VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PMont company s.r.o.

Poruba · Oprava a údržba strojov

292 614 €tržby 2025 ▲ 29 %+26 617 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

292 614 €tržby 2025 ▲ 29 %
+26 617 €zisk 2025
  1. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 971 €
  2. 18 : tržby 342 647 €, výsledok hospodárenia 36 175 €
  3. 19 : tržby 232 529 €, výsledok hospodárenia 9 931 €
  4. 20 : tržby 207 970 €, výsledok hospodárenia 33 055 €
  5. 21 : tržby 121 560 €, výsledok hospodárenia 6 628 €
  6. 22 : tržby 142 930 €, výsledok hospodárenia 3 029 €
  7. 23 : tržby 195 840 €, výsledok hospodárenia 29 587 €
  8. 24 : tržby 226 196 €, výsledok hospodárenia 43 092 €
  9. 25 : tržby 292 614 €, výsledok hospodárenia 26 617 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PMont company s.r.o. (IČO 51244616) mala v roku 2025 tržby 292 614 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PMont company

V roku 2025 mala PMont company priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 36 238 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ PMont company

Podľa Registra právnických osôb koná za PMont company 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník PMont company

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok PMont company

Za rok 2025 má PMont company v závierke tržby 292 614 €, o 29,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +26 617 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 342 647 €.

Tržby 2025293 tis. €▲ +29,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202527 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025119 tis. €
Vlastné imanie 202570 tis. €
Záväzky 202549 tis. €41,0 % majetku
Pridaná hodnota 202591 tis. €
Zisková marža 2025+9,1 %medián odvetvia +5,7 %
Súčet výsledkov za 9 rokov178 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát PMont company

Súvaha PMont company

Všetky čísla zo závierok PMont company (9 rokov)
Čísla zo závierok PMont company po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025292 614 €26 617 €118 797 €70 117 €48 680 €91 409 €+9,1 %
2024226 196 €43 092 €89 385 €48 592 €40 793 €114 447 €+19,1 %
2023195 840 €29 587 €84 393 €35 087 €49 306 €76 618 €+15,1 %
2022142 930 €3 029 €49 982 €8 529 €41 453 €30 260 €+2,1 %
2021121 560 €6 628 €40 100 €23 112 €16 988 €40 766 €+5,5 %
2020207 970 €33 055 €68 717 €38 555 €30 162 €91 374 €+15,9 %
2019232 529 €9 931 €62 856 €15 431 €47 425 €62 858 €+4,3 %
2018342 647 €36 175 €89 172 €31 204 €57 968 €85 891 €+10,6 %
2017—−9 971 €46 828 €−4 971 €51 799 €−9 971 €—

Riziko: zaplatí PMont company?

Peniaze od štátu: PMont company

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PMont company

Dátum vzniku PMont company je 19. 12. 2017, teda pred 8 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35739/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017majetok 46 828 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120648024
  4. Nový spoločník: Patrik MrázSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 292 614 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PMont company

  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadení
  • Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

PMont company v odvetví oprava a inštalácia strojov

PMont company je v registri v odvetví Oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33), činnosť oprava a údržba strojov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 91 116 € (1 485 závierok), PMont company má 292 614 €, čo je 3,2-násobok mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 206 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PMont company 9. z 36.

V odvetví v okrese Prievidza206aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 485Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia91 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PMont company, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Prievidza ›

Sídlo PMont company: Poruba

PMont company sídli na adrese Poruba 161, 972 11 Poruba, okres Prievidza. V obci Poruba je 174 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 665.

Subjektov v obci Poruba174aktívnych
Subjektov v okrese Prievidza17 665aktívnych
V tom istom odvetví206okres Prievidza

Poruba: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›

PMont company: IČO, sídlo a základné údaje

PMont company s.r.o. (IČO 51244616) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poruba, okres Prievidza. Dátum vzniku je 19. 12. 2017, na trhu je 8 rokov a štatutárom je Patrik Mráz. Za rok 2025 sú v závierke tržby 292 614 € a výsledok hospodárenia +26 617 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba strojov (SK NACE 3312)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 12. 2017
ObecPoruba
OkresOkres Prievidza
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33) PMont company s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 292 614 €, typická firma odvetvia 91 116 €, čo je 3,2-násobok mediánu (medián z 1 485 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Oprava a inštalácia strojov: tržby a mzdy ›Oprava a inštalácia strojov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›

Sieť prepojení firmy PMont company

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PMont company

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PMont company

  • Tendre67súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 209 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy26zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 200 €
  • Výhry konkurentov322firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 300 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Porubatypický nepokrytý dopyt 148 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Poruba

Relax SK, s. r. o.BIAND s.r.o.SBS - ROVNÝ s.r.o.Škola - kovo, s.r.o.K P S spol. s r.o.Všetky firmy v obci Poruba ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 33.12) v okrese Prievidza

MOTORGAS SLOVAKIA s.r.o.BEKALUBE SK, s.r.o.Cold air, s. r. o.Liftsphere solutions, s. r. o.KLI-MAX Solution s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk