VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AIM ateliér, s. r. o.

Bratislava - Devín · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

95 557 €tržby 2025 ▲ 77 %−2 696 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

95 557 €tržby 2025 ▲ 77 %
−2 696 €strata 2025
  1. 18 : tržby 113 497 €, výsledok hospodárenia 15 432 €
  2. 19 : tržby 37 794 €, výsledok hospodárenia -4 309 €
  3. 20 : tržby 18 741 €, výsledok hospodárenia -31 883 €
  4. 21 : tržby 68 122 €, výsledok hospodárenia 1 279 €
  5. 22 : tržby 14 827 €, výsledok hospodárenia -21 039 €
  6. 23 : tržby 1 224 600 €, výsledok hospodárenia -29 677 €
  7. 24 : tržby 53 968 €, výsledok hospodárenia 10 741 €
  8. 25 : tržby 95 557 €, výsledok hospodárenia -2 696 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AIM ateliér, s. r. o. (IČO 51261391) mala v roku 2025 tržby 95 557 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AIM ateliér

V roku 2025 mala AIM ateliér priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 9 598 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ AIM ateliér

Podľa Registra právnických osôb koná za AIM ateliér 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník AIM ateliér

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AIM ateliér
Podiely spoločníkov na vkladoch AIM ateliér Ing. arch. Martina Baranová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. arch. Martina Baranová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. arch. Martina Baranová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. arch. Martina Baranováod 3. 2. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok AIM ateliér

Za rok 2025 má AIM ateliér v závierke tržby 95 557 €, o 77,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 696 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 1 224 600 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202596 tis. €▲ +77,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−2 696 €strata
Majetok (aktíva) 2025112 tis. €
Vlastné imanie 2025−57 tis. €
Záväzky 2025169 tis. €151,0 % majetku
Pridaná hodnota 202534 tis. €
Zisková marža 2025−2,8 %medián odvetvia +9,1 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−62 tis. €2018 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát AIM ateliér

Súvaha AIM ateliér

Všetky čísla zo závierok AIM ateliér (8 rokov)
Čísla zo závierok AIM ateliér po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202595 557 €−2 696 €112 149 €−57 151 €169 300 €33 907 €−2,8 %
202453 968 €10 741 €180 990 €−54 456 €235 446 €44 267 €+19,9 %
20231 224 600 €−29 677 €154 061 €−65 197 €219 258 €15 409 €−2,4 %
202214 827 €−21 039 €1 616 117 €−35 520 €1 651 637 €1 644 €−141,9 %
202168 122 €1 279 €54 345 €−14 481 €68 826 €15 326 €+1,9 %
202018 741 €−31 883 €95 138 €−15 760 €110 898 €−14 224 €−170,1 %
201937 794 €−4 309 €91 444 €16 123 €75 321 €11 573 €−11,4 %
2018113 497 €15 432 €80 486 €20 432 €60 054 €19 637 €+13,6 %

Riziko: zaplatí AIM ateliér?

Peniaze od štátu: AIM ateliér

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AIM ateliér

Dátum vzniku AIM ateliér je 3. 2. 2018, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/125926/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120691265
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 113 497 € · majetok 80 486 €
  4. Nový spoločník: Ing. arch. Martina BaranováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 95 557 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AIM ateliér

  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť
  • inžinierska činnosť a stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
  • dizajnérske činnosti
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • reklamné a marketingové služby
  • prenájom hnuteľných vecí
  • administratívne služby
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných ako základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

AIM ateliér v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

AIM ateliér je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 363 € (7 331 závierok), AIM ateliér má 95 557 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 927 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AIM ateliér 106. z 313.

V odvetví v okrese Bratislava IV927aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou7 331Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AIM ateliér, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›

Sídlo AIM ateliér: Bratislava - Devín

AIM ateliér sídli na adrese Kremeľská 3955/134A, 841 10 Bratislava - mestská časť Devín, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Devín je 659 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 221.

Subjektov v obci Bratislava - Devín659aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 221aktívnych
V tom istom odvetví927okres Bratislava IV

Bratislava - Devín: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

AIM ateliér: IČO, sídlo a základné údaje

AIM ateliér, s. r. o. (IČO 51261391) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Devín, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 3. 2. 2018, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Ing. arch. Martina Baranová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 95 557 € a výsledok hospodárenia −2 696 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 2. 2018
ObecBratislava - Devín
OkresOkres Bratislava IV
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri8

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71) AIM ateliér, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 95 557 €, typická firma odvetvia 51 363 € (medián z 7 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Architektonické a inžinierske činnosti: tržby a mzdy ›Architektonické a inžinierske činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy AIM ateliér

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AIM ateliér

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AIM ateliér

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy140zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 23 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Bratislava - Devíntypický nepokrytý dopyt 494 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GB sport&design, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Devín

Ravex Web s. r. o.BENSTAV s.r.o.FOCUS trade s.r.o.PURGINA spol. s r.o.TRIAD s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Devín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Bratislava IV

Siemens Mobility, s. r. o.Siemens Energy, s.r.o.INVEST 15- EPERIA Prešov a. s.InPro electric s.r.o.WM Technics s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk