VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AM Solutions s. r. o.

Bratislava - Nové Mesto · Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

54 036 €tržby 2025 ▼ 18 %+43 734 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

54 036 €tržby 2025 ▼ 18 %
+43 734 €zisk 2025
  1. 18 : tržby 18 500 €, výsledok hospodárenia 13 627 €
  2. 19 : tržby 18 000 €, výsledok hospodárenia 14 001 €
  3. 20 : tržby 17 705 €, výsledok hospodárenia 11 393 €
  4. 21 : tržby 33 969 €, výsledok hospodárenia 26 553 €
  5. 22 : tržby 30 171 €, výsledok hospodárenia 23 056 €
  6. 23 : tržby 78 805 €, výsledok hospodárenia 60 237 €
  7. 24 : tržby 65 565 €, výsledok hospodárenia 28 044 €
  8. 25 : tržby 54 036 €, výsledok hospodárenia 43 734 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AM Solutions s. r. o. (IČO 51284740) mala v roku 2025 tržby 54 036 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ AM Solutions

Podľa Registra právnických osôb koná za AM Solutions 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník AM Solutions

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AM Solutions
Podiely spoločníkov na vkladoch AM Solutions Anna Morozova 100,0 %. Spolu 5 000 €. Anna Morozova: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Anna Morozova100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Anna Morozovaod 12. 1. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AM Solutions

Za rok 2025 má AM Solutions v závierke tržby 54 036 €, o 17,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +43 734 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 78 805 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 5 280 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202554 tis. €▼ −17,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202544 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025215 tis. €
Vlastné imanie 2025215 tis. €
Pridaná hodnota 202544 tis. €
Zisková marža 2025+80,9 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 8 rokov221 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov5 280 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát AM Solutions

Súvaha AM Solutions

Všetky čísla zo závierok AM Solutions (8 rokov)
Čísla zo závierok AM Solutions po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202554 036 €43 734 €214 892 €214 892 €—43 743 €+80,9 %
202465 565 €28 044 €171 558 €171 158 €400 €35 882 €+42,8 %
202378 805 €60 237 €159 127 €143 114 €16 013 €76 980 €+76,4 %
202230 171 €23 056 €86 946 €82 877 €4 069 €27 297 €+76,4 %
202133 969 €26 553 €64 507 €59 821 €4 686 €31 297 €+78,2 %
202017 705 €11 393 €46 032 €44 021 €2 011 €13 505 €+64,3 %
201918 000 €14 001 €36 350 €32 628 €3 722 €16 960 €+77,8 %
201818 500 €13 627 €27 246 €18 627 €8 619 €17 269 €+73,7 %

Riziko: zaplatí AM Solutions?

Peniaze od štátu: AM Solutions

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AM Solutions

Dátum vzniku AM Solutions je 12. 1. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/125235/B
  2. Nový štatutár: Anna MorozovaKonateľ
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120670684 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 18 500 € · majetok 27 246 €
  5. Nový spoločník: Anna MorozovaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 54 036 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AM Solutions

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Fotografické služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

AM Solutions v odvetví ubytovanie

AM Solutions je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť turistické a iné krátkodobé ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 590 € (2 289 závierok), AM Solutions má 54 036 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 194 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AM Solutions 53. z 97.

V odvetví v okrese Bratislava III194aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 289Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AM Solutions, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava III ›

Sídlo AM Solutions: Bratislava - Nové Mesto

AM Solutions sídli na adrese Račianska 88 B, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 1 272 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 969aktívnych
V tom istom odvetví194okres Bratislava III
Na tej istej adrese1 272aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

AM Solutions: IČO, sídlo a základné údaje

AM Solutions s. r. o. (IČO 51284740) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 12. 1. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Anna Morozova. Za rok 2025 sú v závierke tržby 54 036 € a výsledok hospodárenia +43 734 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieTuristické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 1. 2018
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov5 280 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) AM Solutions s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 54 036 €, typická firma odvetvia 48 590 € (medián z 2 289 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy AM Solutions

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AM Solutions

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AM Solutions

  • Tendre105súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
  • Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov417firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 598 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.20) v okrese Bratislava III

Hedin Distribution CEE s. r. o.E.V.E. OST s. r. o.NMS Market Research Slovakia s. r. o.UNINOVA HOSTEL, s. r. o.SVK M, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk