REAL BRIDGE s. r. o. v likvidácii
Bratislava - Ružinov
zaniknutá 25. 6. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 25. 6. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 26. 9. 2026
Tržby a zisk
REAL BRIDGE s. r. o. v likvidácii: subjekt je zrušený ku dňu 25. 6. 2024, tržby v registri nemá.
REAL BRIDGE s. r. o. v likvidácii (IČO 51310651), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 11. 1. 2018 do 25. 6. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 26. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci REAL BRIDGE s. r. o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok REAL BRIDGE s. r. o.
Závierky máme za 6 rokov (2018 až 2024), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát REAL BRIDGE s. r. o.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −291 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −25 € |
| 2022 | −74 € |
| 2021 | −423 € |
| 2020 | −168 € |
| 2019 | 399 € |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha REAL BRIDGE s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 4 714 €, vlastné imanie 4 714 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4 714 € | 4 714 € | — |
| 2022 | 747 979 € | 389 734 € | 358 245 € |
| 2021 | 722 053 € | 389 808 € | 332 245 € |
| 2020 | 722 476 € | 390 231 € | 332 245 € |
| 2019 | 872 750 € | 390 399 € | 482 351 € |
| 2018 | 3 440 445 € | 5 000 € | 3 435 445 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok REAL BRIDGE s. r. o. (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −25 € | 4 714 € | 4 714 € | — | — | — |
| 2022 | — | −74 € | 747 979 € | 389 734 € | 358 245 € | — | — |
| 2021 | — | −423 € | 722 053 € | 389 808 € | 332 245 € | −288 € | — |
| 2020 | — | −168 € | 722 476 € | 390 231 € | 332 245 € | — | — |
| 2019 | — | 399 € | 872 750 € | 390 399 € | 482 351 € | −333 500 € | — |
| 2018 | — | — | 3 440 445 € | 5 000 € | 3 435 445 € | — | — |
Riziko: zaplatí REAL BRIDGE s. r. o.?
Peniaze od štátu: REAL BRIDGE s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy REAL BRIDGE s. r. o.
Dátum vzniku REAL BRIDGE s. r. o. je 11. 1. 2018. Závierky v registri máme od roku 2018.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/125212/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018majetok 3 440 445 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 6.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
REAL BRIDGE s. r. o. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
REAL BRIDGE s. r. o. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 932 aktívnych subjektov.
Sídlo REAL BRIDGE s. r. o.: Bratislava - Ružinov
REAL BRIDGE s. r. o. sídli na adrese Pribinova 18, 811 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
REAL BRIDGE s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
REAL BRIDGE s. r. o. v likvidácii (IČO 51310651) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 1. 2018, zánik je v registri zapísaný ku dňu 25. 6. 2024, po 6 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 26. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 68200 |
| Vznik | 11. 1. 2018 |
| Zánik | 25. 6. 2024 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy REAL BRIDGE s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu REAL BRIDGE s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu REAL BRIDGE s. r. o.
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy435zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania561 zmlúv za 3 roky · 187 082 915 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec499 zmlúv za 3 roky · 118 699 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 223 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava II
Stanica Nivy s. r. o.EUROVEA, a. s.Ingka Centres Slovensko s.r.o.Slovak Telekom Infra, a.s.ZWIRN OFFICE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.