NARS-Montage Niederlassung Slowakei, s.r.o.
Varín · Výstavba obytných a neobytných budov
929 048 €tržby 2019 ▲ 497 %+103 966 €zisk 2019aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 155 616 €, výsledok hospodárenia 21 884 €
- 19 : tržby 929 048 €, výsledok hospodárenia 103 966 €
NARS-Montage Niederlassung Slowakei, s.r.o. (IČO 51318792), sídlo Varín, je v registri zapísaná od 3. 7. 2018 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ NARS-Montage Niederlassung Slowakei
Podľa Registra právnických osôb koná za NARS-Montage Niederlassung Slowakei 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
Spoločníci NARS-Montage Niederlassung Slowakei
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- NARS-Montage GmbH85,0 %
- Peter Mravec15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| NARS-Montage GmbHod 3. 7. 2018 | 4 250 € | 85,0 % |
| Peter Mravecod 3. 7. 2018 | 750 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok NARS-Montage Niederlassung Slowakei
Za rok 2019 má NARS-Montage Niederlassung Slowakei v závierke tržby 929 048 €, o 497,0 % viac než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +103 966 €. Závierky máme za 2 roky (2018 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2019: 929 048 €.
Výkaz ziskov a strát NARS-Montage Niederlassung Slowakei
Najvyššie tržby: rok 2019, 929 048 €. Najnižšie: rok 2018, 155 616 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 929 048 € |
| 2018 | 155 616 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 125 850 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | 103 966 € |
| 2018 | 21 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NARS-Montage Niederlassung Slowakei
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +11,2 %, medián odvetvia +1,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NARS-Montage Niederlassung Slowakei | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | +11,2 % | +1,5 % |
| 2018 | +14,1 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NARS-Montage Niederlassung Slowakei
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 209 544 €, vlastné imanie 109 466 € a záväzky 100 078 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 209 544 € | 109 466 € | 100 078 € |
| 2018 | 89 483 € | 26 884 € | 62 599 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NARS-Montage Niederlassung Slowakei (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 929 048 € | 103 966 € | 209 544 € | 109 466 € | 100 078 € | 139 695 € | +11,2 % |
| 2018 | 155 616 € | 21 884 € | 89 483 € | 26 884 € | 62 599 € | 27 714 € | +14,1 % |
Riziko: zaplatí NARS-Montage Niederlassung Slowakei?
Peniaze od štátu: NARS-Montage Niederlassung Slowakei
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NARS-Montage Niederlassung Slowakei
Dátum vzniku NARS-Montage Niederlassung Slowakei je 3. 7. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/70419/L
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120795083 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 155 616 € · majetok 89 483 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 2, posledné tržby 929 048 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NARS-Montage Niederlassung Slowakei
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.
NARS-Montage Niederlassung Slowakei v odvetví výstavba budov
NARS-Montage Niederlassung Slowakei je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 59 835 € (6 965 závierok), NARS-Montage Niederlassung Slowakei má 929 048 €, čo je 16-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 193 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NARS-Montage Niederlassung Slowakei 63. z 503.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 170 €, polovica do 59 835 €, tri štvrtiny do 259 937 €; 10 % firiem má viac než 872 265 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 588 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 170 € |
| medián | 59 835 € |
| horný kvartil | 259 937 € |
| 10 % firiem má viac než | 872 265 € |
| NARS-Montage Niederlassung Slowakei | 929 048 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- NARS-Montage Niederlassung Slowakei
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NARS-Montage Niederlassung Slowakei s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NARS-Montage Niederlassung Slowakei | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 929 048 € | 59 835 € |
| 2018 | 155 616 € | 59 269 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| NARS-Montage Niederlassung Slowakei | 929 048 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 87 500 € |
| medián kraja | 72 267 € |
| medián Slovenska | 59 835 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JK Slovakia NÍZKOENERGETICKÉ MONTOVANÉ STAVBY, s.r.o.Lipany · tržby 2 246 172 € (2025)
- Dubai Company, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 236 802 € (2025)
- IMVsolutions, s. r. o.Dolný Kubín · tržby 2 227 919 € (2025)
- GMSH s. r. o.Jakubany · tržby 2 225 998 € (2025)
- pirum, k.s.Trnava · tržby 2 224 830 € (2025)
- BAUSAD, spol. s r.o.Bardejov · tržby 2 222 170 € (2025)
- RAZOK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 212 342 € (2021)
- TKV s. r. o.Košice - mestská časť Myslava · tržby 2 190 876 € (2025)
- STAVMONT LC s. r. o.Trenčianske Stankovce · tržby 2 190 868 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NARS-Montage Niederlassung Slowakei, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NARS-Montage Niederlassung Slowakei: Varín
NARS-Montage Niederlassung Slowakei sídli na adrese P. O. Hviezdoslava 512, 013 03 Varín, okres Žilina. V obci Varín je 626 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952.
Varín: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
NARS-Montage Niederlassung Slowakei: IČO, sídlo a základné údaje
NARS-Montage Niederlassung Slowakei, s.r.o. (IČO 51318792) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Varín, okres Žilina. Dátum vzniku je 3. 7. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Nezir Ahmetovic. Za rok 2019 sú v závierke tržby 929 048 € a výsledok hospodárenia +103 966 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 7. 2018 |
| Obec | Varín |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) NARS-Montage Niederlassung Slowakei, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2019 mala 929 048 €, typická firma odvetvia 59 835 €, čo je 16-násobok mediánu (medián z 6 965 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy NARS-Montage Niederlassung Slowakei
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu NARS-Montage Niederlassung Slowakei
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu NARS-Montage Niederlassung Slowakei
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov401firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Varíntypický nepokrytý dopyt 47 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava828 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.565 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Varín
DOLVAP, s.r.o.AZ CAR, s.r.o.X-Scaffolder, s. r. o.Benneb, s.r.o.TICHÝ, s.r.o.Všetky firmy v obci Varín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Žilina
HSF System SK, s.r.o.ODU - trade s. r. o.3 Energy SK, s.r.o.XENEX, s.r.o.PROMTO, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.