ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Szabolcs Jakubecz

Veľká Mača

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Szabolcs Jakubecz: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká9 rokov
zmluvy so štátom0

Szabolcs Jakubecz (IČO 51253330), sídlo Veľká Mača, je v registri zapísaný od 15. 5. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Szabolcs Jakubecz: IČO, sídlo a základné údaje

Szabolcs Jakubecz (IČO 51253330) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Veľká Mača, okres Galanta. Dátum vzniku je 15. 5. 2017, podniká 9 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Szabolcs Jakubecz

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Szabolcs JakubeczNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

26,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí Szabolcs Jakubecz?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Szabolcs Jakubecz z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Szabolcs Jakubecz

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Szabolcs JakubeczNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Szabolcs Jakubecz

Dátum vzniku Szabolcs Jakubecz je 15. 5. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: Szabolcs Jakubecz.

  1. Začiatok podnikania101
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Szabolcs Jakubecz v odvetví administratívne a kancelárske služby

Szabolcs Jakubecz je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). V okrese Galanta je v tomto odvetví 929 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Galanta929aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Galanta ›

Končiace zmluvy v odbore firmy Szabolcs JakubeczNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

65,4 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Miesto podnikania: Veľká Mača

Szabolcs Jakubecz má miesto podnikania v obci Veľká Mača, okres Galanta. V obci Veľká Mača je 460 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 050.

Subjektov v obci Veľká Mača460aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 050aktívnych
V tom istom odvetví929okres Galanta

Veľká Mača: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

Údaje z registra
Obchodné menoSzabolcs Jakubecz
Sídlo925 32 Veľká MačaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vRegister finančných agentov a finančných poradcovRegister právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 82990
Vznik15. 5. 2017
Skoršie názvySzabolcs Jakubecz
ObecVeľká Mača
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Diery na trhu v okrese firmy Szabolcs JakubeczNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Szabolcs JakubeczNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

601,0 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Sieť prepojení firmy Szabolcs JakubeczNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Stráženie a Excel: Szabolcs JakubeczNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk