2025 ▲ 286 %+9 216 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

80 297 €tržby 2025 ▲ 286 %
+9 216 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 28 425 €, výsledok hospodárenia 11 508 €
  2. 19 : tržby 24 282 €, výsledok hospodárenia 4 020 €
  3. 20 : tržby 13 864 €, výsledok hospodárenia -3 827 €
  4. 21 : tržby 48 874 €, výsledok hospodárenia -685 €
  5. 22 : tržby 41 211 €, výsledok hospodárenia 3 223 €
  6. 23 : tržby 19 916 €, výsledok hospodárenia -7 237 €
  7. 24 : tržby 20 812 €, výsledok hospodárenia 1 801 €
  8. 25 : tržby 80 297 €, výsledok hospodárenia 9 216 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PV Rent, s.r.o. (IČO 51414341) mala v roku 2025 tržby 80 297 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PV Rent

osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ PV Rent

Podľa Registra právnických osôb koná za PV Rent 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník PV Rent

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PV Rent
Podiely spoločníkov na vkladoch PV Rent Ing. Mária Podhradská 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Mária Podhradská: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Mária Podhradská100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Mária Podhradskáod 15. 2. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PV Rent

Za rok 2025 má PV Rent v závierke tržby 80 297 €, o 285,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 216 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 80 297 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 024 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202580 tis. €▲ +285,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20259 216 €zisk
Majetok (aktíva) 202521 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 20259 727 €45,8 % majetku
Pridaná hodnota 202521 tis. €
Zisková marža 2025+11,5 %medián odvetvia +8,8 %
Súčet výsledkov za 8 rokov18 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 024 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát PV Rent

Súvaha PV Rent

Všetky čísla zo závierok PV Rent (8 rokov)
Čísla zo závierok PV Rent po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202580 297 €9 216 €21 238 €11 511 €9 727 €21 035 €+11,5 %
202420 812 €1 801 €41 209 €2 295 €38 914 €15 581 €+8,7 %
202319 916 €−7 237 €58 103 €494 €57 609 €5 947 €−36,3 %
202241 211 €3 223 €93 723 €7 731 €85 992 €3 679 €+7,8 %
202148 874 €−685 €16 050 €4 508 €11 542 €4 424 €−1,4 %
202013 864 €−3 827 €17 956 €5 193 €12 763 €5 897 €−27,6 %
201924 282 €4 020 €33 902 €9 020 €24 882 €14 623 €+16,6 %
201828 425 €11 508 €43 968 €16 508 €27 460 €20 577 €+40,5 %

Riziko: zaplatí PV Rent?

Peniaze od štátu: PV Rent

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PV Rent

Dátum vzniku PV Rent je 15. 2. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36017/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 28 425 € · majetok 43 968 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 80 297 €.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120683708
  5. Nový štatutár: Peter VnučkoKonateľ
  6. Nový spoločník: Peter VnučkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PV Rent

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavieb
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba bižutérie a suvenírov
  • Fotografické služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

PV Rent v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

PV Rent je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), PV Rent má 80 297 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 275 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PV Rent 48. z 119.

V odvetví v okrese Ilava275aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 643Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PV Rent, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Ilava ›

Sídlo PV Rent: Dubnica nad Váhom

PV Rent sídli na adrese Námestie Matice slovenskej 4262/22, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava. V obci Dubnica nad Váhom je 3 398 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 957. Na tej istej adrese je zapísaných 16 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dubnica nad Váhom3 398aktívnych
Subjektov v okrese Ilava7 957aktívnych
V tom istom odvetví275okres Ilava
Na tej istej adrese16aktívnych subjektov

Dubnica nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›

PV Rent: IČO, sídlo a základné údaje

PV Rent, s.r.o. (IČO 51414341) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dubnica nad Váhom, okres Ilava. Dátum vzniku je 15. 2. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Peter Vnučko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 80 297 € a výsledok hospodárenia +9 216 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 2. 2018
ObecDubnica nad Váhom
OkresOkres Ilava
Vyrubená daň z príjmov1 024 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) PV Rent, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 80 297 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›

Sieť prepojení firmy PV Rent

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PV Rent

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PV Rent

  • Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
  • Končiace zmluvy435zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
  • Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Dubnica nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 877 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

RIKA, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Dubnica nad Váhom

MSM EXPORT, s.r.o.ZVS holding, a.s.Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.VMT Trade s.r.o.APIS Plastic Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Dubnica nad Váhom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Ilava

INFINITY TRUST, s.r.o.Rajčiny Kameničany s. r. o.PVK - THERM, s. r. o.DMD GROUP, a.s.NOVELCAR, a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk