VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GENERAL WORK s.r.o.

Horné Naštice · Výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu

303 896 €tržby 2025 ▲ 11 %+52 305 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

303 896 €tržby 2025 ▲ 11 %
+52 305 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 133 214 €, výsledok hospodárenia 20 904 €
  2. 19 : tržby 247 357 €, výsledok hospodárenia 36 524 €
  3. 20 : tržby 195 995 €, výsledok hospodárenia 48 568 €
  4. 21 : tržby 161 896 €, výsledok hospodárenia 23 263 €
  5. 22 : tržby 199 966 €, výsledok hospodárenia 57 445 €
  6. 23 : tržby 182 699 €, výsledok hospodárenia 23 896 €
  7. 24 : tržby 272 704 €, výsledok hospodárenia 63 066 €
  8. 25 : tržby 303 896 €, výsledok hospodárenia 52 305 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GENERAL WORK s.r.o. (IČO 51403277) mala v roku 2025 tržby 303 896 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GENERAL WORK

osobné náklady v roku 2025 boli 115 767 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ GENERAL WORK

Podľa Registra právnických osôb koná za GENERAL WORK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník GENERAL WORK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch GENERAL WORK
Podiely spoločníkov na vkladoch GENERAL WORK Peter Jaroš 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Jaroš: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Jaroš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Jarošod 7. 2. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GENERAL WORK

Za rok 2025 má GENERAL WORK v závierke tržby 303 896 €, o 11,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +52 305 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 303 896 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 15 343 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025304 tis. €▲ +11,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202552 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025317 tis. €
Vlastné imanie 2025203 tis. €
Záväzky 2025114 tis. €36,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025213 tis. €
Zisková marža 2025+17,2 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 8 rokov326 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov15 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát GENERAL WORK

Súvaha GENERAL WORK

Všetky čísla zo závierok GENERAL WORK (8 rokov)
Čísla zo závierok GENERAL WORK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025303 896 €52 305 €317 130 €202 757 €114 373 €213 341 €+17,2 %
2024272 704 €63 066 €275 380 €150 452 €124 928 €206 638 €+23,1 %
2023182 699 €23 896 €190 824 €144 513 €46 311 €131 230 €+13,1 %
2022199 966 €57 445 €259 658 €200 263 €59 395 €155 766 €+28,7 %
2021161 896 €23 263 €213 590 €142 819 €70 771 €113 686 €+14,4 %
2020195 995 €48 568 €201 662 €110 996 €90 666 €146 714 €+24,8 %
2019247 357 €36 524 €148 195 €62 428 €85 767 €153 616 €+14,8 %
2018133 214 €20 904 €70 410 €25 904 €44 506 €79 289 €+15,7 %

Riziko: zaplatí GENERAL WORK?

Peniaze od štátu: GENERAL WORK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy GENERAL WORK

Dátum vzniku GENERAL WORK je 7. 2. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35971/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120681970
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 133 214 € · majetok 70 410 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 303 896 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GENERAL WORK

  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

GENERAL WORK v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

GENERAL WORK je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 56 115 € (4 017 závierok), GENERAL WORK má 303 896 €, čo je 5,4-násobok mediánu. V okrese Bánovce nad Bebravou je v tomto odvetví 85 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GENERAL WORK 5. z 29.

V odvetví v okrese Bánovce nad Bebravou85aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 017Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia56 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GENERAL WORK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bánovce nad Bebravou ›

Sídlo GENERAL WORK: Horné Naštice

GENERAL WORK sídli na adrese Horné Naštice 119, 956 41 Horné Naštice, okres Bánovce nad Bebravou. V obci Horné Naštice je 72 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 976.

Subjektov v obci Horné Naštice72aktívnych
Subjektov v okrese Bánovce nad Bebravou4 976aktívnych
V tom istom odvetví85okres Bánovce nad Bebravou

Horné Naštice: obyvatelia a dáta ›Okres Bánovce nad Bebravou ›Adresár firiem v okrese Bánovce nad Bebravou ›

GENERAL WORK: IČO, sídlo a základné údaje

GENERAL WORK s.r.o. (IČO 51403277) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Horné Naštice, okres Bánovce nad Bebravou. Dátum vzniku je 7. 2. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Peter Jaroš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 303 896 € a výsledok hospodárenia +52 305 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 2. 2018
ObecHorné Naštice
OkresOkres Bánovce nad Bebravou
Vyrubená daň z príjmov15 343 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) GENERAL WORK s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 303 896 €, typická firma odvetvia 56 115 €, čo je 5,4-násobok mediánu (medián z 4 017 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bánovce nad Bebravou ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Bánovce nad Bebravou ›

Sieť prepojení firmy GENERAL WORK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GENERAL WORK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GENERAL WORK

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Horné Našticetypický nepokrytý dopyt 206 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Horné Naštice

EZOP Slovakia, s.r.o.Jasklo SK, s.r.o.ENTEPS, s. r. o.GASTROMAS, s.r.o.FDA Consulting, s. r. o.Všetky firmy v obci Horné Naštice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.29) v okrese Bánovce nad Bebravou

Saunfit Slovakia, s.r.o.J&T spol., s.r.o.FLEXIPACK s. r. o.Saunfit, s.r.o.Šulo Stav, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk