VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Šimko kamenárstvo SK, s.r.o.

Veľký Šariš · Rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa

48 628 €tržby 2025 ▲ 1 %+5 901 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

48 628 €tržby 2025 ▲ 1 %
+5 901 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 45 000 €, výsledok hospodárenia 1 123 €
  2. 19 : tržby 35 721 €, výsledok hospodárenia 1 997 €
  3. 20 : tržby 41 270 €, výsledok hospodárenia 2 950 €
  4. 21 : tržby 45 542 €, výsledok hospodárenia 2 515 €
  5. 22 : tržby 49 001 €, výsledok hospodárenia 2 354 €
  6. 23 : tržby 42 312 €, výsledok hospodárenia 842 €
  7. 24 : tržby 48 084 €, výsledok hospodárenia 4 293 €
  8. 25 : tržby 48 628 €, výsledok hospodárenia 5 901 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Šimko kamenárstvo SK, s.r.o. (IČO 51316595) mala v roku 2025 tržby 48 628 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Šimko kamenárstvo SK

osobné náklady v roku 2021 boli 1 011 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ Šimko kamenárstvo SK

Podľa Registra právnických osôb koná za Šimko kamenárstvo SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník Šimko kamenárstvo SK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Šimko kamenárstvo SK
Podiely spoločníkov na vkladoch Šimko kamenárstvo SK Marek Šimko 100,0 %. Spolu 5 000 €. Marek Šimko: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Marek Šimko100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marek Šimkood 21. 2. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Šimko kamenárstvo SK

Za rok 2025 má Šimko kamenárstvo SK v závierke tržby 48 628 €, o 1,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 901 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 49 001 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 656 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202549 tis. €▲ +1,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 901 €zisk
Majetok (aktíva) 202528 tis. €
Vlastné imanie 202527 tis. €
Záväzky 2025656 €2,4 % majetku
Pridaná hodnota 20256 601 €
Zisková marža 2025+12,1 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 8 rokov22 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov656 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Šimko kamenárstvo SK

Súvaha Šimko kamenárstvo SK

Všetky čísla zo závierok Šimko kamenárstvo SK (8 rokov)
Čísla zo závierok Šimko kamenárstvo SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202548 628 €5 901 €27 632 €26 976 €656 €6 601 €+12,1 %
202448 084 €4 293 €22 219 €21 075 €1 144 €5 158 €+8,9 %
202342 312 €842 €15 274 €16 782 €−1 508 €1 103 €+2,0 %
202249 001 €2 354 €16 989 €15 941 €1 048 €2 937 €+4,8 %
202145 542 €2 515 €14 030 €13 586 €444 €4 123 €+5,5 %
202041 270 €2 950 €24 995 €11 070 €13 925 €4 641 €+7,1 %
201935 721 €1 997 €22 087 €8 120 €13 967 €2 655 €+5,6 %
201845 000 €1 123 €23 521 €6 123 €17 398 €3 908 €+2,5 %

Riziko: zaplatí Šimko kamenárstvo SK?

Šimko kamenárstvo SK a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Šimko kamenárstvo SK z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202019. 6. 2020

História firmy Šimko kamenárstvo SK

Dátum vzniku Šimko kamenárstvo SK je 21. 2. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35940/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120688911
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 45 000 € · majetok 23 521 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov. Firma vznikla 21. 2. 2018.
  5. Nový spoločník: Marek ŠimkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 48 628 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Šimko kamenárstvo SK

  • Kamenárstvo
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prípravné stavebné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Šimko kamenárstvo SK v odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov

Šimko kamenárstvo SK je v registri v odvetví Výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23), činnosť rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 968 € (959 závierok), Šimko kamenárstvo SK má 48 628 €, čo je 62 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 97 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Šimko kamenárstvo SK 20. z 31.

V odvetví v okrese Prešov97aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou959Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Šimko kamenárstvo SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Prešov ›

Sídlo Šimko kamenárstvo SK: Veľký Šariš

Šimko kamenárstvo SK sídli na adrese Sabinovská 29, 082 21 Veľký Šariš, okres Prešov. V obci Veľký Šariš je 1 032 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 001. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Veľký Šariš1 032aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 001aktívnych
V tom istom odvetví97okres Prešov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Veľký Šariš: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

Šimko kamenárstvo SK: IČO, sídlo a základné údaje

Šimko kamenárstvo SK, s.r.o. (IČO 51316595) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Šariš, okres Prešov. Dátum vzniku je 21. 2. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Marek Šimko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 48 628 € a výsledok hospodárenia +5 901 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieRezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa (SK NACE 2370)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 2. 2018
ObecVeľký Šariš
OkresOkres Prešov
Vyrubená daň z príjmov656 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23) Šimko kamenárstvo SK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 48 628 €, typická firma odvetvia 78 968 € (medián z 959 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy Šimko kamenárstvo SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Šimko kamenárstvo SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Šimko kamenárstvo SK

  • Tendre126súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
  • Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 332 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 23 tis. €
  • Výhry konkurentov505firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 223 tis. €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v meste Veľký Šarištypický nepokrytý dopyt 117 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Kamenárstvo Šimko s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Veľký Šariš

Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.GOHR, s.r.o.SERGIO s. r. o.FECUPRAL, spol. s r.o.SPI GLOBAL PLAY s.r.o.Všetky firmy v obci Veľký Šariš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 23.70) v okrese Prešov

ISPA Prešov, s.r.o.TILAS s.r.o.MARINI, s.r.o.TILAS group s. r. o. v likvidácii

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk