Malá Symfónia - Little Symphony o.z.
Kamenín · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
2 021 €tržby 2025aktívna 8 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 1 645 €, výsledok hospodárenia -249 €
- 22 : tržby 1 037 €, výsledok hospodárenia 1 037 €
- 23 : tržby 1 590 €, výsledok hospodárenia -411 €
- 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 2 021 €, výsledok hospodárenia neuvedený
Malá Symfónia - Little Symphony o.z. (IČO 51264650) mala v roku 2025 tržby 2 021 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Ľudia a vlastníci Malá Symfónia - Little Symphony
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Malá Symfónia - Little Symphony
Za rok 2025 má Malá Symfónia - Little Symphony v závierke tržby 2 021 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 2 021 €.
Výkaz ziskov a strát Malá Symfónia - Little Symphony
Najvyššie tržby: rok 2025, 2 021 €. Najnižšie: rok 2024, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 021 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 1 590 € |
| 2022 | 1 037 € |
| 2021 | 1 645 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 377 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | −411 € |
| 2022 | 1 037 € |
| 2021 | −249 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Malá Symfónia - Little Symphony
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −25,8 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Malá Symfónia - Little Symphony | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,7 % |
| 2024 | — | +4,7 % |
| 2023 | −25,8 % | +4,1 % |
| 2022 | +100,0 % | +4,0 % |
| 2021 | −15,1 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+53,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | −100,0 % |
| 2023 | +53,3 % |
| 2022 | −37,0 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Malá Symfónia - Little Symphony
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 2 157 €, vlastné imanie 2 157 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 157 € | 2 157 € | — |
| 2024 | 1 641 € | 1 641 € | 0 € |
| 2023 | 2 895 € | 2 895 € | 0 € |
| 2022 | 2 895 € | 2 895 € | — |
| 2021 | 2 710 € | 2 710 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Malá Symfónia - Little Symphony (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 021 € | — | 2 157 € | 2 157 € | — | — | — |
| 2024 | 0 € | 0 € | 1 641 € | 1 641 € | 0 € | — | — |
| 2023 | 1 590 € | −411 € | 2 895 € | 2 895 € | 0 € | — | −25,8 % |
| 2022 | 1 037 € | 1 037 € | 2 895 € | 2 895 € | — | — | +100,0 % |
| 2021 | 1 645 € | −249 € | 2 710 € | 2 710 € | — | — | −15,1 % |
Riziko: zaplatí Malá Symfónia - Little Symphony?
Malá Symfónia - Little Symphony a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Malá Symfónia - Little Symphony z roku 2024.
História firmy Malá Symfónia - Little Symphony
Dátum vzniku Malá Symfónia - Little Symphony je 15. 12. 2017, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-52760
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 645 € · majetok 2 710 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mestské kultúrne stredisko. Firma vznikla 15. 12. 2017.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 2 021 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Malá Symfónia - Little Symphony
- spev, tanec, hudba
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Malá Symfónia - Little Symphony v odvetví členské organizácie
Malá Symfónia - Little Symphony je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Malá Symfónia - Little Symphony má 2 021 €, čo je 20 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 397 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Malá Symfónia - Little Symphony 187. z 246.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 946 €, tri štvrtiny do 29 747 €; 10 % firiem má viac než 74 554 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 946 € |
| horný kvartil | 29 747 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 554 € |
| Malá Symfónia - Little Symphony | 2 021 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Malá Symfónia - Little Symphony
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Malá Symfónia - Little Symphony s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Malá Symfónia - Little Symphony | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 021 € | 9 946 € |
| 2024 | 0 € | 8 833 € |
| 2023 | 1 590 € | 8 790 € |
| 2022 | 1 037 € | 8 089 € |
| 2021 | 1 645 € | 3 034 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Malá Symfónia - Little Symphony | 2 021 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 7 308 € |
| medián kraja | 8 013 € |
| medián Slovenska | 9 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Poľovné združenie Plavé VozokanyPlavé Vozokany · tržby 4 795 € (2025)
- Ping4Fun, o.z.Chorvátsky Grob · tržby 4 794 € (2025)
- Lukáš a OliverČastá · tržby 4 794 € (2025)
- Folklórny súbor INOVECHlohovec · tržby 4 790 € (2025)
- "Kameň" KamienkaKamienka · tržby 4 790 € (2025)
- Karate klub Ekonóm Trenčín, o. z.Trenčín · tržby 4 787 € (2025)
- OZ deti a ZemBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 4 787 € (2025)
- Sokolej SNP o.z.Humenné · tržby 4 785 € (2025)
- Speleo BratislavaLozorno · tržby 4 784 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Malá Symfónia - Little Symphony, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Malá Symfónia - Little Symphony: Kamenín
Malá Symfónia - Little Symphony sídli na adrese Kamenín 309, 943 57 Kamenín, okres Nové Zámky. V obci Kamenín je 179 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 004.
Kamenín: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
Malá Symfónia - Little Symphony: IČO, sídlo a základné údaje
Malá Symfónia - Little Symphony o.z. (IČO 51264650) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Kamenín, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 15. 12. 2017, na trhu je 8 rokov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 021 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 15. 12. 2017 |
| Obec | Kamenín |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Malá Symfónia - Little Symphony o.z. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 021 €, typická firma odvetvia 9 946 € (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Sieť prepojení firmy Malá Symfónia - Little Symphony
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Malá Symfónia - Little Symphony
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Malá Symfónia - Little Symphony
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 282 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 342zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Kameníntypický nepokrytý dopyt 81 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 306 536 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 439 zmlúv za 3 roky · 22 816 732 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 847 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 396 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Kamenín
KOTREB s.r.o.KTJ PARMEL s.r.o.RAVI Group s.r.o.BEMO s.r.o.TESTIMAR s. r. o.Všetky firmy v obci Kamenín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Nové Zámky
EdulienkaBetter Future LabHumanitné združenie "Ľudské srdce"Vidím a počujemRybárska spoločnosť Komjatice
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.