VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Obecný podnik Roztoky, s.r.o.

Roztoky · Služby poskytované v lesníctve

31 630 €tržby 2025 ▼ 26 %+3 600 €zisk 2025

aktívna 8 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

31 630 €tržby 2025 ▼ 26 %
+3 600 €zisk 2025
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -570 €
  3. 19 : tržby 20 164 €, výsledok hospodárenia 1 817 €
  4. 20 : tržby 47 079 €, výsledok hospodárenia 2 659 €
  5. 21 : tržby 49 756 €, výsledok hospodárenia 231 €
  6. 22 : tržby 45 907 €, výsledok hospodárenia 618 €
  7. 23 : tržby 44 971 €, výsledok hospodárenia 4 272 €
  8. 24 : tržby 42 812 €, výsledok hospodárenia 2 332 €
  9. 25 : tržby 31 630 €, výsledok hospodárenia 3 600 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Obecný podnik Roztoky, s.r.o. (IČO 51266989) mala v roku 2025 tržby 31 630 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Obecný podnik Roztoky

Obecný podnik Roztoky má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 036 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ Obecný podnik Roztoky

Podľa Registra právnických osôb koná za Obecný podnik Roztoky 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník Obecný podnik Roztoky

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Obecný podnik Roztoky
Podiely spoločníkov na vkladoch Obecný podnik Roztoky Obec Roztoky 100,0 %. Spolu 5 000 €. Obec Roztoky: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Obec Roztoky100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Obec Roztokyod 20. 12. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Obecný podnik Roztoky

Za rok 2025 má Obecný podnik Roztoky v závierke tržby 31 630 €, o 26,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 600 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 49 756 €.

Tržby 202532 tis. €▼ −26,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 600 €zisk
Majetok (aktíva) 202526 tis. €
Vlastné imanie 202520 tis. €
Záväzky 20256 402 €24,3 % majetku
Pridaná hodnota 20258 385 €
Zisková marža 2025+11,4 %medián odvetvia +15,8 %
Súčet výsledkov za 9 rokov15 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát Obecný podnik Roztoky

Súvaha Obecný podnik Roztoky

Všetky čísla zo závierok Obecný podnik Roztoky (9 rokov)
Čísla zo závierok Obecný podnik Roztoky po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202531 630 €3 600 €26 363 €19 961 €6 402 €8 385 €+11,4 %
202442 812 €2 332 €22 119 €16 360 €5 759 €19 051 €+5,4 %
202344 971 €4 272 €21 367 €14 028 €7 339 €22 619 €+9,5 %
202245 907 €618 €22 413 €9 756 €12 657 €15 791 €+1,3 %
202149 756 €231 €38 439 €9 138 €29 301 €21 285 €+0,5 %
202047 079 €2 659 €51 767 €8 907 €42 860 €10 614 €+5,6 %
201920 164 €1 817 €58 613 €6 248 €52 365 €−3 455 €+9,0 %
2018—−570 €69 830 €4 430 €65 400 €−4 295 €—
2017——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Obecný podnik Roztoky?

Obecný podnik Roztoky a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Obecný podnik Roztoky v objeme 25 343 € z rokov 2020 až 2022. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov: 21 675 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv25 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202026. 2. 2020

História firmy Obecný podnik Roztoky

Dátum vzniku Obecný podnik Roztoky je 20. 12. 2017, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35627/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 5 000 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov, hodnota zmluvy 12 265 €. Firma vznikla 20. 12. 2017.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 31 630 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Obecný podnik Roztoky

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Verejné obstarávanie
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Obecný podnik Roztoky v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

Obecný podnik Roztoky je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť služby poskytované v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), Obecný podnik Roztoky má 31 630 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Svidník je v tomto odvetví 163 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Obecný podnik Roztoky 20. z 83.

V odvetví v okrese Svidník163aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 558Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Obecný podnik Roztoky, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Svidník ›

Sídlo Obecný podnik Roztoky: Roztoky

Obecný podnik Roztoky sídli na adrese 45, 090 11 Roztoky, okres Svidník. V obci Roztoky je 30 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 371. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Roztoky30aktívnych
Subjektov v okrese Svidník5 371aktívnych
V tom istom odvetví163okres Svidník
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Roztoky: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›

Obecný podnik Roztoky: IČO, sídlo a základné údaje

Obecný podnik Roztoky, s.r.o. (IČO 51266989) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Roztoky, okres Svidník. Dátum vzniku je 20. 12. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ing. Martin Jurkovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 31 630 € a výsledok hospodárenia +3 600 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby poskytované v lesníctve (SK NACE 0240)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 12. 2017
ObecRoztoky
OkresOkres Svidník
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Obecný podnik Roztoky, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 31 630 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Svidník ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Svidník ›

Sieť prepojení firmy Obecný podnik Roztoky

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Obecný podnik Roztoky

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Obecný podnik Roztoky

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy236zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 880 tis. €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 38 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Roztoky

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Obec Roztoky

Najväčšie firmy v obci Roztoky

Združenie súkromných spoluvlastníkov lesa…Poľovnícke združenie KAMIANECVšetky firmy v obci Roztoky ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.40) v okrese Svidník

IRBIS SLOVAKIA, s.r.o.LESY HUNKOVCE, s.r.o.DAVIDO s.r.o.Sphero, s. r. o.FORESTPAT s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk