Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní, n.o.
Košice - Staré Mesto · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní, n.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní, n.o. (IČO 51269805), sídlo Košice - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 27. 12. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní
Podľa Registra právnických osôb koná za Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Spoločník Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Tržby, zisk a majetok Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 12 055 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 31 € |
| 2024 | 98 € |
| 2023 | 9 749 € |
| 2022 | 5 350 € |
| 2021 | −3 173 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 307 €, vlastné imanie 128 € a záväzky 1 179 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 307 € | 128 € | 1 179 € |
| 2024 | 1 783 € | 98 € | 1 685 € |
| 2023 | 28 721 € | 7 701 € | 21 020 € |
| 2022 | 54 319 € | −8 308 € | 20 189 € |
| 2021 | 34 417 € | −13 658 € | 9 229 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 31 € | 1 307 € | 128 € | 1 179 € | — | — |
| 2024 | — | 98 € | 1 783 € | 98 € | 1 685 € | — | — |
| 2023 | — | 9 749 € | 28 721 € | 7 701 € | 21 020 € | — | — |
| 2022 | — | 5 350 € | 54 319 € | −8 308 € | 20 189 € | — | — |
| 2021 | — | −3 173 € | 34 417 € | −13 658 € | 9 229 € | — | — |
Riziko: zaplatí Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní?
Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní v objeme 88 718 € z rokov 2022 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu: 60 000 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2022, 60 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 3 | 28 718 € |
| 2022 | 1 | 60 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní
Dátum vzniku Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní je 27. 12. 2017, teda pred 8 rokmi. Skoršie obchodné meno: LIPANA, n.o.. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiNezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby · OVVS/34/2017
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 34 417 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu, hodnota zmluvy 60 000 €. Firma vznikla 27. 12. 2017.
- Najväčšia verejná zmluva: 60 000 €Objednávateľ Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu. Zmluva o poskytnutí grantu na: Projekt s viacerými príjemcami v rámci programu Erasmus+
- Zmena obchodného menaPredtým LIPANA, n.o., odvtedy Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní, n.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní
- Zabezpečovanie bývania, správy, údržby a obnovy bytového fondu
- Služby na podporu regionálneho rozvoja a zamestnanosti
- Výskum, vývoj, vedecko-technické služby a informačné služby
- Vzdelávanie, výchova a rozvoj telesnej kultúry
- Ochrana ľudských práv a základných slobôd
- Tvorba, rozvoj, ochrana, obnova a prezentácia duchovných a kultúrnych hodnôt
- Poskytovanie sociálnej pomoci a humanitárnej starostlivosti
- Poskytovanie zdravotnej starostlivosti
- a) vzdelávanie, výchova a rozvoj telesnej kultúry b) výskum, vývoj, vedecko-technické služby a informačné služby c) služby na podporu regionálneho rozvoja a zamestnanosti d) ochrana ľudských práv a základných slobôd e) tvorba, rozvoj, ochrana, obnova a prezentácia duchovných a kultúrnych hodnôt f) poskytovanie sociálnej pomoci a humanitárna starostlivosť g) tvorba a ochrana životného prostredia a ochrana zdravia obyvateľstva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní v odvetví členské organizácie
Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Košice I je v tomto odvetví 1 515 aktívnych subjektov.
Sídlo Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní: Košice - Staré Mesto
Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní sídli na adrese Kuzmányho 49, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 694 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní: IČO, sídlo a základné údaje
Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní, n.o. (IČO 51269805) je nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 27. 12. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Daniela Čorbová.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Nezisková organizácia poskytujúca všeobecne prospešné služby |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 27. 12. 2017 |
| Skoršie názvy | LIPANA, n.o. |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Stála konferencia aktérov vo vzdelávaní
- Tendre63súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 89 tis. €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 359zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 857 zmlúv za 3 roky · 17 258 601 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 437 zmlúv za 3 roky · 22 810 432 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 846 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 395 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Košice I
SPLASH INTERNATIONALCINEFILKošice Región TurizmusStairsDetská železnica Košice
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.